دنیای وب

جان دلاویرا راز درآمدزایی عالی آنلاین و ایجاد یک تجارت آنلاین را فاش می کند

در طی هشت سال گذشته ، جان دلورا یک امپراتوری موفق و گسترده و عالی را برای بازاریابی اینترنتی ایجاد کرده است. در حقیقت ، وی اخیراً از بازنشستگی خود خبر داد و همچنین راز موفقیت وی و ایجاد درآمد عالی از طریق اینترنت را به اشتراک گذاشت.

این همان چیزی نیست که شما ممکن است فکر کنید.

شاید بارها و بارها شنیده باشید که “پول در لیست است”. روزانه وبینارهای بی شماری در مورد لیست های ساختمان وجود دارد. هنگامی که اخیراً فرانک کرن اعضای پایگاه داده های خود را اسکن کرد ، از وی پرسید که آیا افراد می خواهند:

الف) آموزش اولیه مبتدی ،

ب) آموزش لیست های ساختمان ،

ج) بیشتر Conn Troll و آموزش “راه اندازی بزرگ” ، یا

د) “ذهنیت” و آموزش انگیزشی.

به طور گسترده ، افراد “آموزش لیست سازی” را انتخاب کردند. فرانک کرن سپس این اطلاعات را در دست گرفت و “کنترل لیست” را ایجاد کرد که میلیون ها دلار سود کسب می کرد – همه در طی چند هفته.

با این حال ، جان دلاویرا اصرار دارد كه ایجاد لیست ، راز تجارت اینترنتی موفق نیست.

بنابراین اگر لیست ساخته نشده باشد ، ممکن است جواب ترافیک باشد. بارها و بارها افراد را می شنوید که می خواهند راهنمایی هایی درباره نحوه مراجعه به وب سایت خود داشته باشند.

نه ، جان دلورا می گوید. شما می توانید با استفاده از بازاریابی مقاله ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ویدیویی ، سرمایه گذاری های مشترک و موارد دیگر ، به چندین روش ترافیک خود را دریافت کنید. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از پرداخت هزینه هر کلیک (PPC) ، تبلیغات بنر و مواردی از این قبیل نیز ترافیک پرداخت کنید.

بنابراین دریافت ترافیک آسان است. حفظ و افزایش ترافیک شما و تبدیل آن ترافیک به خریداران و خریداران بالقوه موضوع دیگری است. این بستگی به آنچه شما ارائه می دهید ، یعنی محصولات و محتوای شما دارد. این همان چیزی است که جان دلفیرا فکر می کند کلید موفقیت در بازاریابی آنلاین موفق – محتوا و محصولات با کیفیت است.

هنگامی که می توانید با موفقیت این موارد را جمع آوری کنید:

movement حرکت هدف حجم بالا ،

list ایجاد یک لیست کارآمد ،

محتوای با کیفیت بالا

products محصولات با کیفیت بالا ،

شما قادر خواهید بود به جای سطح درآمد چشمگیر و چشمگیر دست یابید.

اگر به این موضوع فکر می کنید ، اگر می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالایی بدست آورید ، باید مطالب عالی کسب کنید. مطالب عالی کلید اصلی بهره گیری از بازاریابی ویروسی است.

و اگر می خواهید مشتری های بسیار رضایتمندی داشته باشید که بارها و بارها از شما خرید می کنند ، بخاطر اینکه می خواهید لیست مشتریان خود را گسترش دهید نه مبارزه برای حفظ لیست خود ، باید محصولات عالی را بدست آورید.

بنابراین می توان درآمد زیادی را به صورت آنلاین حتی بدون محصولات خودتان ، یعنی به عنوان یک شرکت فرعی بدست آورد. بازاریابان آنلاین زیادی وجود دارند که فروش محصولات دیگران را آغاز کرده اند. به عنوان مثال ، مت بیاک اولین میلیون دلار خود را به عنوان یک شرکت فرعی به صورت آنلاین درآمد.

با این حال ، هنگامی که شما شروع به فروش محصولات خود می کنید ، یک قدم دیگر وجود دارد. به عنوان یک شرکت تابعه ، شما یک کمیسیون به دست می آورید ، یعنی درصدی از فروش. شرکت های وابسته فوق العاده اغلب می توانند درمورد نرخ های بالاتر مذاکره کنند اما اگر شما محصولی را که می فروشید داشته باشید ، 100٪ درآمد کسب خواهید کرد و احتمالاً درآمد شما چندین برابر خواهد شد. علاوه بر این ، شما می توانید برای فروش محصولات خود و افزایش درآمد خود ، شرکت های تابعه استخدام کنید.

چالش این است که بسیاری از بازاریاب ها ایجاد محصولات را به صورت حتمی و حتی حفره می بینند اما یکی از راه های انجام این کار استفاده از محصولات PLR (حقوق نامگذاری ویژه) است. با داشتن محصولات PLR با کیفیت بالا ، سخت کار کنید. البته باید محصول را برای محصولات سفارشی کنید تا بتوانید آنها را از سایر محصولات موجود متمایز کنید اما این کار نسبتاً آسان و ساده و آسان تر از شروع از ابتدا است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا