طراحی و سئو وب سایت

تجارت چاپ آزاد – آیا می توانید از منزل یک تجارت چاپ واقعی پیدا کنید؟

آیا به نوشتن کار در خانه علاقه دارید؟ تبلیغات جذاب ممکن است شما را وسوسه کند و تعجب کند که کدام مشاغل نوشتن در خانه مشاغل چاپ مشروع را در خانه ارائه می دهد و کدام کلاهبرداری ها. در اینجا مروری بر اکثر برنامه های چاپ آنلاین موجود است.

توابع ورود داده

به اصطلاح مشاغل و برنامه های ورود اطلاعات کار چاپی درستی نیست. برای تبلیغ محصولات وابسته تبلیغات خواهید نوشت. شما باید به یک شرکت وابسته تبدیل شوید ، تبلیغات را بپردازید و فقط زمانی حقوق می گیرید که محصولات را از طریق لینک وابسته خود بفروشید.

و فرم ها را پر کنید

این نوعی کار ورود اطلاعات است. شما برنامه های وابسته را تبلیغ می کنید و فرم هایی را برای ارسال تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک به موتورهای جستجو پر می کنید. هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند هزینه تبلیغات از شما کسر می شود.

نوشتن در خانه

مشاغل نوشتن از خانه معمولاً درج تبلیغات به صورت آنلاین است. وقتی با تبلیغات خود فروشی انجام می دهید یا دیگران را برای چاپ از خانه با پرداخت هزینه در اختیار می گیرید ، کمیسیون دریافت می کنید. برای فرود کار چاپ از خانه هزینه نکنید.

ارسال تبلیغات

تبلیغاتی که به دنبال کارگران برای درج تبلیغات در بیلبوردها و تالارهای گفتمان آنلاین است نوعی کلاهبرداری در نوشتن در خانه است. بابت ارسال تبلیغات هزینه ای دریافت نمی کنید. متناوباً ، ممکن است وقتی دیگران ثبت نام می کنند تا همان کلاهبرداری را از شما خریداری کنند ، حقوق دریافت کنید.

پردازش ایمیل

مواد آموزشی که خریداری می کنید به شما یاد می دهد که چگونه اطلاعات مشابه را به دیگران بفروشید.

گردآورندگان / تایپیست های لیست پستی

تبلیغات گردآورندگان لیست پستی متعهد می شوند که به ازای هر نام و آدرسی که جمع می کنید به شما پرداخت کرده و در فرم ورود اطلاعات خود وارد کنند. پس از پرداخت هزینه درخواست ، شما در مورد نحوه قرار دادن تبلیغات برای تبلیغ همان برنامه دستورالعمل دریافت خواهید کرد و فقط به خاطر نام افرادی که به تبلیغ شما پاسخ داده اند ، هزینه پرداخت خواهید شد. امروزه لیست های پستی از طریق پایگاه های داده آنلاین تهیه می شوند و نیازی به تجمیع لیست های پستی نیست.

چاشنی پاکت

شرکت ها هزینه بسته بندی پاکت را به شما پرداخت نمی کنند زیرا آنها می توانند بسته بندی پاکت را با دستگاه های ارزان قیمت بسته بندی پاکت انجام دهند. تنها درصورتی درآمد کسب خواهید کرد که برای پاکت نامه خود تبلیغات قیمتی درج کنید و افراد همان هزینه های شما را به شما پرداخت کنند.

شرکت های اینترنتی

برخی از کتاب های بازاریابی اینترنتی بی ارزش هستند در حالی که برخی دیگر بسیار خوب هستند. در مورد بازاریابی اینترنتی می توانید به صورت رایگان اطلاعات بسیار خوبی در اینترنت پیدا کنید.

نظرسنجی های آنلاین

شما می توانید از طریق نظرسنجی مقداری پول اضافی از خانه کسب کنید اما انتظار درآمد تمام وقت را ندارید. به علاوه شما می توانید بصورت آنلاین کار نظرسنجی را به صورت رایگان پیدا کنید.

رسیدگی به صورتحساب های پزشکی / ادعاهای پزشکی

تهیه قبض پزشکی از خانه یک کار رقابتی است و تهیه آن آسان نیست. برای دریافت شغل پردازش ادعا ، باید هزینه نرم افزار و آموزش را پرداخت کنید. بیشتر آگهی های صورتحساب پزشکی ، نرم افزارهای بسیار گران قیمت صورتحساب پزشکی را به فروش می رسانند.

رونویسی پزشکی

رونویسی پزشکی یکی از معدود مشاغل چاپ پزشکی قانونی از خانه است. شما می توانید کار رونویسی را از خانه انجام دهید اما یادگیری اصطلاحات رونویسی پزشکی مدتی طول می کشد. همچنین ، جذب اولین مشتری شما کار ساده ای نیست ، زیرا بسیاری از افراد مستلزم آن است که شما چند سال در بیمارستان یا مرکز پزشکی دیگر کار کرده باشید.

خدمات دبیرخانه و مساعدت مجازی

خبر خوب این است که بسیاری از شرکت ها به دنبال خدمات دبیرخانه مستقل ، پردازنده کلمه ، دستیار مجازی و نویسنده هستند. بهترین راه برای به دست آوردن مشاغل مکتوب در منزل این است که یک کار منشی گری یا VA آغاز کنید و مشتریان خود را در این زمینه مشغول به کار کنید.

اکثر مردم به دنبال کار آسان تایپ کردن در مکان های اشتباه هستند. کار واقعی کار و تلاش می خواهد. با راه اندازی مشاغل شخصی و ارائه خدمات منشیگری مستقل می توانید در خانه کار کنید. مانند هر مشاغلی ، شما باید خود را به بازار عرضه کنید و مشتریان خود را بدست آورید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا