تمرکز بر زنجیره کیفیت: برجسته سازی مفهوم دفتر مجازی

این مقاله مروری بر خدمات تجاری تجاری دفتر مجازی Opus است.

کانسپت دفتر مجازی فضای اداری و جلسات یا کنفرانس را در ایالات متحده فراهم می کند.

در اینجا شش ویژگی اصلی این مفهوم آورده شده است:

1. آدرس پستی ، شماره تلفن و نمابر.

2. دسترسی به مکان های اداری در سراسر ایالات متحده آمریکا.

3. دسترسی به مکانهای اداری برتر که شامل امکانات مرکز کنفرانس هستند.

4. پشتیبانی عالی از مشتری و خدمات صورتحساب آنلاین.

5. خدمات تجاری مقرون به صرفه.

6. خدمات پذیرایی زنده.

روند دریافت دفتر مجازی من شامل موارد زیر است:

1. فرم آنلاین را پر کرده اید.

2. شما یک مکان و شماره تلفن را انتخاب می کنید.

3. من با کارت اعتباری پرداخت کردم.

4- تأیید خرید از طریق ایمیل دریافت کردم.

5- فرم توافق نامه خدمات پستی و فرم 1583 را از طریق پست دریافت کردم.

قراردادی که امضا کردید به مدت 3 ماه و با 3 ماه تمدید بود. این قرارداد می تواند با اطلاع 30 روزه و تأیید نامه پیگیری الکترونیکی ، کتباً لغو شود.

توافق نامه خدمات پستی و فرم ارسال نامه اختیاری نامه را می توان از طریق پست ارسال کرد. فرم 1583 باید پر شود ، توسط دفاتر اسناد رسمی امضا شود و از طریق پست ارسال شود.

مفهوم دفتر مجازی جالب است. تصور کنید که مکان های اداری وابسته در سراسر ایالات متحده برای تجارت را در اختیار دارید. طرح تجاری دفتر مجازی چند کشور عالی است. توانایی داشتن چندین سایت حق بیمه نیز مثبت است.

برخی از زمینه های بهبود که به نظر من ضروری است شامل سیاست حفظ حریم خصوصی بهتری است. سیاست حفظ حریم خصوصی بهتر باعث افزایش امنیت اینترنت و افزایش اطمینان مصرف کننده می شود. زمینه های دیگر بهبود شامل گزینه های بیشتر برای صورتحساب آنلاین و خدمات اسناد رسمی آنلاین بهتر است. امکان داشتن مکانهای برتر با مراکز همایش در سراسر ایالات متحده ، مفهوم تجارت نوآورانه معروف به دفتر مجازی را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

چه مفهومی عالی به مسئولیت دفتر خانه کمک می کند و به شرکت ها کمک می کند تا دسترسی محصولات و خدمات تجاری خود را افزایش دهند. این مفهوم قابل توجه است برای هر حرفه ای که به دنبال گسترش تجارت خود است. من مفهوم پیش فرض را 3.5 از 5 ستاره با پیشرفت لازم برای ساخت این مفهوم 5 ستاره ارزیابی کردم.

به امکاناتی برای فرصت های جدید و ابتکاری شبکه فکر کنید. مفهوم داشتن مراکز همایش برتر نیز برنده است. در اینجا آینده مفهوم دفتر مجازی است. این مقاله برای فکر و تألیف آکادمیک آینده است.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا