دنیای وب

این بیماری بیکاران نامیده می شود

آنچه مرا واداشت تا این مقاله را بنویسم این است که من فقط ویدیویی از یک برنامه گفتگوی تلویزیونی را در CNBC مشاهده کردم که در آن وی در حال مصاحبه با یک زن در مورد یک وضعیت غم انگیز است که برای خانواده اش اتفاق افتاده است. این کار با اخراج همسرش در سال 2008 آغاز شد.

او تنها نان آور خانواده بود و حقوق متوسطی را نیز از دست می داد. او شروع به جستجوی کار کرد. در همین حال ، وی در بسته طلاق ، پس انداز بازنشستگی و حقوق مالکیت در خانه خود تجدید نظر کرده است. سرانجام ، همسرش بیرون آمد و در جایی شغل مدیریتی پیدا کرد ، عمدتا برای مزایا ، زیرا آنها دیگر توانایی پرداخت هزینه بهداشت و درمان کبرا را نداشتند ، که ماهیانه 1500 دلار برای کل خانواده بود.

این فشار زیادی را به ازدواج وارد کرد و در نتیجه پرونده طلاق برای این دو همسر تشکیل شد که باعث از هم پاشیدگی خانواده می شود و برای همیشه تأثیر منفی به ویژه بر فرزندان خواهد داشت. به نظر من ، این همه به دلیل بیماری بود که من آن را “کار نمی کنم” می نامم. علائم این بیماری ترک ، انکار ، تنبلی ، خود ترحم و پارانویای کامل است. هیچ درمانی برای این بیماری وجود ندارد گرچه بعضی اوقات بعضی اوقات به الکل ، مواد مخدر و یا حتی جرم روی می آورند.

نکته شگفت انگیز این است که اگرچه این بیماری مسری نیست ، اما مانند آتش سوزی در سراسر ایالات متحده در حال شیوع است. من مطمئن هستم كه بعضی از روانشناسان در جایی حتی برای درمان این مشكل “درمانگاه های بیكار” را راه اندازی كرده اند. چیزی شبیه الکلی های ناشناس. مهمترین سوال این است که “این بیماری چیست ، از کجا بوجود آمده است و چگونه می توان آن را درمان و درمان کرد؟”

برای یافتن درمانی ابتدا باید اصل بیماری را بفهمیم. بیکاری چیست و از کجا ناشی می شود؟ من در طول مدت کارم به عنوان یک کارگزار بیمه در معرض بیماری بودم و برای عضویت در شرکتم با نامزدهای احتمالی مصاحبه کردم. تجارت بیمه معمولاً متشکل از نمایندگان مجاز است که مانند صنعت املاک و مستغلات حقوق پایه ندارند. برای بدست آوردن مجوز و سپس برای آنچه که آورده اید سرمایه پرداخت می شود.

در بسیاری از موارد ، من با افرادی که از یک فضای ثابت حقوق و دستمزد آمده اند مصاحبه کرده ام. همه آنها از پتانسیل صنعت بیمه هیجان زده بودند تا اینکه فهمیدند حقوق پایه ای وجود ندارد. علائم بیکاری ناگهان با سر زشت آنها ظاهر شد. اولین نشانه این بود: “خوب ، من نمی توانم موقعیتی را بپذیرم که به من حقوق پایه (و یک سری مزایای اضافی) ندهد. وقتی من عنوان کردم که ما هزینه عملکرد را پرداخت کرده ایم و تا زمانی که آنها اجرا نمی کنند مشکلی در پرداخت ماهیانه 100000 دلار برای آنها ندارم ، دیدم آن نگاه خالی از طرف دیگر دفتر من است که در آن تنظیمات شغلی شروع به کار می کند.

مهم نیست که با آنها با س questionsالاتی مانند “خوب ، آیا قبلاً شغلی نداشتید؟ آیا این دلیل نیست که اکنون بیکار هستید؟” مهم نیست. یا “آیا شما به فکر این نیستید که به عنوان نماینده بیمه شروع کنید و سپس می توانید به دنبال کار دیگری باشید؟ حداقل ممکن است در این بین چیزی بدست آورید.” مهم نبود بیکاران مسئولیت این کار را برعهده گرفته اند و آنها در حال فکر کردن برای مصاحبه بعدی و تلاش برای یافتن شخصی بودند که پول خود را برای پرداخت هزینه حضور 9-5 به آنها بدهد.

این بیماری اکنون گسترش یافته و به دلیل رکود کنونی که ما تجربه می کنیم ، در حال ریشه دار شدن است. هفته گذشته از یکی از دوستانم شنیدم که او برای یک شغل درخواست داده است که در آن 495 درخواست دریافت کرده است. بنابراین شانس او ​​در حدود 1 در 500 بود. با این حال او هنوز 15 بار در روز CV خود را ارسال می کند. س Myال من از او این بود که: “آیا این اتلاف وقت و انرژی نیست؟ چرا ما نمی نشینیم و من راهی به شما نشان می دهم که با آن می توانید شغلی مضاعف بدست آورید که پیدا نمی کنید و وقت شما خواهد بود؟”

او طرفدار او نبود و فقط به ارسال رزومه ادامه می داد و هر از چند گاهی مصاحبه می کرد زیرا تمام دارایی های خود را صرف حفظ سبک زندگی قبلی می کرد. اینجاست که می گویم ، بهترین درمان برای این بیماری ، دوز مناسب بازاریابی شبکه ای است. این همان اتفاقی است که اگر بیکاران این روش درمانی را شروع کنند.

آنها استقلال را یاد می گیرند. آنها می توانند در اطراف افراد با یک قایق باشند. آنها می توانند رهبران الهام بخشی را ملاقات کنند که به آنها کمک می کند تا با بیماری خود مبارزه کنند. آنها می توانستند کارت های بازرگانی چاپ کنند که نشان می دهد آنها حداقل در مشاغل مورد علاقه خود فعال هستند تا کارتهایی که آنها را “مشاور” می نامد. در بازار کار ، “مشاور” به “بیکار” ترجمه می شود. آنها می توانند به وب سایت های حرفه ای ، مواد بازاریابی ، DVD و جلسات منظم در سایت های خود دسترسی پیدا کنند. برای دوستان و خانواده آنها که مشاهده کرده اند برای درمان این بیماری اقدام می کنند بسیار خوب خواهد بود.

سپس ممکن است سرانجام با یک درمان کامل روبرو شوند. آنها برای سختی کارشان جبران می شوند. خودکفایی و هرگز لازم نیست رئیس خود را دوباره در جریان بگذارید. آنها ممکن است در خانه کار کنند تا بتوانند وقت بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانند و در تربیت فرزندان مشارکت بیشتری داشته باشند. رسیدن به سطح درآمدی که به آنها امکان می دهد فقط در سفرهایی که یک بار آرزویشان را داشتند ، سفر کنند و اتومبیل هایی را که فکر می کردند فقط متعلق به ستاره های سینما هستند ، برانند.

بنابراین صنعت بازاریابی شبکه ای چیزی فراتر از مکانی است که در آن می توانید درآمد زیادی کسب کنید. این مکانی است که می توانید به طور موثری با بیماری به نام “بیکار” مبارزه کنید. این باعث افتخار و اعتبار حرفه ای شما به جامعه و احتمالاً کمبود درآمد می شود. اما مهمتر از همه ، مسیری را برای شما فراهم می کند که می تواند زندگی شما و خانواده شما را کاملاً تغییر دهد. چه چیزی رو مجبوری از دست بدی؟ صدها دلار هزینه ثبت نام؟ این بسیار ارزانتر از هزینه از دست دادن همه دارایی های شما ، طلاق گرفتن و احتمالاً ساعات بی پایان است که باید در مطب روانپزشک سپری کنید. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، شما با افراد زیادی ملاقات خواهید کرد و امیدوارم که یک گروه از دوستان جدید باشید.

اگر با کار مشکلی دارید یا شخص دیگری را با همان بیماری می شناسید ، به این موارد بروید: http://DitchThatJob.com برای شروع درمان. می تواند خیلی بیشتر از این باشد. همچنین این فرصت را خواهید داشت که کتاب جدید رابرت کیوساکی ، کسب و کار قرن بیست و یکم را به صورت رایگان دریافت کنید ، فقط هزینه حمل و تحویل را پرداخت کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا