بازاریابی آنلاین و اطلاعات سئو

پایه 8 ثانیه برای سایت تجاری

قبل از مراجعه به وب سایت دیگری ، وب سایت شما حدود هشت ثانیه برای جلب توجه مشتریان احتمالی دارد. اگر با مشتریان بالقوه شما و وب سایت SEO خود در سنگاپور در یک بازه زمانی بسیار کوتاه ارتباط برقرار نشود ، آنها را از دست خواهید داد.

کلمه کلیدی را جستجو کنید

تحقیقات کلمات کلیدی برای سئو بسیار مهم است. هدف از تحقیقات کلمات کلیدی این است که بیشترین تعداد کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت خود را بدانید. بنابراین ، هنگامی که مشتریان در گوگل و سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند ، به راحتی می توانند وب سایت شما را پیدا کنند.

ساختن یک لینک با کیفیت حرفه ای

پیوندها باید به آرامی ساخته شوند. شما باید پیوندهایی با ترکیبی از روابط عمومی خوب و لینکهای PR کم از وب سایتهای مختلف ایجاد کنید ، که اغلب مربوط به سایت شما هستند. اگر پیوندها را خیلی سریع ایجاد کنید ، Google می تواند وب سایت شما را مجازات کند. هرچه ساختمان پیوند شما سریعتر باشد ، مجازات (صفحه بندی پایین) برای وب سایت شما بالاتر می رود. هنگامی که Google تعداد زیادی پیوند را در یک ماه مشاهده می کند و هیچ روز ممکن است مشکل نباشد ، در گوگل ، یاهو و MSN’s Bing.com رتبه ای پیدا نمی کند.

مطالب پربازدید کاربران

سئو

SEO یک عامل اصلی برای هر وب سایت موفق است. اینترنت به منبع اصلی اطلاعات ، خدمات و محصولات پیشرفته تبدیل شده است. همه کاربران اینترنت اطلاعات مربوط به محصول را از Google جستجو می کنند. جستجوگرها و محتوای رسانه های پیشرفته باعث می شود هنگام انجام تحقیقاتی که به آنها کمک می کند اطلاعات محصول / خدمات را بصورت آنلاین پیدا کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا