ساختمان و مسکن

اجاره تعطیلات Big Island در هاوایی

شما در خواب یک تعطیلات گرمسیری در هاوایی دیدید و کمی در مورد جزایر بدانید ، اما شاید دقیقاً نمی دانید چه چیزی هاوایی را تشکیل می دهد. اجازه ندهید که عدم دانش شما مانع از برنامه ریزی تعطیلات برای صرف نیاز آن شود. می دانید ، برخی از سواحل زیبا ، شن و ماسه رنگارنگ و شگفتی های طبیعی باورنکردنی همه منتظر اکتشاف هستند.

جزایر هاوایی گروهی از شش جزیره در اقیانوس آرام است که شامل اواهو ، ملوکای ، کاوایی ، لانایی ، مائوئی و بیگ جزیره است. در حالی که هر جزیره متنوع و زیباست ، همه آن را به یک تعطیلات فراموش نشدنی تبدیل می کنند. با گذشت زمان ، شما نیاز به کشف هر جزیره دارید ، اما از آنجا که تعطیلات شما فقط 1 هفته طول می کشد ، چرا تعطیلات خود را در هاوایی در جزیره بزرگ شروع نکنید.

به عنوان بزرگترین جزایر هاوایی ، گزینه هایی برای ماجراجویی ، هیجان و اقامت بی پایان به شما ارائه می شود. از هتل های شلوغ و زیبا پرهیز کنید و سعی کنید در اجاره تعطیلات که تمام معیارهای شما را برآورده می کند ، اقامت کنید. با انتخاب یک خانه تعطیلات در یک جزیره بزرگ ، آپارتمان یا ویلا ، می توانید تمام ایده های ایده آل شما در مورد تعطیلات را تحقق بخشید.

اگر تمام خانواده در حال عزیمت به جزیره بزرگ هستند ، پس چرا سعی نکنید در یک خانه تعطیلات ساحلی درست در Kailua-Kona بمانید. در منطقه غربی جزیره ، كونا به دلیل سواحل خالص ماسه سفید ، آبهای فیروزه ای ، نور خورشید فراوان و قهوه معروف كونا مشهور است. از ساحل قدم خواهید گذاشت که در آنجا شاهد غواصی ، وزش بادی و شنا خواهید بود. برای راحتی بیشتر ، بازی های ساحلی ، صندلی های ساحلی و حوله هایی را که همه با اجاره خانه تعطیلات ارائه می شود ، دریافت کنید.

یک ماجراجویی زیر آب ایجاد کنید و غواصی در خانواده را انجام دهید. اگر نمی دانید چگونه ، مکان های بسیاری وجود دارد که می توانند سریع گواهینامه را دریافت کرده و تمام تجهیزات را ارائه دهند. راهنمای کشف اکتشافات عمیق اقیانوسها را برای کشف غارهای زیر آب ، ماهی های گرمسیری و پرتوهای نیش آور. مطمئناً این سفر تفریحی به یاد ماندنی خانوادگی خواهد بود.

در حالی که بعد از یک روز طولانی هیجان به خانه رانندگی می کنید ، بسیاری از رستوران ها که خیابان را پشت سر می گذارند گزینه های شما بی پایان است. یا اگر احساس سرگرمی دارید ، در فروشگاه مواد غذایی متوقف شوید تا کمی غذاهای دریایی محلی را تهیه کنید و از تهیه و پخت و پز یک غذای خوشمزه در آشپزخانه کاملاً مجهز خانه لذت ببرید. با شکم و خواب کامل ، کودکان را در تختخواب های تختخواب بگذارید و دی وی دی مورد نظر خود را از کتابخانه فیلم در خانه درج کنید. همانطور که شروع به خشک شدن می کنند ، به محض اینکه به ماجراهای امروز فکر می کنید ، از وان داغ اسلاید شوید و لذت ببرید.

شاید با شریک زندگی خود سفر کنید و به دنبال یک تعطیلات خاص پر از کاوش باشید. تصور کنید که در یک آپارتمان بزرگ با تعطیلات در Keauhou با چشم اندازهای خیره کننده از کوههای اطراف اقامت دارید. در فاصله کمی از مرکز خرید Keuhuh ، مغازه های هدیه ، گالری ، موزه ها ، رستوران ها و استراحتگاه های گلف بین المللی قرار دارد. حتماً برای خودتان و دوستانتان سوغات خاصی بخرید.

با یک اتومبیل در یک سفر کوتاه به پارک ملی آتشفشان هاوایی بروید و در آنجا Kilauea ، فعال ترین و بازدید از آتشفشان جهان را پیدا خواهید کرد. از جریان گدازه های فعلی قدم بردارید و در مادری هریس باشید. یک سفر خوب روز دیگر ، بازدید از آبشارهای آکاکا و Rainbow Falls در ضلع شرقی جزیره بزرگ است. با پوشش گیاهی سرسبز گرمسیری که شما را به سمت شیب های کوهستانی با آبشار آبشار سوق می دهد ، قدم بزنید.

هنگام بازدید از Big Island ، از اقامتگاههای متنوعی همچون مناظر هاوایی شگفت زده خواهید شد. بدون مسئولیت همه کارها را آسان کنید و از همه مهمترین لذت های هاوایی لذت ببرید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا