ساختمان و مسکن

تعطیلات ویلا در قبرس: پافوس را بدون جمعیت کاوش کنید

پیشرو در پشت بندر در ابتدا درون دیوارهای شهر باستانی نئو پافوس قرار داشت و مانند بسیاری از اماکن در قبرس نقشه ای از زمین که در آن حاکمان و مهاجمان پی در پی بقایای شهرک های قبلی را بنا می کردند.

جاذبه ستارگان در اینجا پارک باستان شناسی پافوس است ، مکان بزرگی که پر از ویلاهای رومی حفر شده و کفهای برجسته موزاییکی آنها است که بسیاری از آنها هنگام قرار دادن ، مانند آنها روشن و رنگارنگ هستند. در خانه دیونیسوس (خدای شراب) حداقل 34 موزائیک مختلف کشف شد. می توانید در اوایل تابستان به آنجا بروید تا دمای خنک تر و شلوغی کمتری داشته باشید ، سپس قبل از ناهار را ترک کنید.

ناهار پیک نیک را به یاد دارید؟ در حالی که یک صف دیگر برای یک میز در یک رستوران کنار بندر صف می کند ، می توانید در سایه درختان در پشت ساحل شهر استراحت کنید و یک پیک نیک داشته باشید. اگر بچه ها می خواهند شیرجه بزنند ، ساحل پافوس تمیز است و از وضعیت پرچم آبی نیز برخوردار است.

پس از ناهار ، در مقابل کسانی که هنوز در رستوران های بندر منتظر آنها هستند سرگردان شوید و پافوس را کشف کنید ، یک قلعه مینیاتوری مایل به سبک که از ورودی بندرگاه در برابر مهاجمان عثمانی محافظت می کند ، سپس آن را با یادگارهای ساراندا کالینز مقایسه کنید ، یک قلعه بیزانس توسط یک زلزله به ویرانه تبدیل شد.

اگر کودکان علاقه بیشتری به تاریخ دارند ، این فقط یک سفر سریع به مقبره اشراف ، یک سری اتاق ها و ستون های پیچیده و بریده شده از سنگ های سخت است. به عنوان مکان های استراحت نهایی برای رومیان ثروتمند و ثروتمند پافوس که ساخته شده اند ، وقتی بقیه روستاها در آفتاب بعد از ظهر پخته می شوند ، آرامگاه ها نیز سرد می شوند. اگر تاریخ در نیاز فوری به بستنی یا برخی از درمان های خرده فروشی کاهش یافته است ، در این صورت مرکز شهر در خیابان بالای پارکینگ واقع شده است ، اگر می توانید از خطوط فروشگاه های جواهرات عبور کنید که با گنج های طلایی می درخشند و می درخشند …

در حالی که سایر اختلافات خانوادگی ناپدید می شوند ، می توانید جمعیت را پشت سر بگذارید و به ویلای اجاره خود بازگردید ، با اطمینان با دانستن اینکه دیگر مجبور نیستید برای مکانی در کنار استخر بجنگید ، یا نگران پرداخت یک دور دیگر نوشیدنی در این بار باشید. با اجاره ویلا خصوصی در پافوسمی توانید در کنار استخر خود استراحت کنید ، آبجو سرد را مستقیماً از یخچال خود بنوشید و شاید یک کباب خوشمزه را زیر ستاره ها بپزید. هیچ زمان وعده غذایی مشخصی ، صورتحساب نوار سطح بالا و از همه مهمتر جمعیت وجود ندارد.

جای تعجب نیست که رومی ها ویلاهای خود را در پافوس نیز دوست داشتند …

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا