برنامه های وابسته را با راهنمای PDF فوق العاده انتخاب کنید

بخشی از راهنمای Super Affiliate انتخاب نرم افزار مناسب برای تبلیغ است. این بسیار مفید است زیرا باعث می شود در ابتدا سؤالات درست بپرسید. همه برنامه ها به طور مساوی ایجاد نمی شوند ، و بعضی دیگر پرداخت شما را به تاخیر می اندازند. برخی از شما دزدی می کنند. برخی از شما بدون هیچ گونه ملاحظه ای شما را با ترکیبی از لینک های شکسته و درآمد درآمدی به شما تحمیل می کنند.

با یادگیری نحوه انجام تحقیقات بازار در وقت خود صرفه جویی می کنید. این از کتاب ضعیف است و به همین دلیل پاداش آن را ایجاد کرده ام. همه ، از جمله من ، نمی توانند شور و اشتیاق شما برای انتخاب را دنبال کنند. همه از این طریق پول درمی آورند. به همین دلیل می خواهم به شما نشان دهم که چگونه روز به روز و روزهای بیرون سودجویی را انتخاب کنید و مردم را برای خرید خود انتخاب کنند.

کتاب PDF فوق العاده وابسته به شما نشان می دهد چگونه می توانید محتوایی را ایجاد کنید که مردم دوست داشته باشند. محتوا متعلق به اینترنت است ، بنابراین شما نیاز به نوشتن مقالات قانع کننده و پست های وبلاگ دارید. شواهد زیادی این موضوع را به شما می گوید ، اما به شما نمی گوید که چگونه این کار را انجام دهید. در مورد ترفندهای کوچکی که Rosalind Gardner برای جذب مردم ایجاد کرده و آنها را مجبور به کلیک بر روی نمایندگی های خود می کند ، بیاموزید.

بخش اعظم کتاب به شما می گوید که چگونه ترافیک خود را ارتقا دهید و سایت خود را ارتقا دهید. لازم نیست یک راهنمای جداگانه در پرداخت هر کلیک بخرید زیرا این امر به طور گسترده پوشش داده می شود. همه بهترین روشهای دیگر گنجانده شده است. این اغلب به عنوان محصولات جداگانه فروخته می شود اما در اینجا گنجانده شده است.

اگر PDF کتابچه راهنمای عالی وابسته ندارید ممکن است کار کند. می توانید اطلاعات زیادی در آنجا پیدا کنید ، اما سازماندهی و هدایت آن ترفند است. یادگیری همیشه با اطلاعاتی که می خواهید سرپرستی کنید آسان است تا بتوانید آنرا درک کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا