تبلیغات PPC چیست؟

PPC مخفف Pay Per Click است.

PPC یکی از بهترین راه ها برای دستیابی سریع وب سایت شما در مقابل هزاران کره چشم است. در عرض چند دقیقه می توانید به معنای واقعی کلمه در صفحه اول گوگل باشید.

تعریف PCC این است: تبلیغاتی که با استفاده از موتور جستجو مانند Google ، Yahoo یا Bing (MSN) برای وب سایت خود قرار می دهید.

برای استفاده از PPC ، مبلغ پیشنهادی را وارد می کنید که مایلید برای هر کلیک توسط مشتریان بالقوه پرداخت شود. این می تواند از چند سنت تا چندین دلار باشد. این به رقابت برای محصولی که تبلیغ می کنید بستگی دارد. هرچه پیشنهاد شما بیشتر باشد ، تبلیغ شما در نتایج موتور جستجو بیشتر نشان داده می شود.

سه بازیکن بزرگی که PPC را ارائه می دهند گوگل ، یاهو و بینگ هستند. هرکدام شکل خاص خود را از تبلیغات PPC دارند. از زمان نوشتن این مقاله ، یاهو و بینگ با هم ادغام شده و سازمانی بزرگتر برای رقابت با گوگل ایجاد کردند.

گوگل آن را Google AdWords می نامد ، یاهو جستجوی بازاریابی است و بینگ Microsoft AdCenter است. وب سایت های دیگری وجود دارند که PPC را ارائه می دهند اما این سه سایت بزرگ در حال حاضر بر عرصه بازاریابی PPC تسلط دارند.

مطالب پربازدید کاربران

صدها کتاب الکترونیکی در اینترنت وجود دارد که ادعا می کنند شما را با بازاریابی Pay-Per-Click تمام شب ثروتمند می کند. قبل از اینکه از پول خود جدا شوید ، لطف کنید و بهترین برنامه هایی را که در مورد PPC به شما می آموزند ببینید. من بررسی برخی از بهترین ها را گردآوری کرده ام. لطفا برای اطلاعات بیشتر به SIG من مراجعه کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا