آیا بازاریابی کمیسیون درآمد کسب می کند؟

بازاریابی وابسته یک مدل کسب و کار آنلاین است که با تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات تولید شده توسط یک شرکت دیگر ، به عنوان یک شرکت فرعی درآمد کسب می کنید. برخی از شرکت های تابعه با قرار دادن محصولات مناسب در مقابل افراد مناسب در زمان مناسب ، شش عدد تهیه می کنند.

بسیاری از کارآفرینان آنلاین جدید ابتدا به بازاریابی کمیسیون می روند زیرا فکر می کنند این راهی آسان برای کسب درآمد است. اما آنها به زودی می بینند که اینگونه نیست.

اگر می خواهید از بازاریابی کمیسیون درآمد کسب کنید ، در اینجا 7 نکته برای یادآوری در هنگام شروع کار آورده شده است.

1. این یک طرح سریع ثروتمند نیست

اگر برنامه وابسته یک شبه ثروت را تضمین می کند ، با احتیاط عمل کنید. بازاریابی کمیسیون یک طرح سریع ثروتمند نیست. درست مانند سایر مشاغل آنلاین ، این یک تجارت واقعی است و باید درست مانند آن اداره شود.

2. ادامه دهید

بازاریابی کمیسیون می تواند بسیار رقابتی باشد و همه چیز تغییر کند. خود را با یادگیری در مورد قد و قامت خود آگاه نگه دارید ، دستورالعمل ها را دنبال کنید و کارهای لازم را برای موفقیت انجام دهید.

3. استفاده از ابزارهای بازاریابی موثر کمیسیون

هر مشاغل به همراه ابزارهای مناسبی برای تجارت به یک برنامه تجاری خوب نیاز دارد. برای بازاریابی کمیسیون ، این شامل موارد زیر است:

  • یک بستر خوب وبلاگ نویسی مانند وردپرس

  • افزونه های مفید ، از افزونه SEO تا جستجوگر پیوند شکسته

  • راهنماها و دوره های یادگیری را دنبال کنید

  • ابزار تحقیق درباره کلید واژه ها مانند سامورایی بازار

  • یک روش مؤثر برای گرفتن و هدایت

  • طیف گسترده ای از شبکه های وابسته برای مقایسه و کنتراست محصولات

  • برنامه ردیابی وابسته

4- ارتباطات

برقراری ارتباط با مشتری از مهمترین جنبه های تجارت است. ایجاد یک وبلاگ و تشویق نظرات. همچنین درمورد وبلاگ ها و دیگر انجمن های مشابه درباره وبلاگ های خود اظهار نظر کنید. این پست همیشه در مورد فروش هر چیزی نیست بلکه کشف آنچه مشتریان بالقوه شما در آینده جستجو می کنند.

5. موقعیت صحیح

ضروری است که شما از موقعیت مناسب برخوردار باشید. اگر فکر می کنید برای رسیدن به بهترین نتیجه فقط باید تلاش کمی کنید ، پس بسیار ناامید خواهید شد. زمان می برد و درآمد ایجاد می کند.

6. صادق باشید

شما می توانید جالبترین ابزارهای بازاریابی و گران ترین تبلیغات را بدست آورید ، اما اگر هدف بازار باشید و به شما اعتماد نکنند ، به معنای آنها نیست. مخاطبان شما قبل از فکر کردن از خرید از شما ، باید شما را بشناسند ، دوست داشته باشند و به شما اعتماد کنند.

7. این فقط یک فروش نیست

به بازاریابی کمیسیون فکر کنید که به دیگران کمک می کند راه حل هایی برای مشکلاتی که با آنها روبرو هستند پیدا کنند. این امر به شما اجازه می دهد تا تلاش های شما از اصالت بیشتر شود و نه اغراق در تلاش برای کسب درآمد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا