طراحی و سئو وب سایت

راه های کسب درآمد با استفاده از ترافیک موتور جستجو

اینترنت با سرعت بسیار زیاد و همچنین تعداد صفحات وب که در فضای مجازی شناور هستند در حال رشد است. این امر به دلیل افزایش تعداد افراد متصل به شبکه جهانی است. اکنون برای انتقال به وب سایت مورد علاقه کاربران می توانند آن را تنها با کمک موتورهای جستجو پیدا کنند. اکنون که اهمیت موتورهای جستجو افزایش یافته است ، شما باید رتبه بندی موتورهای جستجو خود را بهبود ببخشید تا وب سایت شما در صدر فهرست جستجو قرار بگیرد.

افراد بیشتری که به وب سایت شما می آیند به معنای تجارت بیشتر و در نتیجه پول بیشتر است. کسب درآمد با موتور جستجو در حال افزایش است زیرا بازاریابی مستقیم اکنون به سایت یک راه حل کاملاً عملی نیست.

موتورهای جستجو کلمات کلیدی مورد نیاز خود را برای پیشنهاد ارائه می دهند و نتایج جستجو با توجه به مبلغ پیشنهاد ارائه می شود. بنابراین لیست کلمات کلیدی باید مناسب باشد و مبلغ پیشنهاد باید مطابق با قدرت کلمه کلیدی باشد.

راه دیگر برای کسب درآمد از ترافیک موتورهای جستجو ارسال لینک یا تبلیغ خود به وب سایت های دیگر که دارای رتبه بندی موتورهای جستجو خوبی هستند. با این روش می توانید از ترافیک موتور جستجوی افراد دیگر استفاده کرده و آنها را به وب سایت خود هدایت کنید. این به شما در کسب درآمد و رشد کمک می کند.

راه دیگر برای کسب درآمد از طریق ترافیک موتورهای جستجو جذب ترافیک به وب سایت شما با دادن لینک خود به انجمن ها و انجمن ها است. این به انتقال افراد از موتورهای جستجو به وب سایت شما کمک می کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا