طراحی و سئو وب سایت

آیا خرده فروش گرایش اجتماعی دارد؟

تعریف فروشنده کسی است که به سادگی امرار معاش می فروشد. اما واقعاً ، من فکر می کنم همه ما به نوعی معامله گر هستیم؟ آیا فروشنده یک جامعه است؟

بسیاری معتقدند که آنها وجود دارند و برخی که ممکن است ملاقات کرده باشید ، وجود دارند. همینطور بسیاری از کسانی که آموزش فروش می نویسند ، کتابهای بازاریابی می نویسند ، نوارهای فروش را می فروشند و فروش را از طریق سمینارها تبلیغ می کنند و یا با گروه های فروش مشورت می کنند.

سوسیوپات چیست؟ تعریف اساسی شخصی است که از هنجارهای اجتماعی یا قوانین جامعه ، از قانون واقعی یا از قواعد درستی سیاسی پیروی نمی کند.

آیا فروشنده از قوانین ادب ، صداقت ، صداقت سیاسی و قانون حاکم بر ارائه جعلی ، فروش گمراه کننده یا کلاهبردار پیروی می کند؟ آنها اغلب چنین نمی کنند و بنابراین می توان گفت که اکثر بازاریابان واقعاً جامعه شناس هستند. آیا برای جامعه خوب است یا بد؟

اما کسانی هستند که فکر می کنند جامعه شناسان خوب ، دارای سوسیوپات های حصار و ذهن و قاتلان جنایتکار هستند که اغلب از آنها با عنوان روان پریش اجتماعی یاد می شود. بنابراین اگر بپرسید که فروشندگان مرد یا زنان فروشنده جامعه هستند ، مطمئناً می توانید به این س answerال پاسخ دهید. بیشتر هستند اما چرا؟

بله ، او قبل از اینکه بتواند از حرفه ای در زمینه فروش لذت ببرد ، به شخصی نیاز دارد. آیا شما یک جامعه شناس هستید؟ سپس شما یک فروشنده ، وکیل ، بازرس دولتی یا پاک کننده دریاچه خواهید بود. همه این موارد را در سال 2006 در نظر بگیرید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا