آیا می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالایی کسب کنید؟ از بازاریابی ویدئویی برای هدایت بازدید به وب سایت خود استفاده کنید

بازاریابی ویدئویی اصطلاحی گسترده است که به استفاده از فیلم برای جلب مشتری در خرید محصولات شما اشاره دارد. توسعه اینترنت باعث انفجار وب سایت هایی مانند YouTube شده است که می تواند برای بازاریابی خدمات یا محصولات شرکت شما استفاده شود. این باعث ایجاد ترافیک به وب سایت شما می شود که می توانید در توضیحات ویدیو پیوندی به وب سایت خود بدهید. همچنین می توانید پیوند را در ابتدای یا انتهای ویدیو ارائه دهید ، یا می توانید آن را در پایین کل ویدیو مشاهده کنید.

این مفهوم بسیار ساده است. ویدئو تجسم محتوای نوشته شده است. تصور یک محصول براساس توصیف آن برای برخی از افراد دشوار است ، اما اگر ویدیویی درباره آن بسازید ، آنها دقیقاً می دانند چه انتظاری دارند. یکی دیگر از مزایای بازاریابی ویدئویی این است که بیشتر مردم فقط خواندن شرح طولانی محصول را ندارند. با ایجاد ویدیویی که در آن چیزی که می خواهند در مدت زمان کوتاهی ببینند را به آنها نشان می دهد به راحتی می توان این مشکل را برطرف کرد.

فیلم ها را می توان سرگرم کننده و درگیر با تصاویر بهتر از خواندن متن خسته کننده دانست. اگر افراد باهوشی روی آنها کار کنید ، ویدئوها می توانند مانند ویروس گسترش یابند. در عصر جدید می توان آن را از طریق تلفن های همراه ، تبلت ها ، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های دیجیتال به اشتراک گذاشت و وب سایت شما شروع به بازدید می کند. اگر ویدیویی درباره یک محصول باشد ، فروش شما را نیز بهبود می بخشد.

س isال این است که “چه اجزای اساسی یک ویدیو باعث می شود که مانند آتش سوزی گسترش یابد؟” مهمترین چیز این است که فیلم کوتاه باشد و اثر خود را بگذارد. این دقیقاً مانند متن است ، هیچ کس نمی خواهد مقالات طولانی بخواند و هیچ کس نمی خواهد از یک فرد تصادفی در مورد میزان عالی بودن یا محصول عالی که می فروشند حرف بزند.

ویدیوی شما باید اطلاعاتی باشد و اطلاعات جذاب و با کیفیتی را ارائه دهد زیرا این امر باعث می شود مردم ویدیو را به اشتراک بگذارند و این به افزایش بازدید وب سایت شما کمک می کند. عامل مهم دیگر عنوانی است که برای فیلم خود انتخاب می کنید. معمولاً عناوین ساده بهترین نتیجه را ندارند. عنوان شما باید جذاب باشد و در عین حال دارای تغییراتی در کلمه کلیدی باشد.

تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که می توانید از آنها فیلم بارگیری کنید. پس از داشتن ویدئویی ، چرا آن را در چندین وب سایت بارگذاری نکنید تا شانس بیشتری برای نتیجه گیری ایجاد کنید؟ سایت ها یوتیوب ، ویمئو ، MetaCafe و Daily Motion و بسیاری دیگر هستند. اگر بخواهید فیلم ها را به صورت دستی در این سایت ها بارگذاری کنید ، این یک فرآیند زمانبر است. یک راه حل آسان استفاده از نرم افزاری است که می تواند برای بارگذاری گسترده فیلم در همه وب سایت ها مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه ها بسته به ویژگی ها و تعداد وب سایت هایی که پشتیبانی می کنند می توانند رایگان یا پرداخت شوند.

بازاریابی ویدئویی یکی از م mostثرترین روش ها برای ایجاد ترافیک به وب سایت شماست زیرا فیلم ها توجه مردم را بهتر از هر روش دیگری جلب می کنند.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا