ساختمان و مسکن

از دارایی منزل خود در برابر امتیازات و مقررات محافظت کنید

امروزه بیشتر صاحبان خانه نمی دانند که برای خانه در خانه خود “وضعیت قانونی” ندارند.

برخی ایالت ها از مزایای خانه (خانه) و خانه برخوردار هستند ، اما تعداد کمی از مردم متوجه نیستند که برای به دست آوردن این مزایا ابتدا باید خانه خود را به عنوان خانه خود اعلام کنند.

در حال حاضر ، ایالت های دارای بهترین محدوده محافظت در منزل ، فلوریدا و سپس تگزاس هستند ، اما تعدادی از مالکان خانه به طور قانونی نتوانسته اند وضعیت مسکن را تعیین کنند و مطابق قانون اساسی آن ایالت ، از حمایت مناسب برخوردار شده اند. استثنا HOMESTEAD از خانه شما محافظت نمی کند!

یکی از بدترین مسیرهای کاری که صاحبخانه می تواند طی کند ، بارگیری یکی از مدلهای ارزان قیمت مسکن و برش کوکی به صورت آنلاین ، بدون اطلاع عمیق از قوانین و محدودیتهای مربوط به مسکن و / یا نحوه تأثیرگذاری خاص آنها بر روی آنهاست.

هرگز ، هرگز ، هرگز یک مدل عمومی را به صورت آنلاین خریداری نکنید ، مگر اینکه قوانین املاک و مستغلات در ایالت خود را کاملاً درک کنید و بتوانید در دادگاهی از معنای و هدف این فرم دفاع کنید. این بسیار غیر منطقی است و شاید یکی از بدترین کارهایی باشد که می توانید انجام دهید. به جای خرید یک “سرویس” ارزشمند ، یک محصول “homestead” ارزان و بسیار گران قیمت را از طریق اینترنت (هزینه عادی: 25-50 دلار) خریداری کنید. این یک شکل بسیار بد از حمایت از دارایی و برنامه ریزی املاک است. خانه شما بزرگترین دارایی مالی شما و خانواده شما است – وقتی می توانید از خانه خود محافظت کنید ، ارزان و ارزان قیمت نشوید. به یاد داشته باشید ، حکیم باستان می گوید: “آنچه را می پردازید دریافت می کنید!” – حقیقت زیادی در آن وجود دارد

بزرگترین تصور غلط این است که صاحبان خانه “فرض” می کنند که معافیت از خانه محافظت از خانه های آنها … نه!

شما باید از بزرگترین دارایی خود – خانه خود در برابر هرگونه ادعا و ادعای احتمالی در آینده استفاده کنید که می تواند به خانه شما متصل شود ، مگر اینکه بسیاری از اقدامات خاص خود اجرا به طور کامل انجام و ارائه شود.

ما مفتخریم که گسترش خدمات Homestead در فلوریدا را به سایر ایالت ها و راه اندازی وب سایت سرویس محافظت از منزل انقلابی ما اعلام می کنیم.

http://www.homesteadserviceflorida.com

دقیقاً “خدمات خانگی فلوریدا” چیست؟

آنچه انجام می دهیم:

ما در برابر کلیه مقررات غیر سهامی ، وامها ، پیوستها ، دادخواستهای مربوط به وام دهندگان ، حداکثر محافظت را برای خانه فلوریدا خود ارائه می دهیم.

امتیازات یا مقرراتی که «غیر سهام» محسوب می شوند چیست؟

قبض های پزشکی ، کارت های اعتباری ، پشتیبانی کودک ، خانه سالمندان ،

داوری از دادخواستها و غیره

امتیازات یا مقرراتی که “حقوق صاحبان سهام” در نظر گرفته شوند چیست؟

1) سلب حق اقامه دعوی

2) مالیات بر املاک و مستغلات

3) هزینه های ارزیابی یا نگهداری (آپارتمان ، ویلا ، قرارداد محدود شده)

4) امتیازات ساختمانی یا مکانیکی

متأسفانه ، اکثر ما موافق هستیم که سیستم حقوقی ما از کنترل خارج شده است. با بیش از 19،000،000 دادخواست سالانه و با ایجاد بیش از 135،000،000،000 میلیارد دلار در هزینه های دادگاه و حقوقی ، علیه افراد و شرکت ها. این تعداد از سال به طور مداوم افزایش یافته است و با فراتر رفتن از سالهای گذشته به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

امروزه بیشتر مصرف کنندگان احساس می کنند که ما در حال حاضر در جامعه “دیوانه وار” زندگی می کنیم. از نظر آماری ، یک فرد سه برابر بیشتر از مجازات قانونی در دادگاه است و سپس به علت تصادف یا بیماری در بیمارستان بستری است.

لازم است افراد و صاحبان مشاغل از خود در برابر این امکان واقع بینانه محافظت کنند و یکی از مهمترین دارایی های مالی که امروز یک فرد می تواند صاحب آن باشد خانه آنهاست.

اگر پول دارید ، وکلا آن را می خواهند !!

هر زمان که پرونده جدیدی تشکیل شود ، به “اعلام جنگ” تبدیل می شود. وکلا در تلاشند تا دارایی های هر کسی را که می توانند در پرونده خود پس بگیرند ، خارج کنند. فقط به این دلیل که ممکن است به هیچ وجه مشکل قانونی نداشته باشید ، این به هیچ وجه به معنای امنیت شما نیست. حتی اگر شما مجبور به دفاع از خود باشید ، ممکن است هزاران دلار بدون بازپرداخت از هزینه های قانونی هزینه کند. شما همیشه باید سیستم های دفاعی خود را تنظیم کنید. تنها راه پیروزی در این جنگ این است که پیش از طرح دعوی علیه شما ، امور خود را مطرح کنید.

مثال در ایالت های فلوریدا:

بزرگترین اسطوره ای که بیشتر صاحبان خانه فلوریدا در نظر گرفته اند این است که آنها به اشتباه فرض می کنند و فرض می کنند که Florida Homestead Exemption از اموال آنها محافظت می کند – قانونی نیست!

واقعیت واقعی:

FLORIDA HOMESTEAD EXECPTION به طور قانونی از ملک FLORIDA HOMESTEAD شما محافظت نمی کند!

صاحب خانه فلوریدا می گوید: “اما آیا من سالانه معافیت Homestead را دریافت می کنم؟ بله ، ممکن است درست باشد اما این به طور قانونی از مالکیت Homestead محافظت نمی کند! تخمین زده می شود … از خانه فلوریدا.

آیا می دانید که هر شخص ، وکیل ، شرکت ، آژانس دولتی ، آژانس اجرای وبلاگ یا هر نهاد می تواند در هر زمان و به هر دلیلی بدون دلیل و ابلاغیه ادعای حق رای برای منزل خود طرح کند؟

قوانین فلوریدا اعلام می کنند که اگر یک حق رای دادن در خانه شما قرار گرفته باشد ، حتی لازم نیست به طور قانونی به شما اطلاع داده شود! مقررات و امتیازات بسته به سال ارائه شده می تواند در مقابل املاک منزل شما برای مدت زمان 14 تا 20 سال باقی بماند!

نادیده گرفتن قانون دفاع در حقوقی در دادگاه نیست! ما کمک می کنیم تا صاحب خانه فلوریدا را در استفاده از حقوق قانونی خود برای ارائه حداکثر حمایت در ضمن محافظت از ارزشمندترین دارایی خود ، خانه فلوریدا ، یاری کنیم.

ما با استفاده از خدمات حرفه ای منحصر به فرد خود با استفاده از اسناد حقوقی و سیستم ثبت نام و ثبت نام – می توانیم فلوریدا بزرگ شما را از اکثر احکام ، ضمائم ، پیوستها ، دادخواستها و دادخواستها محافظت کنیم که معمولاً اولین دارایی است که بیشتر دادخواستها علیه آنها مطرح شده است.

اما بدون خدمات ارزشمند ما ، خانه شما 100٪ از لحاظ مالی و كاملاً درمورد اتهامات بی اهمیت ، مقررات و ضمیمهها و / یا حسن نیت ادغام شده است و طبق قوانین قانون اساسی فلوریدا و فلوریدا Homestead از آنجایی كه نادرست در نظر گرفته شده است ، از حمایت كامل برخوردار نمی شوید.

هنگامی که قضاوت ، وام و یا وام خود را به خانه شما در فلوریدا متصل شد ، خواه یک درخواست کوچک و یا قانونی باشد ، می توانید یکی از سه مورد زیر را انجام دهید:

یک وکیل استخدام کنید و ادعای آنها را در دادگاه به چالش بکشید – خیلی گران است

مطالبات آنها را بپردازید – خیلی گران است.

از خدمات Homestead استفاده کنید تا ادعای خود را بدون هیچگونه هزینه ای برای استخدام وکالت – بسیار گران قیمت – قابل اجرا باشد.

با ما تماس بگیرید یا با ما ایمیل کنید و از فلوریدا امروز محافظت کنید!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا