برترین های کسب و کارلوازم خانگی

خرید اینترنتی بخاری گازی استاندارد

مقدمه

به گزارش پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی خرید و آماده سازی محیط کار و زندگی برای داشتن زمستانی گرم در محیط خانه و کار یکی از مسایل مهمی است که در آغاز پاییز افراد به آن فکر می کنند و این طبیعی است با سرد شدن هوا افراد بفکر گرم کردن محیط زندگی خود برآیند در این میان یا اقدام به تعمیر وسایل گرما زای خود می کنند یا اینکه وسایل جدید می خرند در این میان بخاری های گاز سوز طرفداران بیشتری دارند زیرا هم سوخت آنها در ایران نسبت به سایر سوخت ها ارزان تر است و هم این سوخت بوفور یافت می شود و باعث می شود همیشه در دسترس باشد.

ما در این مقاله سعی داریم این نوع بخاری ها و مزیت و معایب آنها را معرفی کنیم به انواع آنها بپردازیم بطور خلاصه ویژگی بخاری مناسب را ذکر کنیم و معتبر ترین برندهای تولید بخاری گازی داخلی را هم معرفی کنیم.

طبق این گزارش شما براحتی می توانید برای خرید انواع وسایل گاز سوز مانند خرید اینترنتی بخاری گازی و همچنین خرید آبگرمکن گازی از طریق اینترنت آنها را مشاهده، مقایسه و از فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا یا فروشگاه اینترنتی فروشکالا یا فروشگاه اینترنتی زنبیل و بسیاری از فروش گاه های اینترنتی خریداری بکنید و در اسرع وقت آنرا از طریق پست و یا شرکت تی پاکس درب منزل تحویل بگیرید..

ایران | اینترنت

انواع بخاری گازی:

بخاری گازسوز را از جنبه های مختلف می توان دسته بندی کرد:

انواع بخاری از نظر محل قرارگیری

بخاری گازی زمینی یا مبله

بخاری گازی که بر روی زمین قرار می گیرد این بخاری نسبت به انواع دیگر دارای گستردگی تولید و مشتریان بیشتری است و معمولا از انواع دیگر در اندازه های نسبتا بزرگتری و دارای توان حرارتی بیشتری است این نوع بخاری جای بیشتری نسبت به نوع دیواری آن اشغال می کند بخاری گازی زمینی برای مکان ها و فضاهای بزرگ مانند اطاق های پذیرایی و حال مناسب هستند.

بخاری گازی دیواری

بخاری که بنا بر نیاز و احتیاج بر روی دیوار نصب می شود این نوع بخاری ها از بسیاری از انواع بخاری های زمینی کوچکتر هستند و در سایز بزرگ تولید نمی شوند توان حرارتی آنها هم پایین تر است بخاری دیواری برای آپارتمان های کوچک که کمبود فضا دارند اطاق کودک و یا اطاق خواب مناسب هستند.

ایران | اینترنت

شومینه

نوعی بخاری زمینی است که لاکچری و شیک است و ذهن فرد را به خانه ها و قصر های بزرگ و شیک دههای گذشته می برد معمولا شومینه ها دارای گرمادهی بالایی هستند و مصرف سوخت انها نیز بسیار زیاد تر است

انواع بخاری از نظر تخلیه گازهای سمی

بخاری با دودکش

در این نوع بخاری حتما باید برای تخلیه انواع گازهای سمی حاصل از سوختن گاز شهری از دود کش استفاده کنیم استفاده از دودکش های غیر استاندارد و یا عدم استفاده از دود کش یا دودکش های با قطر نامناسب و بدون کلاهک H مانند باعث ایجاد مسمومیت شدید برای افراد موجود در آن محیط می شود و در بسیاری از این موارد این مسمومیت ها سبب مرگ و یا مشکلات جسمی دیگر برای افراد خواهد شد.

ویژگی های بخاری گازی مناسب

مناسب بودن توان حرارتی بخاری با متراژ محل استفاده و منطقه آب و هوایی

داشتن علامت استاندارد

دارا بودن تکنولوژی های جدید ایمنی

مدل و برند معتبر تولید کننده بخاری

مدت زمان ضمانت و خدمات پس از فروش

ترتوکوبل

داشتن برچسب انرژی و مناسب بودن میزان مصرف انرژی

داشتن نمایندگی ها و مراکز فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور.

ایران | اینترنت

مزیت های بخاری گازی دود کش دار

سایز آنها بزرک است به همین دلیل این نوع بخاری برای اماکن بزرگ با شعله بالا و برای مکان های کوچک با استفاده از شعله کم مناسب هستند.

نیازی به تهویه ندارند و برای مکان های بسته مناسب هستند

گاز های سمی در محیط پراکنده نمی شوند و مستقیم و بطور کامل از محیط خانه به بیرون هدایت می شوند.

معایب بخاری گازی با دود کش

در صورت بروز هر گونه مشکل در دود کس باعث نشت منواکسید کربن و ایجاد مسمومیت می شود.

درهر جای خانه نمی توان آنرا قرار داد و فقط در مکانی که جای دودکش و لوله گاز دارد می توان از آن استفاده کرد.

باعث از بین رفتن رطوبت منزل می شود و برای بعضی از افراد مشکل تنفسی بوجود می آورد.

قیمت آنها گرانتر است.

نیاز به مکان بیشتری دارد.

بخاری گازی بدون دودکش

این نوع بخاری گازی برای تخلیه منواکسید کربن و سایر سموم نیازی به دودکش ندارد و دارای سیستم هوشمند سنجش و تنظیم میزان منواکسید کربن و اکسیژن است در این بخاری ها کمترین میزان اکسیژن با گاز ترکیب می شود و میزان حرارت قابل توجهی به نسبت میزان مصرف اکسیژن تولید می کند و این باعث تولید کاز های سمی و بخصوص منواکسید کربن کمتری به نسبت بخاری های دودکش دار می شود. و زمانی که در اثر کارکردن بخاری میزان این گازها به بالای حد مجاز برسد مشعل اصلی بخاری خاموش می شود و تا زمانی که میزان اکسیژن به حد استاندارد نرسیده باشد بخاری خاموش می ماند.

برندهای مختلف داخلی تولید کننده بخاری گازسوز

برند بخاری گازی ایران شرق

سال تاسیس 1355 در نیشاپور

برند بخاری گازی نیک کالا

سال تاسیس 1258

برند تولیدی بخاری گازی پلار

سال تاسیس 1331

بخاری آذر درخشان

سال تاسیس 1388

شرکت تولیدی بخاری گازی آبسال

سال تاسیس 1335

بخاری گازی توان

شرکت جهان افروز

سال تاسیس 1354 در مشهد

کوپال

مشهد سرما

مشهد ایمن گاز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا