دنیای وب

بازاریابی دیجیتال چگونه می تواند برای تجارت شما کار کند؟

شکی نیست که ما از این منظر در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم. برای شرکت شما مهم است که در فضای دیجیتال حضور پررنگی داشته باشد. بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال آینده بازاریابی در سرتاسر جهان با مزایای کامل در مقایسه با بازاریابی سنتی است. در اینجا برخی از دلایل مهم بودن بازاریابی دیجیتال برای هر تجارت آورده شده است:

 1. این فرصت های برابر برای همه نوع مشاغل فراهم می کند.

 2. مقرون به صرفه تر از بازاریابی سنتی است.

 3. تبدیل های بیشتری را ارائه می دهد.

 4. این به تولید درآمد بیشتر کمک می کند.

 5. تعامل با مخاطب هدف را تسهیل می کند.

 6. همچنین برای مشتریان تلفن همراه جلب توجه می کند.

 7. این به جلب اعتماد مردم کمک می کند

همه این دلایل نشان می دهد که بازاریابی دیجیتال یا رسانه ارتباطات دیجیتال سریعتر ، نتایج محور و سازگارتر است. برای بهبود شغل خود و افزایش تبدیل ها ، لازم است که همه عناصر بازاریابی دیجیتال را به شرح زیر بدانید:

سئو

از نظر عادی ، SEO یک سیستم بازاریابی است که بر موتورهای جستجوی ارگانیک (بدون پرداخت) متمرکز است. SEO نه تنها به منظور بهتر کردن وب سایت یا حضور آنلاین شما برای موتورهای جستجو بلکه همچنین بهتر کردن آن برای افراد است. برای ارائه نتایج مربوط به مخاطبان خود ، Google الگوریتم های خود را بطور مرتب به روز می کند. به دلیل این به روزرسانی های منظم توسط گوگل ، بسیاری از کارشناسان می گویند که تلاش های آنها بی نتیجه است اما نتایج یا SEO آنها از بین رفته است. اما حقیقت این است که گوگل در تلاش است وب سایتهایی را که شایسته حضور در صدر صفحات نتایج جستجو SERP نیستند ، فیلتر کند.

SEO یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی هایی است که ترافیک رایگان را به وب سایت شما وارد می کند. بنابراین ، در سرمایه گذاری در سئو هیچ شکی نیست.

بازاریابی موتور جستجوگر (SEM)

این مؤثرترین و جامع ترین استراتژی برای رشد مشاغل و جذب ترافیک بیشتر به وب سایت شما در یک بازار به طور فزاینده رقابتی است. با داشتن مشاغل زیادی در سکوی دیجیتالی که همگی در حال تماشای یک چیز هستند ، تبلیغات آنلاین مهم است و SEM یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ یا تبلیغ مشاغل شماست. این امر در درجه اول با تلاش پولی انجام می شود ، به همین دلیل به آن بازاریابی جستجوی پولی نیز گفته می شود.

قسمت SEM متنوع و پیچیده است ، بنابراین بسته به ساختار کسب و کار شما می توانید PPC (پرداخت هر کلیک) ، CPM (هزینه هر هزار برداشت) یا هزینه هر کلیک (CPC) را انتخاب کنید. تبلیغات Google AdWords (Google) و Bing (Yahoo) محبوب ترین سیستم عامل های SEM هستند.

ایجاد محتوا

ایجاد محتوا یک روش بازاریابی مؤثر است و حتی بعد از تغییر در الگوریتم های Google مانند Penguin ، Panda یا به روزرسانی Humming Bird ، محتوا همچنان در زمان اندازه گیری نتایج جستجو مهمترین متریک است. مطالب را می توان به روش های مختلفی ارائه داد ، از جمله وبلاگ ها ، کتاب های الکترونیکی ، مطالعات موردی ، راهنمای راهنمایی ، مقاله های پرسش و پاسخ ، آگهی ها ، گرافیک ها ، عکس ها ، به روزرسانی ها ، فیلم ها یا محتوای رسانه های اجتماعی.

شما می توانید محتوا را در هر موضوع مربوط به شغل خود ایجاد کنید (اگر خلاق هستید) ، سپس به طور غیر مستقیم آن را به مشاغل خود پیوند دهید. محتوا باید حرفه ای باشد و موتور جستجو بهینه سازی شود. همیشه بهتر است برای موفقیت در شغل خود موارد خاصی را در دست متخصصان بگذارید. بسیاری از نویسندگان محتوا و همچنین آژانس های بازاریابی محتوا وجود دارند که نه تنها مطالب را به صورت حرفه ای می نویسند ، بلکه آن را در رسانه های دیجیتال نیز تبلیغ می كنند تا آگاهی از برند و ایجاد ترافیك را ایجاد كنند ، كه این به نوبه خود به مشتری شما تبدیل می شود.

SMM (بازاریابی رسانه های اجتماعی)

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی از سایت های شبکه های اجتماعی (مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​توییتر ، پینترست و غیره) به عنوان ابزاری برای ارتقاء وب سایت ها و ایجاد ترافیک برای مشاغل شما استفاده می کند.

هدف اصلی SMM تعامل یا برقراری ارتباط با کاربران ، افزایش دید برند و دستیابی به مشتریان بیشتر است. داشتن یک حضور فعال در رسانه های اجتماعی (درگیر شدن روزانه) به بخشی ارزشمند برای گسترش دسترسی شما تبدیل شده است که باعث می شود شهرت و برند شما ایجاد شود.

بازاریابی موبایل

استفاده مداوم از تلفن های هوشمند در زندگی روزمره ، این فناوری بازاریابی را به ارمغان آورده است. این فناوری قطعاً در معرض فعالیت شما قرار خواهد گرفت زیرا تلفن همراه به بخشی جدایی ناپذیر در زندگی ما تبدیل شده است. بازاریابی موبایل به روش های مختلفی قابل انجام است. بعضی از آنها … هستند:

 • بازاریابی مبتنی بر برنامه

 • بازاریابی درون بازی

 • پیام کوتاه

 • تبلیغات جستجوی تلفن همراه

 • تبلیغات تصویر موبایل

بازاریابی ایمیلی

ایمیل یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه ها برای تبلیغ مشاغل ، محصولات یا خدمات شما در مقایسه با سایر استراتژی های بازاریابی دیجیتال است. در اینجا برخی از دلایلی که بازاریابی از طریق ایمیل می تواند به رشد مشاغل شما کمک کند آورده شده است:

 • ایمیل دسترسی گسترده تری دارد

 • ایمیل ارتباطات شما را ارائه می دهد

 • ایمیل پرداخت نقل و انتقالات را پرداخت می کند

 • ایمیل منجر به بازده بالاتر از سرمایه گذاری (بازده سرمایه گذاری)

 • این یک بستر باز است و برای همیشه در آنجا خواهد ماند

تمام دلایل ذکر شده توضیح می دهد که بازاریابی ایمیل موثرترین کانال بازاریابی است که می تواند در برقراری ارتباط با مردم و افزایش فروش و درآمد کسب و کار شما به شما کمک کند.

نتیجه

به عنوان یک بازاریاب ، شما کانال ها و استراتژی های زیادی برای ارتقاء تجارت آنلاین خود و رسیدن به مخاطبان خود دارید. مهم است که استراتژی های مختلف بازاریابی را برای موفقیت در تجارت اینترنتی خود انتخاب کنید. با این حال ، حقیقت ترکیبی از استراتژی های مختلف است که تنها می تواند اهداف شما را بهتر انجام دهد. آژانس بازاریابی دیجیتال تمام راه حل های آنلاین را ارائه می دهد که می تواند به شما در دستیابی به بازدهی بالا سرمایه گذاری کمک کند. این آژانس ها برای ارائه بهترین ها مشورت ، استراتژی و پیاده سازی می کنند. بنابراین ، برای موفقیت در کسب و کار آنلاین آنلاین ، انتخاب خدمات بازاریابی دیجیتال حرفه ای توصیه می شود.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا