بررسی Ximo Health MLM

Ximo Health یک فرصت تجاری حق رای دادن است که اخیراً تحت کنترل جدیدی در آمده و به دنبال راه اندازی مجدد آن است. اریک لاور در تاریخ 1 نوامبر 2010 کنترل این شرکت را به دست گرفت و از نژاد بالایی در صنعت بازاریابی شبکه ای برخوردار است. با رهبری و هدایت او ، اتفاقات خوب مطمئناً رقم خواهد خورد. در اینجا یک بررسی ساده از محصولات و فرصت های تجاری وجود دارد.

خط تولید Ximo Health بسیار ساده و متمرکز است. آنها بر روی یک محصول واحد به نام انرژی طلایی تمرکز دارند که با مواد طبیعی و ترکیبی از گیاهان و عصاره های فعال ساخته می شود. این طراحی شده است تا ضمن افزایش تمرکز ، شفافیت ذهن و عملکرد شما ، انرژی ، سلامتی و زندگی شما را از سطح سلولی جرقه بزند. یک وعده حاوی کالری و قند نیست. اندازه آن 16 اونس است. بطری با وعده پیشنهادی 2 اونس است و در 3 پیکربندی بسته بندی مختلف ، 15 بطری 78 دلار ، 24 بطری 115 دلار و 48 بطری 230 دلار فروخته می شود. ثبت نام به عنوان توزیع کننده رایگان است و برای حمل خودکار محصول نیازی به حضور در آن نیست.

نوشته های مشابه

طرح جبران خیمو طرحی چند وجهی است که به توزیع کنندگان چهار روش مختلف پرداخت می کند. توزیع کنندگان می توانند در فروش خرده فروشی یا از خرید عمده محصول و خرده فروشی آن و نگه داشتن سود ، کمیسیون دریافت کنند. در توزیع کنندگان جدید سازمان شما کمیسیون های ابتکاری عالی در چهار سطح پرداخت می شود. پورسانت های یک سطح در سازمان شما به 9 سطح می رسند و از 10 تا 15 درصد در خریدها متغیر هستند. یک پاداش جهانی رهبری نیز وجود دارد که 3٪ از کل درآمد شرکت است که هر ماه به رهبران واجد شرایط Ximo پرداخت می شود. به نفع شماست که برنامه جبران خسارت را بفهمید و بدانید برای موفقیت در این شرکت چه کاری لازم است.

Ximo Health یک فرصت کسب و کار مشروع MLM است که به دنبال راه اندازی مجدد آن با تمرکز بر روند بازاریابی شبکه ای قوی تر است. آنها تبدیل شدن به توزیع کننده را آسان می کنند ، و اگر مهارت کافی برای بازاریابی اینترنتی دارید که می تواند فقط یک مزیت بزرگ نسبت به دهان به دهان باشد این شرکت یک محصول عالی دارد و بازاریابی یک محصول واحد با دانستن اینکه چگونه می توان از قدرت بازاریابی اینترنتی استفاده کرد ، آسان است. اگر این مهارت های ساده را ندارید ، می توانید آنها را یاد بگیرید و با آموزش صحیح و کار فوق العاده می توانید به موفقیت برسید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا