دنیای وب

بازاریابی وابسته چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به رویاهای مالی کمک کند

آیا در مورد بازاریابی وابسته چیزی شنیده اید؟ در غیر اینصورت ، آماده شنیدن آنچه می تواند تجربه ای تغییر دهنده زندگی برای شما باشد ، باشید.

اکنون ، من می دانم که “تغییر زندگی” یک موضوع کلیشه ای است ، اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که واقعاً تجربه ای را که می توانید در صورت انجام صحیح بازاریابی وابسته تجربه کنید ، توصیف می کند. من می دانم که این عبارت قطعاً مرا توصیف می کند. قبل از اینکه چیزی در مورد بازاریابی شرکت های وابسته کشف کنم ، واقعاً ناامید شدم. می خواستم خانه ام را گم کنم. من از کارم متنفر بودم ، فقط به طور متوسط ​​حقوق می گرفتم. در همین حال ، دوستان من زندگی رویایی خود را داشتند. خوشبختانه ، وقتی کاملاً درگیر بازاریابی شرکت های وابسته شدم ، توانستم به آنها ملحق شوم.

حالا ، من دقیقاً توضیح می دهم که این چیست. این روندی است که در آن شما کالای شخص دیگری را در اینترنت تبلیغ می کنید و اگر شخصی آن محصول را بخرد و از لینک منحصر به فرد شما برای آن محصول استفاده کند ، به شما کمیسیون پرداخت می کند. برخی از افراد می گویند که این همه کلاهبرداری بزرگی است و تنها شرکت های بزرگ با پول زیادی برای صرف پول می توانند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. من اینجا هستم تا به شما بگویم این یک دروغ پررنگ است! من کار دیگری جز اشتیاق به کار سخت شروع نکردم و اکنون نه تنها آنقدر کار می کنم که بتوانم برای خودم کار کنم بدون اینکه رئیس در گردن من نفس بکشد و به من بگوید چه کار کنم ، بلکه من کارهای بیشتری نسبت به بسیاری از مدیران انجام می دهم!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا