ساختمان و مسکن

بوکاس دل تورو برای تعطیلات و اقامت خود

شما مستحق استراحت هستید و انتخاب تعطیلات جزیره ای مقرون به صرفه آنطور که تصور می کنید دشوار نیست. پیدا کردن مقاصد جزیره قدیمی کارائیب کار سختی است ، اما خود را در جنوب تحت نوار طوفان به سر می برید به این معنی است که می توانید در هر زمان از سال از جزیره خود لذت ببرید و می توانید با خیال راحت از آن با خانواده لذت ببرید.

بوکاس دل تورو بهترین گزینه از همه مناطق کارائیب است وقتی می خواهید شیوه زندگی واقعی کرئول را با سایر قبایل بومی و پرتحرک مخلوط کنید. این جزایر توسط دزدان دریایی یافت می شود و معروف ترین آنها کاپیتان مورگان است و در تجارت و ماهیگیری سنت های غنی دارد.

نکاتی برای رسیدن به بوکاس دل تورو

سفر از ایالات متحده بسیار آسان و مقرون به صرفه است. بسیاری از مردم از دو شهر نزدیک به پایتخت در پاناما ، پاناما و سن خوزه ، کاستاریکا بهره مند می شوند. این دو شهر سپس مسیرهای مستقیمی را به بوکاس دل تورو ارائه می دهند. هزینه بسته به اینکه در چه ساعتی از سال می روید و از کجا سرمایه گذاری می کنید متفاوت است ، اما از منطقه فلوریدا ، یک سفر دور به هر دو کاپیتول با قیمت حدود 350 دلار پیدا خواهید کرد ، سپس فقط یک سفر سریع به خود جزیره خواهید یافت.

مسافران اروپایی برای یافتن معاملات عالی باید تحقیقات زیادی انجام دهند ، اما با برخی از کارها می توانید معاملات استثنایی را برای زیر 6-8 پوند بدست آورید و در یک چکش زنانه دراز خواهید کشید و از خورشید لذت خواهید برد.

چه کار می کنید وقتی به اینجا رسیدید

شما یک دسته از جزایر مختلف گرمسیری را برای بررسی در هنگام ورود خود ، همه با شخصیت منحصر به فرد خود خواهید داشت. شما می توانید از خدمات تاکسی با قایق ارزان که به طور مرتب بین مقصد جزیره کار می کنند ، بهره ببرید. سه جزیره اصلی عبارتند از Isla Colon ، Carenero و Bastimentos که بیشترین انتخاب هتلها را از جمله سفرهای مسافرتی به اقامتگاههای مجلل ارائه می دهند.

این جزایر خود را به ماجراهای استقبال در بالا و زیر خط آب با تورهای غواصی ، ماهیگیری ، قایق رانی ، قایق رانی و غواصی برای کشف و مرور سایت های غیر ازدحام ارائه می دهند. Bastimentos ، بزرگترین جزایر که میزبان یک قورباغه سمی کوچک با جنگلهای بارانی باشکوه و همچنین یکی از بهترین تورهای مسافرتی است که توسط آمریکای مرکزی ارائه می شود. برای هر کسی که دارای دندانهای شیرین است ، فراموش نکنید که هنگام بازدید از یک جامعه قبیله محلی ، یک تور شکلات ارگانیک تهیه کرده و آن را در یک سفر خانگی ذخیره کنید و آنها را در ایجاد برخی از هنرها و صنایع دستی عالی کشف کنید.

Zapatilla Keys یک ذخیره ملی است که شامل زیباترین سواحل ، حیوانات و چشم اندازهای زیر آب است و یک سفر عالی روزانه است. سفر به جزایر بدون رفتن به ساحل و پیدا کردن محبوب ترین مکان شما کامل نیست. برخی از سواحل برای کودکان خردسال و بی نقص است و برخی دیگر گشت و گذار و گشت و گذار را ارائه می دهند. این جزایر به طور حتم بهشتی برای دوستداران پرندگان است و باغهای گیاه شناسی راهی آسان برای یادگیری گیاهان و گلهای منطقه ای هستند در حالی که بازدید از باغهای پروانه ای معمولاً نفس شما را از بین می برد.

بوکاس دل تورو مطمئناً مقصدی عالی برای هرکسی است که به دنبال هزینه کم است ، اما استراحت شگفت انگیز با تعداد زیادی از انواع هتل برای نیازها و پول شما که شامل گزینه های خود پذیرایی است که برای خانواده ها و گروه ها مناسب است. شما قادر خواهید بود برای بازدید و فهمیدن آنچه که هر جزیره ارائه می دهد در حالی که اختصاص زمان برای لذت بردن از یک چکش چاله کوچک و لذت بردن از یک راه کوچک برای زندگی در کارائیب.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا