بازاریابی اینترنتی روی استروئیدها کار می کند!

هدف ما ساختن یک تجارت آنلاین برای هیچ کس نیست. آیا می خواهیم در برنامه های جدید کار کنیم و تمرکز را افزایش دهیم اگر بخواهیم اندازه خود را افزایش دهیم ، انگار به یک بطری استروئیدی یا قرص های انرژی زیادی ضربه می خوریم.

در هر صورت ، آنها می گویند “آنها” ، هیچ ناهار رایگان وجود ندارد و این درست در خانه ما به نظر می رسد و حدس می زنم شما هم. ما حتی با وجود برخی از چالش ها ، ما معتقدیم که GRATITUDE پایه و اساس ما برای زندگی برای لذت بردن از زندگی خوب است.

بازاریابی اینترنتی و “توانایی تفکر” دست به دست هم می دهند. به نظر می رسد هیچ چیز همان فرصت و یا حتی مشابه را برای ما ایجاد نمی کند تا بتوانیم مشاغل خانگی خود را بسازیم و آن را به گاو نقدی با بازده عظیم تبدیل کنیم. ما با تمام تیم متفکر این گزینه را برای شما دوست داریم. من مطمئن هستم که رضایت شما و

ما برای دستیابی به این هدف برنامه نویسان هستیم.

مشکل در این تصویر کجاست؟ بعضی اوقات اعضای خانواده یا دوستان نزدیک صفحه منفی را به هر روشی یا غیرممکن بیرون می آورند ، شما هیچ وقت پولی نمی گیرید ، بنابراین یک کار پیدا می کنید ، درست است؟ J.O.B = “JustOverBroke” یا به اندازه کافی باهوش نیستید ، نمی دانید چطور یا بدتر ، این یک ایده احمقانه است.

بعضی ها می گویند که شما باید برای شرکت در یک مقام ارشد در شرکت ، حقوق و دستمزد عالی ، قدرت و همه چیزها ، بازنشستگی ، ماشین خوب و بیمه اضافی تسویه کنید. ممکن است موقعیت خط NFL ، درست باشد؟

متأسفانه ، زمانها در سرتاسر آمریكا تغییر كرده است و كل جهان نیز به همین ترتیب به نظر می رسد. بسیاری از مشاغل “نكروز” قبلی با بسیاری از سمتهای اجرایی كه در گذشته ما بیشتر آنها را می شناسیم ، پیش رفته اند.

امروز بخش زیادی از “نیروی کار” در بیست و سی سالگی با والدین زندگی می کنند تا زنده بمانند. غالباً مشاغل اولیه اولیه با دستمزد پایین در صنایع غذایی وجود دارد ، مشاغل فروش در کمیسیون یا سوپر مارکت ها برای بسته بندی و حمل و نقل برای نامگذاری معدود کارفرمایانی که در بیشتر مناطق کار می کنند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به محیط محلی خود نگاهی بیندازید و توجه داشته باشید که بیشتر همکارانتان و سایرانی که در گوشه و کنار ایستاده اند کار می کنند در حالی که آنها “کسی” نیستند می دانند چه گزینه دیگری غیرقانونی ، جنایی یا مالی در بازار است.

هرکدام از ما می تواند یک تصویر بد را “نقاشی” کند یا چیزهایی را در طرف منفی ببیند ، اما هنوز هم فرصت هایی برای کسانی که مایل هستند از پایین شروع کنند و روی نردبان کار می کنند تا ارزش خود را به کارفرما ثابت کنند.

من اطمینان دارم كه همواره صنایع جدید ، اكتشافات و نوآوری های جدید وجود خواهد داشت كه به عنوان امكان درآمدی برای افراد متشكل و متفكران آماده برای ایمان به “امكان تفكر” در كنار برخی از مصائب و مصائب است.

نشستن روی دستان شما هرگز شروع به تیراندازی نخواهد کرد ، اما این کسانی است که برخی از جاه طلبی ها و انگیزه های خود را دارند که “آتشی معده” دارند که سزاوار توصیه ما هستند و می دانند که خیر به موقع می رسد و به یک دارایی ارزشمند تبدیل می شود.

بسیاری از افراد به چالش بازاریابی اینترنتی روی می آورند و از این مربیان و مربیان با مسیرهای خوب ، صداقت و صداقت که هنوز هم برای اعتبار سنجی کارآموز برخوردار هستند ، یاد می گیرند و قبل از اینکه جهشی در دنیای ایجاد مشاغل خانگی خود داشته باشند ، از این مربیان یاد بگیرند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا