طراحی و سئو وب سایت

برند خود را گسترش دهید

بازاریابی برای یک شرکت بسیار مهم است زیرا مردم از این طریق می دانند که بخشی از بازار هستند. شناخته شدن به عنوان یک شرکت کننده برای افراد در انتخاب محصول یا خدمات شرکت شما ضروری است. اگر شرکت شما در لیست شرکتی نبود که مردم فکر می کنند ، هیچ راهی برای فروش چیزی در بازار وجود ندارد. بازار کنونی مملو از مارک های زیادی است ، به این معنی که شرکت شما بخشی کوچک از کل بازار خواهد بود. اگر فکر می کنید برای بازاریابی محصولات و خدمات شرکت خود باید چه کار کنید ، برای فروش محصولات خود به بیش از تولید نیاز خواهید داشت.

برای تبلیغ محصولات خود می توانید از فضاهای عمومی استفاده کنید. فضای عمومی به دلیل نام خود در تبلیغات ضروری است ، در دسترس عموم است. همه در یک مکان عمومی متوجه تبلیغ می شوند. بر اساس این چشم انداز برای شرکت شما ، آنها تصمیم خواهند گرفت که محصولات شرکت شما را آزمایش کنند یا نه. تبلیغات عمومی یک روش استراتژیک تبلیغات و بازاریابی است. می توانید بیلبوردها و فضای تبلیغاتی را در ایستگاه های اتوبوس رزرو کنید. همچنین می توانید با آگهی هایی که از یک ساختمان بلند آویزان شده اند تبلیغ کنید یا از یک بالون هوای گرم استفاده کنید. در جلب توجه افراد و ایجاد یک احساس فراموش نشدنی بسیار موثر است. به غیر از مکان های عمومی ، شما همچنین می توانید از بسیاری از خدمات ضروری که مردم هر روز از آنها بهره مند می شوند کمک بگیرید. این موارد عبارتند از: حمل و نقل عمومی ، فروشندگان خیابان روزنامه ، غذا و غیره پوسترها یا هر ماده تبلیغاتی دیگری را که در داخل تاکسی ها ، اتوبوس ها ، قطارهای مترو و غیره استفاده می کنید ارائه دهید. یک ایده ابتکاری که زمانی مورد استفاده قرار می گرفت تبلیغ ساعت ها با قرار دادن نگهدارنده های آویز بود که مسافران از آن برای تعادل در قطار در حال حرکت استفاده می کنند. برای تبلیغات با کمک فروشندگان مواد غذایی خیابانی ، بشقاب ، ظروف غذاخوری ، دستمال سفره و غیره را با آرم و طراحی محصولات شرکت خود تهیه کنید. توجه مشتریان را به خود جلب خواهد کرد. همچنین می توانید از غرفه فروشنده فضای تبلیغاتی بخرید .. این بدان معنی است که مشتریان فروشنده همیشه به اطلاعات و اخبار مربوط به شرکت شما دسترسی دارند.

همچنین می توانید از روش های مختلف بازاریابی با در نظر داشتن مخاطبان هدف خود استفاده کنید. اگر دانشجویان دانشگاه یا دانشجویان مدرسه را هدف قرار دهید ، ارسال پیام در شبکه های اجتماعی بسیار حیاتی است. با یک نسل کامل از دسترسی به اینترنت ، اینترنت به یک قدرت تجاری و مارکینگ قدرتمند تبدیل می شود. جدا از آن ، شما همچنین می توانید مواردی را که دانش آموزان در واقع از آنها استفاده می کنند مانند نوت بوک ها ، خودکارها یا سایر موارد ثابت تبلیغ کنید. رویدادهای دانشگاهی را سازماندهی کنید ، یا غرفه های شرکت خود را در ساختمانهای م institutionalسسات ، مانند هنگام رویدادهای ورزشی یا فرهنگی قرار دهید.

حتی اگر هدف خاصی نداشته باشید ، باز هم می توانید از محصولات سفارشی استفاده کنید. هنگام انتخاب محصولات سفارشی ، مطمئن شوید که واقعاً از آن کالا استفاده می کنید. در مکانی مانند میامی یا سان دیگو ، جایی که سواحل وجود دارد که مردم وقت خود را صرف آن می کنند ، می توانید با چتر ، حوله یا صندلی ساحلی تبلیغ کنید. در مکان های بارانی یا سرد می توانید بادگیر با آرم شرکت تهیه کنید. همچنین می توانید کیسه های لوبیایی را که مردم می توانند در فروشگاه های مواد غذایی استفاده کنند توزیع کنید. فرصت های چنین آگهی بی پایان است. بنابراین ، هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید. دستور کار اصلی باید جلب توجه مردم باشد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا