دنیای وب

بازاریابی دیجیتال – چه ، چگونه و چرا؟

امروزه به نظر می رسد همه در مورد خدمات بازاریابی دیجیتال صحبت می کنند. این حس ایجاد کرد و افرادی وجود دارند که آن را می دانند و نمی توانند جلوی چگونگی انقلابی در بازاریابی را بگیرند ، بنابراین افرادی نیز هستند که درباره آن شنیده اند و اکنون می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. اما دقیقاً به چه معنی است ، چرا چنین هیاهو ایجاد می کنید و چگونه کار می کنند؟ خوب ، به سادگی ، بازاریابی دیجیتال چیزی نیست جز بازاریابی محصول یا تجارت با استفاده از رسانه دیجیتال و اعمال آن برای دستیابی به نتایج مثبت. این روش ایده آل برای شرکت های بزرگ ، متوسط ​​و کوچک برای به دست آوردن هویت آنلاین و دستیابی به یک مشتری گسترده تر است و از این طریق فرصت های افزایش مثبت در کسب و کار جدید را بهبود می بخشد.

در این عصر رسانه دیجیتال ، به نظر می رسد که تمرکز اصلی بر برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه از طریق رسانه های جدید ، جلب توجه آنها و جذب آنها باشد. اما چگونه دقیقاً فرد با بازاریابی دیجیتال پیش می رود و بهترین راه های انجام این کار چیست؟ افرادی که با موضوع بازاریابی دیجیتالی آشنا هستند ، ممکن است پاسخی راجع به آن و همچنین تجربه بدست آمده از طریق آزمایش رویکردهای مختلف داشته باشند. اما در مورد شخص جدید برای این ایده کامل چطور؟ اگر کسی واقعاً بخواهد از مزایایی که فناوری دیجیتال ارائه می دهد استفاده کند ، اما نمی داند چگونه این کار را انجام دهد ، چه می شود؟

بیایید به سه سؤال بپردازیم – چه ، چرا و چگونه

بازاریابی دیجیتال شامل چه مواردی است؟

اکنون که تعریف اصلی بازاریابی دیجیتال مشخص شد ، بیایید به جزئیات آنچه در آن قرار دارد ، بپردازیم. کلمه “اجتماعی” کلمه جادویی است که وقتی شخصی از بازاریابی دیجیتال یاد می کند ، اهمیت زیادی می بخشد. اگرچه اینترنت وسیله اصلی بازاریابی دیجیتال است ، اما رسانه های دیگری نیز وجود دارند که لزوما توسط اینترنت هدایت نمی شوند.

در یک دیدگاه گسترده تر ، این موارد را شامل می شود:

موتورهای جستجوگر بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

طراحی وب سایت

نوشتن محتوای وب و تدوین استراتژی ها

تبلیغات جستجوی پرداخت شده

بازاریابی ایمیلی

وبلاگ نویسی

همه موارد فوق در صورت استفاده به روش برنامه ریزی شده باعث ترتیب بهتر و ترافیک ارگانیک می شوند ، یعنی ترافیکی که از طریق لینک های بدون پرداخت هزینه حاصل می شود. بعضی اوقات با اشکال سنتی بازاریابی مانند تلویزیون ، چاپ و رادیو اشتباه گرفته می شود. اگرچه ایده اصلی یکسان است ، اما روندی کاملاً متفاوت را دنبال می کند.

چرا بازاریابی دیجیتال مهم است؟

بازاریابی دیجیتال دیدگاه مردم را نسبت به بازاریابی تغییر داده است. اکنون به جای اینکه فقط یک “افزودنی” دیگری باشد ، بخشی جدایی ناپذیر از هر برنامه کاری است. به عبارت ساده تر ، این به شما کمک می کند تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید ، به آنها گزینه های مناسب تری برای انتخاب انتخاب می دهد و در نتیجه سود شما را افزایش می دهد.

توضیح مختصر ، در اینجا دلیل این مسئله برای شما مهم است:

1) می توانید کمپین های هدفمند و سفارشی شده را در رسانه های مختلف اجرا کنید

2) این امکان را به شما می دهد تا در چندین کانال دیجیتالی مشتری را به طور مؤثر درگیر کنید

3) از طریق جمعیت شناسی و روانشناسی ، دید کاملی از داده های مربوط به مشتریان بالقوه به شما ارائه می دهد

4) میزان دید و دید شما را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو افزایش می دهد

5) باعث تقویت آگاهی از برند شما می شود

تجارت شما چگونه کمک خواهد کرد؟

چه این یک فروشگاه بزرگ فروشی یا بوتیک محله ای است که کیک های تازه پخته شده را به فروش می رساند ، همه از مزایایی که بازاریابی دیجیتال برای ارائه و ساخت هویت خود به صورت آنلاین دارد ، می دانند. در این عصر ، اگر از مزایای بازاریابی دیجیتال استفاده نمی کنید ، قطعاً چیزی واقعاً مهم را از دست می دهید.

خلاصه اینکه ، چگونه می توانید به مشاغل خود کمک کنید:

1) اول ، مقرون به صرفه است. مبلغی که برای مدیریت یک کمپین بازاریابی دیجیتال صرف می کنید بازده خوبی را کسب می کند (مشروط بر اینکه این کار به صورت حرفه ای انجام شود). سرمایه گذاری اولیه = بازده بیشتر. ضرب و شتم شما!

2) همچنین ، شما می توانید مشتریان خود را درگیر کنید و پیام ها را برای آنها سفارشی کنید ، در نتیجه کل تجربه را بهبود می بخشید. مشتریان حفظ شده همیشه مشاغل بیشتری را به ارمغان می آورند.

3) همچنین می تواند در مبارزات واقعی بازاریابی شما ادغام شود. اکنون شما کمپین سنتی خود را اجرا می کنید و این استراتژی جدید باعث تقویت بیشتر آن می شود.

4) هنگامی که مردم محصولی را که می فروشید و یا تجارت خود را تجربه می کنید و تجربه را دوست دارند ، متوجه می شوند از طریق رسانه های اجتماعی و وسایل دیگر آن را با دوستان خود به اشتراک می گذارند. این به نوبه خود از نظر ترافیک و سود بیشتر به شما سود خواهد کرد.

5) بزرگترین مزیت این شکل از بازاریابی در دوره جدید این است که هر بار که مشاغل خود را راه اندازی می کنید ، می توانید هر متریک را در زمان واقعی ردیابی کنید. شما نه تنها از طریق روش های مختلف به افراد دسترسی پیدا می کنید ، بلکه به شما این امکان را می دهد که فوراً بدانید که آیا پولی که برای اجرای کمپین گذاشته اید ، نتایج شما را می دهد یا نه ، و همچنین به شما امکان می دهد نتایج را اندازه گیری کنید.

تمام خدمات بازاریابی دیجیتال برای ماندن در آنجا هستند و با گذشت زمان تکامل و بهبود می یابند. پس برای چی منتظری؟ اگر شما آن را امتحان نکرده اید ، بهترین زمان برای انجام این کار است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا