دنیای وب

آقای Franchise Review

این روزها پیدا کردن کار برای شروع کار سختی نیست. امروزه ، شرکت های زیادی وجود دارند که امتیازات خود را در بازار ارائه می دهند. اگر برای شروع کار خود آماده سرمایه گذاری اندک هستید ، می توانید فرصت های تجاری بسیاری پیدا کنید. مرور حق رای دادن آقای Sandless قطعاً به شما کمک می کند تا به عنوان یکی از گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید ، اطلاعات مربوطه را بدست آورید. آقای Sandless برای اصلاح مجدد کف چوب کار می کند.

سابقه و هدف: آقای Sandless یکی از پیشگامان تولید کفپوش چوب در جهان است. این یکی از مهمترین مشاغل این صنعت در آمریکای شمالی است. در سال 2004 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در پنسیلوانیا است. این 12 کارمند و 6 کارمند برای اداره بخش Franchise دارد. این ارائه حق رای دادن از سال 2005 آغاز شد. اکنون ، بیش از 135 حق رای دادن آقای Sandless در حدود هشت کشور دارد. خدمات پرداخت سریع چوب را فقط در عرض چند ساعت ارائه می دهد. روش ها و تکنیک های انقلابی استفاده شده توسط آقای Sandless نه تنها برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن نیست ، بلکه از قیمت کمتری نیز برخوردار است و بوی تحریک ناپذیری ندارد. خدمات کفپوش چوبی ارائه شده توسط آقای Sandless مقرون به صرفه ، ایمن و سریع است. در Franchise 500 در رده 162 قرار دارد و به عنوان سریعترین رشد حق رای دادن در رتبه 38 قرار دارد.

مزایا: آقای Sandless بزرگترین ارائه دهنده خدمات کفپوش لمینت است. این شرکت فناوری های خاص خود را برای رنگ آمیزی چوب های ارزان قیمت ، بدون بو ، ایمن و سریع ابداع کرده است. به عنوان یک حق رای دهنده ، می توانید از این فن آوری ها و رویه ها برای موفقیت در تجارت خود استفاده کنید. تبدیل شدن به یک دارنده حق رای دادن آقای Sandless مزایای بسیاری دارد. آن ها هستند –

  • با یک سرمایه گذاری اندک ، می توانید صاحب مشاغل خود با تمام حمایت و کمک از یک نام معروف در بازار شوید.
  • این را می توان از خانه بازی کرد و نیازی به صرف هزینه زیادی برای تنظیمات اولیه نیست.
  • این شرکت همچنین حق امتیاز عمده در خارج از ایالات متحده و کانادا را ارائه می دهد.
  • این آموزش کامل و پشتیبانی مداوم از طریق روش های مختلف مانند خبرنامه ، جلسات ، اینترنت و غیره را ارائه می دهد.
  • پشتیبانی بازاریابی آنلاین را ارائه می دهد.

بسیاری از صاحبان امتیاز بیش از یک واحد دارند. این امتیاز همچنین امکان غیبت از مالکیت را فراهم می کند. با این ویژگی ها ، حق رای دادن گزینه بسیار مفیدی برای بسیاری از افراد است.

سرمایه گذاری: هزینه حق رای دادن آقای Sandless 15000 دلار است. هزینه مالکیت 5٪. کل سرمایه گذاری از 28400 دلار تا 56،650 دلار است. مدت توافق ده سال است ، منوط به تمدید. نیاز به گردش نقدی 10،000 دلار. شما می توانید Mr. حق رای دادن بدون شن و ماسه با دو کارمند. تجربه عمومی تجارت برای فعالیت حق رای دادن کافی است.

Mr. Sandless ارائه دهنده خدمات کفپوش لمینت در سراسر ایالات متحده ، کانادا و هشت کشور دیگر است. او تکنیک ها و رویه های خود را که برای کودکان و حیوانات خانگی بی خطر است ، توسعه داد. به علاوه ، خدمات آنها سریع ، بدون بو و مقرون به صرفه است. تمام این ویژگی ها در صنعت کف سازی چوبی تقاضای زیادی دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا