طراحی و سئو وب سایت

بررسی IJango – IJango چیست؟

شرکت: IJango یک شرکت بازاریابی شبکه ای جدید است که در آستین ، تگزاس مستقر است. رئیس شرکت استیو اسمیت. اسمیت یکی از بنیانگذاران ارتباطات اکسل ، چهارمین ارائه دهنده خدمات تلفنی از راه دور در کشور است. استیو سابقه اثبات شده ای در ایجاد مشاغل موفق دارد. ارتباطات اکسل 9 سال سریعتر از مایکروسافت به یک شرکت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است و همچنین جوانترین شرکتی است که به بورس سهام نیویورک اضافه شده است.

سکو: iJango یک پورتال وب جدید و کاملاً قابل تنظیم است. این می تواند مانند صفحه اصلی مورد استفاده قرار گیرد که در آن تقریبا بدون دسترسی به پورتال می توانید به هر چیزی در اینترنت دسترسی داشته باشید.

برخلاف برخی از برنامه ها ، مانند Alladvantage و Agloco (که چیزی جز نوار ابزار نیستند) ، پورتال iJango که می تواند به عنوان صفحه اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

به عنوان کاربر: کاربران وب پورتال می توانند صفحه خود را کاملاً شخصی سازی کنند تا جایی که برای دسترسی به سایت های دیگر مجبور به ترک صفحه نیستند. کاربران می توانند ابزارک هایی را برای وب سایت هایی که مایل به دسترسی به آنها هستند در پورتال وب خود اضافه کنند. این مانند این است که برنامه ها را به iPhone اضافه کنید.

برای درک بهتر وب پورتال ، صفحات نخست MSN ، Yahoo و AOL را در نظر بگیرید.

در این صفحات ، تمام اطلاعات خراب است. یک بخش خبر ، یک قسمت سرگرمی ، یک بخش مالی و … وجود دارد. شرکت ها اطلاعاتی را ارائه می دهند که فکر می کنند بینندگانشان می خواهند ببینند.

حال تصور کنید که قادر هستید این صفحات را آنقدر ویرایش کنید که حتی می توانید بخشی را اضافه کنید که بتوانید پیام های فیس بوک را بررسی کنید یا بخشی را که می توانید تمام قبض هایی را که بصورت آنلاین می پردازید جمع آوری کنید. این قدرت قابل تنظیم بودن iJango Gate است.

به عنوان توزیع کننده: غول هایی مانند گوگل و یاهو درآمد خود را از شرکت هایی می گیرند که به آنها پول می دهند تا در سایت خود تبلیغ کنند. بنابراین ، حتی اگر برای کاربران رایگان باشد ، سایت هایی مانند Google و Yahoo هنوز درآمد قابل توجهی از درآمد تبلیغات کسب می کنند.

iJango به همان روش کار می کند … به جز یک چیز. این شرکت جنبه تجارت آنلاین را با بازاریابی شبکه ای ادغام کرد ، بنابراین به توزیع کنندگان پورتال اجازه می دهد درصدی از درآمد حاصل از استفاده از پورتال آنلاین را دریافت کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا