دنیای وب

در راه تیمباتو گم شده اید؟

تیمباتو؟ شما ممکن است از من بپرسید که او کجاست؟ صادقانه بگویم ، من محل دقیق آن را نیز نمی دانم اما می دانم که در جایی در آفریقا واقع شده است. درست مانند بازاریابی آنلاین ، بسیاری از مردم می دانند که این چیست ، اما جزئیات دقیقی از آن را نمی دانند. اگر وقت خود را صرف یادگیری آن کنیم می توان این مسئله را حل کرد.

فکر می کنم افراد زیادی می خواهند از طریق آنلاین درآمد چندانی کسب کنند یا یک تجارت آنلاین را راه اندازی کنند ، اما آنچه آنها را متوقف می کند دانستن نحوه خرید اینترنتی است. بیشتر اوقات تلف می شوند و واقعاً نمی دانند چه کاری انجام دهند.

آیا شما یکی از آنها هستید؟ آیا این برای شما آشنا است؟ من به برخی از سمینارها رفتم و برای بسیاری از آنها با افراد زیادی روبرو شدم که با افزایش اطلاعات روبرو هستند یا کاری که انجام می دهند را از دست دادم زیرا معلمان با تکنیک های پیشرفته زیادی به اشتراک می گذارند ، در حالی که حتی نمی توانند درک کنند که این چیست. حتی برای تظاهرات گام به گام در مورد چگونگی شروع کار ، برخی از آنها هنوز هم مفقود نیستند. بنابراین من شرح می دهم که همه معلمان در تلاشند چه چیزی به ما منتقل کنند:

محصول خود را انتخاب کنید -> نام دامنه / هاست خود را بگیرید —> سایت / وبلاگ خود را بدست آورید —> ایجاد ترافیک هدفمند به سایت های خود —> لیست خود را بسازید / آن را به فروش تبدیل کنید – -> در صورت موفقیت کل روند را دوباره تکرار کنید ، اگر کارایی نداشته باشد اصلاح کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا