در طراحی وب سایت سئو به دنبال چه چیزی بگردید

امروزه طراحی وب سایت برای هر شغلی مهم است ، اما جنبه های دیگری از طراحی خوب غیر از آنچه چشم می بیند وجود دارد. طراحی وب سایت SEO که به طور خاص با در نظر گرفتن بهترین روشهای SEO طراحی شده است ، سرمایه بزرگی برای هر مشاغل است و می تواند بازاریابی اینترنتی آنها را موثرتر کند. سئو خوب به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه بالاتری داشته باشد و سالها بازدید بالایی داشته باشد.

طراحی وب سایت متمرکز بر سئو ، کد بسیار تمیزی خواهد داشت ، به این معنی که هیچ اطلاعات زائد یا غیرضروری وجود ندارد که باعث شود موتورهای جستجو به درستی محتوای سایت را نمی خزند یا آن را به عنوان سایتی با کیفیت پایین تعریف نمی کنند. کد پاک به بارگذاری سریعتر وب سایت منجر می شود ، چیزی که موتورهای جستجو اکنون در الگوریتم های طبقه بندی خود ارزیابی می کنند. بازدید کنندگان همچنین از وب سایت بارگیری سریع استقبال می کنند ، به خصوص اگر آنها با اتصال کندتری کار می کنند.

طراحی خوب همچنین ایجاد بالاترین نرخ تبدیل ممکن برای هر آنچه مالک در تلاش است به آن برسد متمرکز خواهد بود. اگرچه ممکن است به نظر نرسد ، اما می تواند به چندین روش بر رتبه بندی وب سایت تأثیر بگذارد. یکی از این موارد این است که مشتریان و طرفداران بیشتر منجر به تعامل بیشتر می شوند و اشتراکات اجتماعی بخش مهمی از یک رتبه بندی خوب در موتورهای جستجوگر امروزی است.

برخی از عواملی که می توانند میزان تبدیل خوب یک وب سایت را تعیین کنند یا نه ، ناوبری سایت و ساختار اطلاعات هستند. وب سایتی که به راحتی قابل مرور است و به بازدیدکنندگان شما امکان می دهد به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند ، باعث خوشحالی مردم نسبت به موارد دیگر خواهد شد. وقتی این افراد خوشحال می شوند ، یا آنچه را که یافته اند می خرند یا تبلیغ می کنند. ساختار اطلاعات مربوط به نحوه ارائه اطلاعات در هر صفحه است. پیمایش باید آسان باشد ، به بازدیدکنندگان اجازه می دهد نکات اصلی را انتخاب کرده و تصمیم گیری کنند.

تصاویر یکی دیگر از قسمتهای مهم هرگونه طراحی وب سایت SEO است. بهینه سازی و موقعیت یابی مناسب تصاویر می تواند علاوه بر جذب بازدید بیشتر از مناطق جستجوی تصویر برای موتورهای جستجو ، به افزایش زمان بازدیدکنندگان در سایت نیز کمک کند. این ترکیب از تصاویر مناسب قرار گرفته و محتوای بسیار مهم با سرپرستی بیشتر افراد را در سایت برای مدت طولانی نگه می دارد ، چیزی که بیشتر موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی خود از آن استفاده می کنند.

همچنین وب سایت باید دارای ساختار URL موتور جستجو با کاربرد آسان باشد. برخی از وب سایت ها دارای URL های زشت هستند که شامل کلمات ، اعداد یا سایر نویسه های غیرضروری است که می تواند به رتبه آنها آسیب برساند. URL هایی که موتورهای جستجو دوست دارند کوتاه هستند و فقط حاوی کلمات مربوط به محتوای هر صفحه هستند.

مطالب پربازدید کاربران

برای کسانی که به دنبال طراحی وب سایت هستند ، به خاطر سپردن SEO بسیار مهم است. داشتن طراحی مناسب برای موتور جستجو به کسب و کار با داشتن جذابیت بیشتر برای الگوریتم های موتور جستجو کمک می کند تا در حالی که بازدیدکنندگان خود را راضی تر و تمایل به خرید و انتشار پیام خود دارند ، در رتبه بالاتر قرار گیرد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا