دنیای وب

بررسی سلامت Ximo ، واقعیتی درباره سلامتی Ximo که باید بدانید

هدف از راه اندازی مجدد Ximo Health این است که مدل تجاری بازاریابی شبکه ای آنها را بیشتر تقویت کند. این احتمال وجود دارد که قبل از تبدیل شدن به یک توزیع کننده Ximo Health ، این مرور را برای جستجوی حقایق بخوانید. چرا قبل از تصمیم گیری برای محافظت از خود ، این کل بررسی را نخوانید.

این ارزیابی چهار م componentsلفه دارد ، یکی شرکت و مدیریت ، ساختار جبران خسارت ، پتانسیل بازار آنها و همچنین این س whetherال بزرگ که آیا آنها منافع شما را در ذهن دارند یا خیر.

مدیریت

در تاریخ 1 نوامبر 2010 ، شرکت توسط مالک و مدیر عامل جدید ، اریک لاور تصدی شد. اریک لاور که با این صنعت بیگانه نبود ، کار خود را در بازاریابی شبکه ای در سال 1992 با E’OLA ، یک شرکت تغذیه ای خارج از St. جورج ، یوتا بین آن زمان تا 2003 ، او بیش از نیم میلیون توزیع کننده در سازمان خود رشد داد که فروش آنها بین 25 تا 50 میلیون نفر در سال بود. یک شاهکار قابل توجه با هر استاندارد.

وی با تأسیس یک شرکت موفق بازاریابی شبکه ای ، SendOutCards در سال 2003 ، با موفقیت در راس یک شرکت قرار گرفت. از مهمترین دستاوردهای وی انتخاب شدن به عنوان نامزد نهایی Earst و جوان کارآفرین سال 2009 و فهرست شرکت به شماره بود. 158 در 500 شرکت برتر سریعترین رشد توسط شرکت همان سال مجله کنید.

با استقرار در صنعت سلامتی ، جهت جدید آنها شامل معرفی محصولات جدید و بهبود بسته بندی برای محصول اصلی خود ، نوشیدنی Ximo Gold Energy است.

پتانسیل بازاریابی

در حال حاضر ، Ximo Health نوشیدنی بهداشتی امضای خود ، Ximo Golden Energy را به بازار عرضه می کند. نوشیدنی تأمین کننده انرژی متمرکز و کاهش وزن احتمالی برای مشتریانشان. آنچه در مورد Ximo Golden Energy جالب است روند مناسب 2 مرحله ای آن است که به طور موثر از بین می رود و از بین می رود ، مواد طبیعی اصلی آنها ، چای سبز و افدرا.

گزارش شده است که با استفاده از این مواد طبیعی مفید ، یک آنتی اکسیدان قوی است ، به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کند ، فشار خون و همچنین کلسترول را کاهش می دهد و همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. از همه مهمتر ، نوشیدنی کاربردی است و به ایجاد انرژی و کاهش وزن در یک روند طبیعی کمک می کند.

با ذکر این موضوع ، کافئین کاتالیزور طبیعی مواد موثره آن است ، بنابراین به خانم هایی که قصد بارداری دارند ، به آنهایی که باردار و پرستار هستند توصیه می شود از نوشیدن آن خودداری کنند.

با این چشم انداز ، Ximo Health مطمئناً منافع بازار را که عمدتا از بخش های سلامتی و کاهش وزن هستند ، جلب کرده است. محصولی واقع گرایانه که برای عملکرد و سادگی خود وزوز ایجاد می کند.

ساختار جبران خسارت

چرا ما بیشترین جزئیات را دریافت نمی کنیم. غرامت توزیع کننده آنها. طرح جبران یکپارچه Ximo Health به شما امکان می دهد 4 روش مختلف درآمد کسب کنید ، و این هزینه ها در زمان های مختلف هر ماه پرداخت می شود.

عضویت به عنوان توزیع کننده با سفارش اولیه محصولات و حفظ مالکیت های خودکار ماهیانه انجام می شود. درآمد اول ، خرده فروشی ، به شما این امکان را می دهد که هنگام فروش محصولات ، فوری کمیسیون بگیرید. راه دیگر برای پرداخت پول توسط Great Start Bonus آنها است ، که همانطور که از نامش پیداست ، می تواند با حمایت مالی از افراد به دست بیاید. این مبلغ با 35٪ کارمزد خرید اولیه برای افرادی که مستقیماً آنها را حمایت مالی می کنید و 15٪ از افرادی که آنها را حمایت مالی می کنید ، خواهد بود.

درآمد سوم ، مربوط به کمیسیون های یک سطح است که در آن با ثبت نام از طریق خودکار تعیین می شود ، از به بعد به 8 سطح تعیین شده توسط رتبه شما. خوب است توجه داشته باشید که اگر یک فرد غیرفعال وجود داشته باشد ، خط فشرده می شود و در هر زمان ، درآمد بر اساس 8 سطح اعضای فعال است.

و در آخر اینکه ، شما همچنین می توانید برای Bonus Pool Global آنها ، یک پاداش رهبری مبتنی بر فروش کل شرکت ، که حداکثر 3٪ از حجم فروش جهانی است ، واجد شرایط شوید.
در حقیقت ، به نظر می رسد که برنامه جبران خسارت آنها به شخص مناسب داده شود.

به طور خلاصه

در پایان ، نمی توان انکار کرد که Ximo Health یک شرکت خوب است. رهبری یک آس شرکت اثبات شده با تجربه عمیق صنعت است. به نظر می رسد این محصول در تقاضای بازار و یک طرح جبران خسارت نسبتاً سخاوتمندانه قرار گرفته است. به نظر من ، آنها پایه خوبی را برای شروع یک کار با ارزش در بازاریابی شبکه ای فراهم می کنند. با این حال ، لازم به ذکر است که حتی با وجود این عوامل نیز برای موفقیت کافی نیست.

اگرچه واضح است که داشتن یک شرکت معتبر برای تجارت شما بسیار مهم است ، اما در پایان روز ، موفقیت شما در Ximo Health عمدتا به توانایی شما در حمایت مالی از افراد جدید ، خرده فروشی محصولات به مشتریان و ایجاد یک تیم تولیدی بستگی دارد.

م componentsلفه های موفقیت برای دستیابی به این اهداف با داشتن توانایی بازاریابی و ایجاد مزایای چشم انداز است. پیشنهاد من این است که شما از یک سیستم اثبات شده بازاریابی جاذبه استفاده کنید که به شما امکان می دهد خود را مارک بزنید ، سودآوری ایجاد کنید ، درآمد کسب کنید حتی در صورت عدم پیوستن افراد به تجارت شما و پشتیبان گیری از افراد.

اگر می توانید مارک شخصی را با بازاریابی جذاب آنلاین ، در عین حال دارای یک سیستم آفلاین جامد ، ترکیب کنید ، موفقیت Ximo Health شما تقریباً یک ضمانت * ثابت است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا