اپلیکیشن و نرم‌افزاربرترین های کسب و کار

آیا فالوور واقعی وجود دارد ؟

آیا فالوور واقعی وجود دارد

در دنیای امروزی با توجه به پررنگ تر شدن اینستاگرام به عنوان برنامه ای برای سرگرمی و همچنین بستری برای کسب و کار، افراد زیادی در سراسر دنیا در حال جذب شدن به این برنامه بزرگ هستند و اکثریت افراد به دنبال ایجاد کسب و کار و داشتن منبع درامد از اینستاگرام هستند چرا که بسیاری از افراد امروزه از این برنامه صاحب درآمد بسیار زیاد شده اند که هیچ سقف معینی نمی توان برای آن مشخص کرد.

امروزه دغدغه افراد فعال در اینستاگرام به ویژه افرادی که در اینستاگرام کسب و کاری ایجاد کرده اند داشتن فالوور فعال می باشد، برای همین همواره در حال فعالیت هستند تا بتوانند فالوور خود را بالا برده و سود و منفعت بیشتری بدست بیاورند حتی برای سایر پیج های عادی نیز داشتن فالوور زیاد بسیار خوشایند می باشد تا صفحه خود را گسترش دهند و در معرض دید میلیون ها کاربر قرار دهند.

یکی از روش های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام خرید فالوور می باشد؛ خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش هایی است که امروزه بین افراد زیادی گسترش پیدا کرده و نه تنها داخل کشور بلکه در سراسر دنیا رایج شده است و بسیاری از سایت ها به وجود آمده اند که در این راستا خدمات ارائه می دهند.

اما سوال مهمی که وجود دارد این است که آیا فالوور واقعی وجود دارد ؟ و آیا خرید فالوور آسیبی به پیج خواهد زد یا خیر ؟! طبق جستجو های اخیر ما در این حوزه فالوور های خریداری شده اگر فیک باشند به مرور سبب افت پیج می شوند اما در حالی که فالوور های واقعی این گونه نیستند پس اولویت اول توجه به فعال و واقعی بودن فالوور می باشد .

وب سایت های زیادی امروزه مشغول فروش فالوور ها هستند که می تواند فیک و یا واقعی باشد و این بسته به نوع سایت متفاوت می باشد اما آنچه که برای شما ارزشمند می باشد فالوور واقعی و فعال است، ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با فالوور فعال و نحوه خرید و حتی افزایش آن صحبت کنیم و جنبه های این کار را بسنجیم که آیا خرید فالوور واقعی هدفمند و منطقی است یا خیر ، و چه وب سایت هایی مناسب خرید ما هستند.

آیا فالوور فعال و واقعی با هم تفاوت دارند؟

بسیاری از افراد با این باور هستند که فالوور واقعی با فالوور فعال هیچ گونه تفاوتی ندارد و هر دو یکسان هستند در حالی که این طور نیست ؛ فالوور واقعی به آن دسته از فالوور هایی گفته می شود که ظاهر کاملا حقیقی دارند به عبارتی پروفایل کامل ، بیو کامل، نام کاربری درست و خوانا و… دارند و بسیار شبیه اکانت های فعال هستند و می توانند سبب رشد پیج شما شوند ؛ همچنین خرید فالوور واقعی برای شما مزیت های زیادی به همراه دارد برای مقاله کیفیت بسیار بالایی دارند و ریزش بسیار کمی دارند و همانند فالوور فعال با ظاهر طبیعی  هستند و می توانند باعث رشد شما شوند.

فالوور های فعال به آن دسته از فالوور ها اطلاق داده میشود که پیج ها توسط افراد واقعی کنترل میشود و برخلاف فالوور های فیک که هیچ شخص زنده و حقیقی پشت آنها وجود ندارد این فالوور ها توسط افراد و کاربران حقیقی اداره می‌شوند و همچنین به صورت روزانه در اکانت خود فعالیت میکنند و می توانند محتواهای تولیدی به اشتراک گذاشته شما را دیده و آن را لایک و کامنت کنند و سبب افزایش تعامل پیج شما شوند ، حتی اگر صاحب پیج های فروشگاهی هستید می توانید از این طریق این افراد را با تولید محتوای جذاب به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید.

آیا فالوور واقعی می تواند سبب رشد پیج شود ؟

بسیاری از ما روزانه در تلاش این هستیم تا تعداد فالوور خود را افزایش دهیم و اگر واقعیت را بخواهید نمی توان در مدت زمان کم به فالوور زیاد رسید اما یک روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خرید فالوور می باشد ، با خرید فالوور واقعی بعد از ثبت سفارش فالوور های شما به تعدادی که شما ثبت کرده اید افزایش پیدا می کند و می توانید شاهد افزایش فالوور های خود باشید ، بسیاری از افراد مطرح و حتی سلبریتی ها نیز اقدام به خرید لایک و فالوور و… می کنند .

با خرید فالوور واقعی اینستاگرام برای پیج می توانید شاهد افزایش فالوور های خود باشید و با اینکار می توانید اعتماد افراد بیشتری را بدست آورید و محبوبیت بیشتری نیز کسب کنید و به دنبال افزایش فالوور شما افراد نیز تمایل پیدا می کنند تا با شما در ارتباط باشند برای همین فالوور های تان افزایش پیدا خواهد کرد و صاحب فالوور ارگانیک میشوید.

بعضی از افراد بر این باور هستند که خرید فالوور هیچ گونه ارزشی برای پیج ندارد و سبب افت پیج ها میشود اما این موضوع برای فالوور واقعی صدق نمی کند بلکه برای فالوور فیک می باشد که بعد از خرید و انجام مستمر آن می تواند سبب افت شود ، بر اساس تجربه مختصصان حوزه اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام سبب بسته شدن یا شدوبن شدن یا حتی دسیبل شدن اکانت نمیشود ، چرا که اگر این گونه بود اکانت بسیاری از افراد حتی سلبریتی ها نیز بسته میشد.

شاید این سوال برای شما نیز پیش بیاید که ما هنگام خرید فالوور واقعی از کجا متوجه شویم که سایت فروشنده فالوور فیک را به حتی فالوور واقعی به پیج ما اضافه نکرده است!؟ پاسخ این سوال را نمی توان داد چرا که بسته به نوع سایت متفاوت می باشد و باید از وب سایت های معتبر خریداری کنید.

آیا فالوور واقعی ریزش دارد ؟

آیا فالوور واقعی ریزش دارد

یکی از عمده ترین سوال هایی که مطرح میشود این است که آیا فالوور واقعی ریزش دارند یعنی اینکه بعد از اضافه شدن شما را آنفالو میکنند یا خیر ؟! در پاسخ به این سوال باید بدانید از آن جایی که این پیج ها واقعی هستند و افراد واقعی آنها را کنترل می کنند ممکن است بعد از اضافه شدن به محتوا و حتی نوع موضوع پیج شما علاقه نداشته باشند برای همین شما را آنفالو کنند ، و یا ممکن است به اجبار اضافه شده باشند برای همین شما را آنفالو می کنند .

اما اگر به جای فالوور واقعی فالوور فیک خریداری کنید با توجه به نوع پنل های ثبت کننده متفاوت می باشد اگر از پنل های با کیفیت انجام بشوند ریزش بسیار کمی خواهند داشت اما در حالت کلی اگر بگوییم فالوور فیک ریزش کمتری دارد چرا که افراد واقعی پشت آنها وجود ندارند که بخواهند شما را آنفالو کنند پس با فالوور فیک ریزش کمتری تجربه خواهید کرد .

آیا فالوور واقعی پست ها را لایک می کنند ؟

امروزه افراد زیادی به دنبال فالوور های واقعی هستند که ضمن اینکه آنها را دنبال کند نسبت به محتواهای تولیدی ریکشن نشان دهند، اگر شما فالوور واقعی برای پیج خود خریداری کرده باشید حتما نسبت به پست ها و استوری ها عکس العمل نشان می‌دهند برای مثال اگر پست انتشار شده مورد پسند آنها باشد لایک می کنند و در صورت تمایل حتی کامنت نیز می گذارند ، اگر حتی لایک و کامنت هم نکنند چون از پست شما دیدن می کنند تعداد ویو شما بالا خواهد رفت در نتیجه آمار تعامل شما بالاتر میرود و این به نفع شماست.

خرید فالوور واقعی یا خرید پیج اینستاگرام

بسیاری از افراد نیز هستند که به جای خرید فالوور اینستاگرام ، پیج اینستاگرامی را خرید می کنند اما کدام یک به صرفه تر و مناسب تر می باشد ، خرید فالوور اینستاگرام برای پیج هزینه کمتری می طلبد و می توان در بازه های زمانی مختلف خریداری کرد اما خرید پیج اینستاگرام ممکن است فالوور های آن غیرواقعی و حتی غیرفعال باشند در این صورت نمی توانید پیشرفت کنید و همچنین هزینه های خرید پیج ها معمولا بالاتر می باشد.

اما اگر قصد خرید پیج اینستاگرام دارید باید ابتدا از واقعی بودن فالوور های آن اطلاع پیدا کنید و همچنین فالوور های این پیج خریداری شده با حوزه فعالیت شما مرتبط باشند در این صورت فالوور های هدف خواهید داشتید که هم به محتوای پیج علاقه دارند و هم از شما حمایت خواهند کرد .

خرید فالوور واقعی یا خرید پیج اینستاگرام

نتیجه گیری 

اگر قصد رشد در اینستاگرام دارید باید فالوور های خود را بالا ببرید و برای اینکار بایستی تلاش و پشتکار زیادی به خرج دهید اما در مسیر راحت تر می توانید از وب سایت های معتبر فروش فالوور کمک بگیرید و تعداد فالوور خود به همان اندازه مورد نیاز بالا ببرید و حتما توجه کنید که این فالوور ها واقعی باشند به این ترتیب می توانید رشد کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا