طراحی و سئو وب سایت

بازاریابی فیس بوک برای مبتدیان

امروزه بازارهای آنلاین زیادی وجود دارد که می توانید یا می توانید برای افزایش فروش خود به شما کمک کنند. با این حال ، از آنجا که فیس بوک پربازدیدترین وب سایت و برنامه بارگیری شده در اکثر کشورها است ، اگر نه همه آنها ، شما ممکن است از قدرت آن برای برقراری ارتباط با افراد از همه اقشار استفاده می کنید.
اگر قصد دارید محصول یا خدمات خود را در فیس بوک بفروشید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بازار هدف خود را بر اساس مکان ، سن و علایق شناسایی کنید. مرحله بعدی ایجاد صفحه فیس بوک برای شرکت شما است. برای شناسایی صفحه خود با کلمات کلیدی می توانید آدرس اینترنتی درخواست کنید.
به دنبال آن درج تصاویر و زیرنویس ها انجام می شود. هنگام صحبت ، مخاطبان خود را با تصاویر جذاب جذب کنید و خود را به شما بفروشید. می توانید توضیحات محصول را در توضیحات بنویسید یا همانطور که بیشتر تبلیغ کنندگان می نویسند ، به وب سایت خود پیوند دهید تا بتوانند جزئیات کامل را بخوانند.
علاوه بر عکس ، می توانید فیلم ها را بارگذاری کنید یا پیوندهای YouTube را به اشتراک بگذارید. ثابت شده است که این استراتژی بازاریابی اجتماعی در کسب رتبه های برتر موثر است. همیشه به خاطر داشته باشید که تصاویر ویرایش نشده ممکن است جذاب نباشند (پسندیدن ، نظرات و اشتراک گذاری) ، این پیام دسترسی شما را محدود می کند.
شما می توانید فعالیت های داخلی را با ایجاد Caption Contest که افراد نیاز به تعامل دارند یا به پیام شما پاسخ می دهند ، بهبود بخشید. علاوه بر این ، با ارائه به موقع تخفیف و تبلیغات جالب می توانید بازدید بیشتری داشته باشید. آگهی خود را یک یا دو هفته قبل از تاریخ آگهی ارسال کنید. به مخاطب خود فرصت دهید تا پیام خود را ببیند ، اما زیاد منتظر نمانید تا علاقه مند شود. فالوورهایی که مطمئناً گاه به گاه از صفحه فیس بوک شما بازدید می کنند به شما کمک می کنند.
نکته مفید دیگر برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی ایجاد رویدادی در فیس بوک است که بتوانید افراد را به شرکت در آن دعوت کنید. رویدادها می توانند به شکل تست محصول یا خدمات ، امضای کتاب یا وبینار باشند.
همچنین می توانید از تبلیغات و تبلیغات فیس بوک بهره مند شوید. با بهینه سازی صفحات و افزودن کلمات کلیدی بیشتر ، از گزینه های دستیابی پیشرفته برای بهینه سازی صفحه مشاغل فیس بوک خود استفاده کنید. بازاریابی با پول فیس بوک اختیاری است.
مانند روش های سنتی بازاریابی ، انجام تبلیغات فیس بوک در اینترنت نیاز به مدیریت دقیق دارد. تبلیغات را به طور منظم ، منظم ، اما متوسط ​​ارسال کنید. آنها را به روز نگه دارید اما پیروان خود را مجبور نکنید. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا