ساختمان و مسکن

تعطیلات در آراگون (ساراگوزا ، تروئل ، هوسکا)

منطقه آراگانی را می توان در شمال شرقی اسپانیا یافت و استان های ساراگوزا ، هوسکا و ترئول را در بر می گیرد. این منطقه تقریبا در پادشاهی تاریخی آراگون قرار دارد و با شمال با فرانسه هم مرز است. جنوب والنسیا. از شرق ، کاتالونیا ، و از غرب ، Castilla-La Mancha ، Castilla-Leon ، Navarre و Rioja هستند. زبان رسمی که در آراگون صحبت می شود ، اسپانیایی Castilian است ، اگرچه شنیدن زبان مادری آراگون در بعضی از دره های پیرنه ها امکان پذیر است.

در آراگون در رودخانه ابرو تردد می شود که ماهی هایی با این تعداد و نسبت ها را ارائه می دهد که ابرو یکی از بهترین مکان های اروپا برای گرفتن گربه و کپور است. با جمعیت بیش از 1.3 میلیون نفر در آراگون زندگی می کنند ، نیمی از آنها در پایتخت ، ساراگوزا زندگی می کنند ، که بیشتر آنها با مناظر زیبا کوه در شمال و عمدتا در مناطق خشک در جنوب کشور متروک هستند.

بزرگترین قله های پیرنه ها را می توان در آراگون با آنتو که بالاترین آنها همه است ، واقع در استان هوسکا یافت. در میان کوه ها می توان برخی دره های منزوی زیبا را مشاهده کرد که به دلیل غیرقابل دسترس بودن تا حد زیادی خنثی مانده اند. شهرها و کلیساهای کوچک را می توان یافت که به راحتی در دره ها و دشت ها با منظره عالی از منظره ناهموار پخش شده است.

منطقه آراگون شامل سه استان است که پایتخت آنها ، زاراگوزا ، هسسکا و ترئول ، نامهای استان خود را به خود اختصاص می دهند. بسیاری از شهرهای کوچک در سراسر منطقه وجود دارند ، به ویژه در شهرستان Teruel که از 236 شهرداری ، جمعیت بیش از نیمی از روستاها کمتر از 200 نفر را در خود جای داده است. در بین روستاها ، زمین متروک و بی ثمر است.

ساراگوزا ، پایتخت آراگون

Grand Plaza del Pilar مرکز اجتماعی ساراگوزا است که مشرف بر برخی ویرانه های فوق العاده باستانی و چشمه های زیبا است. در اینجا می توانید Basílica del Pilar را پیدا کنید. گنبدها و برجهای آن بر شهر تسلط دارند و اینجاست که اسطوره مریم ظاهر شد. در غرب مرکز شهر ، کاخی از لا جعفریه یافت می شود. یک قلعه اسلامی ، زمانی محل پادشاهان عرب و بعداً توسط پادشاهان مسیحی و پادشاهان آراگونی و سپس توسط پادشاهان اسپانیایی بود. در حال حاضر ، ساختمان مجلس پارلمان منطقه ای آراگونی است.

آراگون صومعه د سان خوان دو لا پئا

این کلیسای صومعه که به سنت جان اختصاص داده شده است ، در 30 کیلومتری جنوب غربی جاکا ، در زیر یک صخره بزرگ و شیب دار قرار دارد. این صومعه از زمان اسلامی تاکنون از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است ، زیرا زائران در این جا متوقف می شوند که امیدوارند گرگ مقدس ، گریل رومی را که در جایی در صومعه پنهان شده است ببینند. کلیسای جامع رومی اکنون در کلیسای جامع والنسیا در معرض نمایش است. کلیسای تحتانی قلب صومعه است که در سال 920 بنا شده است. در طبقه دوم پانتئون قرار دارد که مقبره اشراف از آراگون و ناوار دیده می شود. در داخل کلیسای فوقانی در سان خوان می توان یک ماکت از مقدس مقدس را که در داخل دیوارها نگه داشته شده است مشاهده می کنید تا آن را از فتح مسلمانان محافظت کنید.

پارک ملی اورودا

در سال 1918 ، پارک ملی مساحتی بیش از 15،600 هکتار را که اکنون در مخزن زیست کره یا Ordesa همانطور که یونسکو در سال 1997 اعلام کرده است ، محافظت کرد اعلام کرد. بیشتر این پارک از سنگ آهک است و هنوز هم یک یخچال در حال عقب نشینی در ضلع شمالی مونت بیدیدو ، سومین کوه بزرگ کوهها وجود دارد. پیرنه ها منظره مهیج کوهستانی پارک از صخره های آهکی ، دره ها ، غارها ، شکاف ها و جریان های شفاف با جنگل های کاج ، توس ، خاکستر ، بید و بلوط تشکیل شده است. پرندگان بزرگ از طریق آسمان از جمله عقاب سلطنتی ، شاهین ، جغدهای سلطنتی ، اوسپاری و برف روبرو در آسمان پرواز می کنند ، در حالی که مرموت ، گراز وحشی و گوزن قرمز در زمین دیده می شود. این پارک در تمام طول سال باز است اما ماه های آوریل تا اکتبر بهترین شرایط را برای پیاده روی و پیاده روی فراهم می کند.

آراگون منطقه ای شگفت انگیز از اسپانیا است که می توانید از آن دیدن کنید. پیرنه ها مناظر چشمگیر چشمگیری را به شمال ارائه می دهند و شهرهای باستانی زاراگوزا ، تروئل و هوسکا دارای ساختمانهای مهم تاریخی بسیاری هستند. اگر به دنبال یک تجربه تعطیلات متفاوت در اسپانیا هستید ، ممکن است آراگون مکان مورد علاقه شما باشد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا