دنیای وب

بازار اینترنت

چگونه شخصاً اینترنت را مشاهده می کنید؟ اگر مهندس سیستم های رایانه ای هستید ، طبیعی است که اینترنت را به عنوان شبکه رایانه هایی که کره زمین را می پوشند ، ببینید؟ اما اگر به تجارت در منزل و بازاریابی اینترنتی عادت دارید ، شاید متوجه شده باشید که اینترنت فقط یک بازار است.

امروزه بسیاری از مردم تصوری از شلوغی و شلوغی که روزانه در بازارهای اینترنتی در حال وقوع است ، ندارند – بسیاری از بازرگانان زحمتکش کالاها و خدمات خود را به مشتریان کنجکاو ارائه می دهند. گردش شدید ترافیک به داخل و خارج از بازار. پیشنهادات سنگین برای فضای تجاری موجود؛ تبلیغات وسوسه انگیز از یک طرف به طرف دیگر میدان بازار؛ خرید و فروش فعالیتهایی که بطور روزانه انجام می شود؛ در پایان هر روز گذشته ، بسیاری از بازرگانان با سود زیادی برای بانک ها لبخند می زنند ، در حالی که بسیاری دیگر ضررهای خود را به ارث می برند و برای فردای بهتر امیدوار هستند.

در واقع ، من وقتی که سخنرانی درمورد اقتصاد صنعتی داشتم ، به همه این فعالیتهای جالب توجه در بازار اینترنت باز کردم و مدرس ما این سؤال به ظاهر ساده را پرسید: “بازار چیست؟” بهترین پاسخی که از این کلاس برای این سوال در دسترس است این است که “بازار صرفاً مکانی فیزیکی است که در آن خریداران و فروشندگان برای انجام معاملات تجاری ملاقات می کنند”. بله ، همه ما به خاطر تلاشهای هوشمندانه ما ستایش کرده ایم ، اما هنوز از تعریف گسترده بازار فاصله داریم.

مدرس ما خاطرنشان می کند که “استفاده از کلمه” مواد “معنای بازار را بیش از حد محدود می کند.” سپس ، برای تأیید دیدگاه خود ، از وی پرسید: “آیا شما در مورد بورس سهام ، بازار فارکس نشنیدید؟ به من بگویید ، مکان واقعی جایی است که بازیکنان این فعالیتها برای معامله در تجارت شرکت می کنند؟” او هنوز نرسیده بود قبل از این که ما بفهمیم بازار نباید مکانی فیزیکی باشد.

آیا چراغ فوق برای اینترنت به عنوان یک بازار واجد شرایط نیست؟ اگر می دانید چگونه از اینترنت استفاده کنید ، می دانید که اینترنت فرصت های شغلی زیادی را ارائه می دهد ، که توسط افراد واقعی در مکان های واقعی انجام می شود. این افراد با قرار ملاقات به محل کار و برای به دست آوردن اشتغال ملاقات می کنند. برای خرید و فروش کالاهای واقعی. پرداخت ها به دیگری انجام می شود و پول نقد واقعی به ارز محلی هر یک دریافت می شود ، در حالی که واردات و صادرات مواد انجام می شود. این همان چیزی است که بازار اینترنت در مورد آن است.

بنابراین چرا بسیاری از مردم بازار اینترنت را مکانی خطرناک برای تفکر می دانند؟ مکانی پر از بازرگانان فاسد ، معاملات مشکوک و عملیات ناعادلانه؟ بله ، درست است که به طور روزانه ناامنی زیادی در اینترنت وجود دارد تا بتواند بسیار دقیق را مورد توجه قرار دهد ، با این وجود درست نیست كه هیچ بازرگان قانونی و قانونی و همچنین مشاغل واقعی وجود ندارد كه بتوان در بازار اینترنت انجام داد. حتی در معاملات تجاری اراضی محسوس ، کلاهبرداران بسیاری از مردم را فریب می دهند ، درست است؟ اما آیا این امر آنها را از ادامه فعالیت در زمینه تجارت باز می دارد؟ بنابراین ، اصل اختلافات روشنگری و همچنین دانش در مورد بازار اینترنت است – دانش از بازرگانان خوب و بد.

آیا قصد دارید به بازار اینترنت بروید؟ چه چیزی می توانید با خود حمل کنید؟ مهم نیست که چقدر شما می دانید و چقدر در مناطق دیگر از تلاش انسان سرآمد هستید ، چیزهای مختلفی را در بازار اینترنت کار می کنند. بنابراین ، همانطور که می روید ، سعی کنید با دانش در مورد چگونگی عملکرد واقعی ، پیش بروید ، در غیر این صورت ممکن است در مدت زمان کوتاهی احساس ناامیدی کنید. برای خرید و فروش و یا پول برای خرید و سپس فروش مجدد باید با مواردی پیش بروید. اگر همه عناصر ذکر شده در بالا را ندارید ، باید با قدرت ذهنی خود ، آماده همکاری با افراد دیگر باشید تا حداقل بتوانید کمیسیون کسب کنید که بتواند از جایگاه خوبی در بازار اینترنت برخوردار باشد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا