دنیای وب

حقیقت سرد و سخت درباره AlivaMax!

هدف این مقاله کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد AlivaMax است ، نه تنها به عنوان یک شرکت بلکه به عنوان یک فرصت مشاغل خانگی.

من با یا با AlivaMax کار نمی کنم. حال ، بیایید به سوالات شما پاسخ دهیم.

Aliva ، که از یک پایگاه خانگی در یوتا ، همچنین به عنوان AlivaMax شناخته می شود ، محصولات ضد پیری را در سراسر جهان توزیع می کند که به گفته آنها به تدریج رشد می کنند و به شما کمک می کنند جوانتر به نظر برسید. آلیوا کرم Miracle Serum ضد ویروس و همچنین کرم Fountain of Youth را به بازار عرضه می کند که هر دو شامل ترکیبی از مواد شیمیایی ، ویتامین ها ، ترکیبات و عصاره های میوه ها ، ریشه ها و روغن های مختلف است. AlivaMax حتی کمک های جکی چان را در یک چای سبز اختصاصی منحصراً برای AlivaMax در نظر گرفت.

آیا می توانید با AlivaMax درآمد کسب کنید؟

Alivamax یک طرح شرکتی منحصر به فرد یک طبقه دارد. عضویت به عنوان نماینده شامل این امتیازات است:

1. حداکثر محدودیت پرداختی وجود ندارد. آنچه شما بدست می آورید این است که چقدر می پردازید!

2. هیچ هزینه سالانه یا ماهیانه ای وجود ندارد!

3. هزینه های شروع فقط تهیه یک محصول وجود ندارد.

4. وب سایت رایگان و صفحه بازاریابی اینترنتی.

در زیر می توانید از طریق فروش فروشگاه و تکرارهای جدید درآمد کسب کنید.

پیام های هفتگی و ماهانه AlivaMax را بررسی کنید.

بنابراین ، آیا AlivaMax واقعیت است و آیا من پیشنهاد می کنم با آنها ثبت نام کنید؟

بله ، AlivaMax واقعیت است. اما قبل از پیوستن به این شرکت ، از خود بپرسید که آیا به محصولات آن اعتقاد دارید؟ آیا آنجا ارزش پیدا می کنید؟ آیا برنامه شرکتی آنها را دوست دارید؟ به نظر من برنامه پرداخت آنها ساده است و هزینه رایگان عضویت یک مزیت است.

آنچه در هنگام تحقیق در مورد شرکت به آن توجه نکردم ، کمبود اطلاعات مربوط به بازاریابی تجارت شما در AlivaMax بود.

این خوب نیست زیرا سودآوری شما در AlivaMax به توانایی بازاریابی شخصی شما بستگی دارد !!

اگر بسیار جدی هستید و می خواهید از طریق AlivaMax درآمد کسب کنید ، باید نحوه استفاده از سیستم های بازاریابی ATTRACTION را بدانید!

اگر جاذبه بازاریابی را برای تجارت خود اعمال کنید ، قدرت بیرون رفتن و ایجاد یک تیم پایدار و سودآور را در AlivaMax یا هر شرکت MLM دیگری که برای عضویت انتخاب می کنید ، خواهید داشت.

شما باید یاد بگیرید که به عنوان یک رهبر و یک متخصص برجسته شوید

این امر برای موفقیت بلند مدت تجارت AlivaMax بسیار مهم است.

از شر این معاملات صرف نظر کنید و کشف کنید که چگونه هر روز ده ها هدفمند رایگان هدفمند برای تجارت خود در AlivaMax تولید کنید. با استفاده از فناوری مستقیم ، هر ماه 10-30 نماینده برای شرکت AlivaMax خود استخدام کنید.

به جعبه منابع زیر بروید و من دقیقاً به شما نشان می دهم که چگونه 97٪ از بازاریابان شبکه ای را که با مشکل روبرو هستند با مهارت های بازاریابی که اکنون در AlivaMax کار می کنند ، شکست دهید !!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا