بررسی تبدیلهای Affilimax

Affilimax Convertions یک دوره بازاریابی آنلاین است که همه می توانند از آن بهره مند شوند ، نه فقط بازاریاب ها. این دوره طیف گسترده ای از موضوعات را برای شما آموزش می دهد که چگونه می توانید کمپین های سودآور را شروع کنید تا بتوانید بلافاصله در بازاریابی خود و یا ترویج بازاریابی شبکه ای درآمد کسب کنید.

تبدیل Affilimax شامل 7 pdf جداگانه است که مباحثی از جمله نحوه یافتن مکانی مناسب ، افزایش ترافیک به سایت شما ، نحوه بهره مندی از راه اندازی محصولات جدید و موارد دیگر را در بر می گیرد.

پرونده ای که چطور می توانید به تنهایی یک طاقچه سود آور پیدا کنید ، به نظر من ارزش تبدیل Affilimax را دارد. بسیاری از بازاریابان آموزش کافی را در این مورد نمی گیرند و در نتیجه می توانند وقت و هزینه زیادی را صرف شروع تبلیغات کنند که با شکست تمام می شوند یا حداقل انتظارات را برآورده نمی کنند. شما نه تنها یاد می گیرید که چگونه مکان مناسب را انتخاب کنید بلکه در حقیقت با مراجعه کنندگان گرسنه به آنچه که شما پیشنهاد داده اید ترافیک مستقیم را به سایت خود هدایت می کنید و آنها آماده خرید هستند. این اطمینان به شما می دهد تا کمپین ها و تبلیغات جدید را شروع کرده و فوراً سود کسب کنید.

به همان اندازه مهم دانستن نحوه هدایت ترافیک به وب سایت ها و وبلاگ های شما به محض آماده شدن پیشنهادات تبلیغاتی است. مهم نیست که محصول یا خدمات چقدر خوب باشد ، در صورت عدم بازدید از بازدید کنندگان ، به ویژه آنهایی که در آن هدف قرار می گیرید ، هیچ فایده ای به دست نمی آورید. یادگیری نحوه یابی پورت های مناسب به شما کمک شگرفی خواهد کرد.

بیاموزید که چگونه به طور مؤثر از مواردی مانند Squidoo ، نوشتن مقاله ، وبلاگ نویسی و غیره با محتوای مناسب استفاده کنید تا کمپین های خود را بدست آورید تا سریع درآمد کسب کنید. تقریباً همه چیزهایی که در Affilimax Convertions آموزش داده می شود از روشهای رایگان یا بسیار کم هزینه استفاده می کند بنابراین سرمایه گذاری اصلی زمان شما خواهد بود.

یک انجمن تنها عضو وجود دارد که می توانید برای آموزش و آموزش بیشتر به صورت رایگان به آن بپیوندید. در آنجا جوایزی وجود دارد که باید اعلام شود. به علاوه چه می تواند در صورت نیاز به پاسخگویی به سوالات یا آموزش های اضافی شما بهتر باشد؟ جیمی هولت این را نوشت و فکر می کنم او واقعاً به موفقیت همه اهمیت می دهد. این یکی از دلایل انجمن است. همچنین فرصتی برای برقراری ارتباط با سایر بازاریابان به شما می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا