دنیای وب

با این روش اسپم “مشروع” سود خود را در بازاریابی اینترنتی منفجر کنید

مانند اکثر مردم ، از اسپم متنفرم.

منظورم این است که نمی توانم تحمل کنم. او زمان ، حوصله و انرژی من را تنها در چند روش دیگر در این دنیا می خورد.

با این حال ، در همان زمان ، من همچنین راهی برای استفاده از ایمیل های ناخواسته را برای سودآموزی – قانونی ، اخلاقی و قانونی آموختم.

این در واقع ایده ای است که من از جی کنراد لوینسون از “پدر بازاریابی باند” وقتی که دو سال پیش مصاحبه کردم کردم.

و آنچه او می گوید عضویت در خبرنامه های آنلاین و خبرنامه های بازاریابی و دریافت لیست های زیادی است. حتی لیست هایی را که افراد ممکن است “اسپم” بدانند ، نشان می دهد

و آنچه او می گوید – بسته به بازاری که در آن قرار دارید – این است که یکی از 20 مورد از این ایمیل های ناخواسته ایده خوبی خواهد داشت.

شاید عنوان جالبی باشد که بتوانید برای محصولات خود بکشید یا ایده ای که مورد علاقه شماست و به همین دلیل احتمالاً علاقه شما را به لیست خود شما برانگیزد.

بنابراین ، با انجام ایمیل های ناخواسته زیادی مانند این ، او انواع ایده های جالب را برای محصولات ، خبرنامه ها ، کتاب ها و تبلیغات خود به دست می آورد.

این در واقع یک مفهوم بسیار جالب است. این را به تنهایی امتحان کنید و ببینید.

یک آدرس ایمیل رایگان دریافت کنید – بنابراین آدرس های ایمیل خوب خود را در لیست اسپم های هر کسی قرار ندهید – و مشترک شدن در همه چیز را شروع کنید.

نه تنها چیزهای موجود در بازار شما بلکه سایر بازارها نیز هستند.

هر بار دیگر آن ایمیل ناخواسته را شانه کنید و ببینید که آیا نمی توانید یک کالای خوب را انتخاب کنید یا خیر.

فکر می کنم از ایده ها و استراتژی های زیادی که می بینید شگفت زده خواهید شد که می توانید به راحتی کار خود را سازگار و اصلاح کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا