ساختمان و مسکن

ایموبیلر – سن تروپز

من از اواسط دهه 1980 وقتی که از آنجا رفتم و برای بازدید از املاک و مستغلات در سن تروپز دیدن کردم ، کرم زراعی Immobilier را در سن تروپز می شناختم.

در اولین بازدید من از دفتر آنها ، من نه تنها از دوستی و خدمات سریع بلکه برای سهولت ارتباط بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. آنها چند زبانه هستند. من یک بازدید کننده مکرر در Riviera فرانسه هستم زیرا این مقصد تفریحی مورد علاقه خانواده ما است. در تمام این سالها ما در مورد استفاده از منابع متعدد برای اهداف خود فکر نکرده ایم ،

اما این بار هدف کمی متفاوت بود. من همیشه تحت تأثیر ایده داشتن ویلای خودمان در رودخانه فرانسوی ، ترجیحاً در سن تروپز ، تحت تأثیر قرار گرفته ام ، در غیر این صورت از آن بازدید کرده و از آنها سؤال می کنم.

من در حال بازنشستگی هستم و انتظار پاداش خوش تیپ بازنشستگی را دارم. خانواده من کاملاً با من موافقت کرده اند تا این سرمایه گذاری را انجام دهند. انتظار داشتم این یک کار طولانی مدت باشد که تصمیم گرفتم بلافاصله با آن تماس بگیرم. بنابراین من تمام جزئیات درخواست شده را به آنها دادم. همچنین به آنها یادآوری کردم که خرید پس از بازنشستگی من تمام خواهد شد. آنها درک خود را ابراز کردند و برنامه خود را برای پیشبرد بر این اساس تأیید کردند. این خبر دلگرم کننده بود که آنها به من گفتند که تا زمانی که من برای خرید آماده باشم ، احتمالاً هزینه کمتری نیز خواهد داشت.

سرانجام ، حدود دو هفته قبل از بازنشستگی ، من در میان آنها طرحی عظیم و دقیق آماده کردم که شامل راهنمائی برای حرکت به جلو و لیستی از خواص پیشنهادی است که فقط به سن تروپز محدود نمی شود بلکه در راماتوئل ، اسکالت ، گاسین ، گریمود و در سرتاسر رودخانه فرانسه است. این نشانه اعتماد متقابل بود و به خصوص در املاک و مستغلات بسیار نادر است.

ویلاهای مدرن ، سنتی تر و میزبان گزینه های دیگر با مجموعه ای از امکانات رده بندی شده است که هیچ کس نمی تواند رویای آن باشد. در حقیقت ، گزینه ها به قدری زیاد بودند که فکر می کردم به وفور به پیمایش نیاز دارم.

خانواده نسبت به یک خانه ، خانه آنها در ریویرا بسیار اشتیاق داشتند. آنها نمی توانند در مورد آن صحبت کنند. هرکدام از آنها برنامه خود را در حالی که در سواحل مدیترانه ای آفتابی بودند با آب روشن و چیزهای زیادی برای انجام این کار فقط در اینجا انجام دادند. برخی قبلاً دوستانشان را دعوت کرده بودند تا در تعطیلات به ما مراجعه کنند

سرانجام همان لحظه ای بود که ما ترک کردیم. همه کارها انجام شد یا از آن مراقبت کردیم و ما در مرخصی زودرس بودیم که البته این شامل بسته شدن معامله ای است که ما روی آن کار می کردیم.

سفر پر از وقایع نبود. در حالی که همه مشغول فکر کردن در مورد روزهای آینده بودند ، به نظر نمی رسید که چیز دیگری علاقه داشته باشد. طبق معمول راننده با سدان آنجا بود و ما به محل زندگی خود می رفتیم. همه چیز طبق معمول راحت و گرم بود.

تمام خانواده به یک املاک کنار ساحل در سن تروپس رای دادند. Immobilier در سن تروپز بلافاصله و بدون دردسر شروع به کار كرد. ما به خانه خودمان رفتیم و شروع به اجرای روال خانه خود کردیم.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا