ابزار جستجوگرها

برای مبتدیان ، SEO SEO است. این یک فرآیند فنی برای وب مسترها است که برای به دست آوردن ترافیک اینترنت ، صفحات وب را برای یک وب سایت کامل انجام می دهند. فناوری پایه با برچسب های متا ، با برچسب های متا مناسب در قسمت های صحیح HTML برای صفحه وب شروع می شود.

پس از بهینه سازی وب سایت ، آن را به موتورهای جستجو و یا فهرستهای جستجو برای فهرست بندی ارسال کنید. انواع مختلفی از موتورهای جستجو و دایرکتوری های جستجو وجود دارد. آنها کلی هستند ، دیگران ممکن است عمودی باشند. در حقیقت امروزه انواع مختلفی از موتورهای جستجو در وب وجود دارد. لطفاً برای نزدیک شدن به لیست جامع موتورهای جستجو ، به لینک زیر مراجعه کنید. از نظر مالی ، برخی موتورهای جستجوگر و دایرکتوری ها به طور کلی رایگان هستند. برخی از آنها با مبادله پیوند متقابل رایگان هستند و برای بقیه هزینه درج هزینه وجود دارد.

بهینه سازی موتور جستجو شامل کارهای زیادی است. اگر تیتر مشاغل خود را بصورت آنلاین دارید یا می خواهید یک تجارت آنلاین موفق باشد ، ممکن است بخواهید تیمی را در نظر بگیرید تا به شما در مدیریت کسب و کار خود بصورت آنلاین و به ویژه در این زمینه کمک کند. کار مربوط به SEO یک فرایند در حال انجام است. به عنوان مثال ، شما می توانید ایجاد لینک مناسب را ایجاد کنید ، صفحات وب خود را بطور مرتب ، وبلاگ ، به روزرسانی کنید و تغییرات رقبا را پیگیری کنید. در اینجا چند منبع آنلاین رایگان برای کمک به شما در تلاش های خود آورده شده است (آنها ممکن است در آینده هزینه بپردازند):

برای بررسی عملکرد وب سایت خود و همچنین آمار سایت خود ، به لینک Google Solutions مراجعه کنید. آمار وب سایت در سئو بسیار مهم است ؛ برنامه های نرم افزاری آماری می توانند بسیار گران باشند. Google Analytics ابزاری عالی عالی برای صاحبان وب سایت و مسئولان وب است.

برای بررسی سریع رتبه صفحه ، به لینک زیر مراجعه کنید. رتبه بندی صفحه وب سایت شما بسیار مهم است ، زیرا در رتبه بندی جستجو کمک زیادی می کند که منجر به ترافیک وب و کیفیت بیشتر برای کلمات کلیدی مهم شما می شود. براساس منابع ، رتبه صفحه سه یا چهار بار در سال به روز می شود. حدس این است که رتبه بندی صفحه بعدی بین پایان ماه ژوئیه و هفته اول آگوست 2010 خواهد بود. شما واقعاً نمی خواهید این را از دست بدهید ، تمام کارهای شما باید پرداخت کنند!

اصول اولیه سئو را بدست آورید ، لیست کنید ، به برخی از این منابع یا ابزارهای مهم بیندیشید و در کسب و کار آنلاین خود موفقیت کسب کنید.

لیست موتورهای جستجو

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_search_engines

جستجوگر رتبه صفحه

http://www.prchecker.info/

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا