طراحی و سئو وب سایت

بازاریابی آنلاین – آیا واقعاً برای شما مناسب است؟

اکثر افرادی که مشاغل را جستجو می کنند معتقدند که برای شروع باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشید یا “ذهنیت تجاری” داشته باشید و در کار موفق باشید. البته همه اینها به نوع شغلی که می خواهید شروع کنید بستگی دارد. اثری که من در اینجا به آن اشاره می کنم بازاریابی آنلاین است.

حداقل آنلاین بودن در این عرصه بازاریابی آنلاین رقابتی کمترین چالش است. برای یافتن برنامه مناسب برای شما ، تعداد زیادی آزمایش و خطا طول خواهد کشید. اگر هنوز توجه نکرده اید ، اگر برای خرید برنامه (برنامه ها) خود $ سرمایه گذاری کرده اید ، اینترنت مملو از برنامه ها و پیشنهادات “یک شبه موفقیت آمیز” است.

البته ، مانند هر چیز دیگر ، برنامه های مشروع وجود دارد که به شما امکان می دهد طرح گام به گام برای ادامه کار خود داشته باشید اما یک چیز را به خاطر بسپارید ، برای موفقیت ، شما باید هر مرحله را تا نقطه شروع دنبال کنید! همچنین به یاد داشته باشید که هیچ تضمینی برای هیچ کاری وجود ندارد !!!!

برای تبدیل شدن به یک کارآفرین آنلاین ، اصول اساسی وجود دارد که شما باید قبل از اینکه یک بازاریاب آنلاین شوید ، به آنها بپیوندید. این اصول به شرح زیر است:

1) برای تجارت خود باید نام دامنه داشته باشید. این هر نوع.com خواهد بود که تصمیم دارید در دسترس باشد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که همه چیزهایی که انتخاب می کنید باید مربوط به تلاشهای بازاریابی اینترنتی شما باشد. من بسیار خوشحال خواهم شد که به شما برخی از پیشنهادات را بدهم که در آن نام یک دامنه ارزان را جستجو کنید.

2) پس از دریافت نام دامنه خود ، مورد بعدی که باید انجام دهید انتخاب NICHE است که می خواهید به بازار عرضه کنید. این می تواند هر چیزی باشد که به شما اهمیت می دهد ، مانند مسافرت ، کتاب ، باغبانی یا حتی تبلیغ محصول (های) خود. آن را جالب نگه دارید

3) قدم بعدی ایجاد وب سایت شخصی خود است تا دیگران بتوانند آنچه را که شما پیشنهاد می کنید مشاهده کنند. از این گذشته ، اگر وسایل مناسبی برای وارد کردن اطلاعات به صفحه نمایش رایانه های خود ندارید ، هدر دادن وقت برای مخاطبان سودمند خواهد بود.

البته بیش از یک حضور موفق آنلاین از سه (3) مرحله ای که در بالا به آنها اشاره کردم وجود دارد. همچنین به فداکاری ، پشتکار و صبر زیادی نیاز دارد. مهمتر از همه ، شما باید تحمل زیادی در برابر شکست داشته باشید ، زیرا همانطور که در بالا اشاره کردم ، قبل از پیدا کردن بهترین برنامه کاری خود ، باید “آزمایش و خطا” زیادی را انجام دهید. با این وجود اگر بخواهید به اندازه کافی موفق باشید.

بنابراین ، اجازه دهید من دوباره از شما بپرسم. بازاریابی آنلاین – آیا واقعاً برای شما مناسب است؟ اگر بتوانید صادقانه به “بله” پاسخ دهید ، پس در حال حاضر در راه هستید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا