طراحی و سئو وب سایت

رسانه های اجتماعی و اهمیت تجارت

با ظهور شبکه های اجتماعی ، دنیای کار تغییر کرده است. سایت های شبکه های اجتماعی یکی از سریعترین رشد وب سایت ها در جهان است. انگیزه بازاریابی SMM ایجاد یک مارک تجاری در بازار و افزایش دید آن از طریق تماس با مشتریان بالقوه است. با توسعه صنعت بازاریابی اینترنتی ، سایت های شبکه های اجتماعی بسیاری وجود دارند که هرکدام ویژگی ها و اهداف خاص خود را دارند.
تعداد افراد در سایت های شبکه های اجتماعی هر روز نه تنها برای استفاده شخصی بلکه برای استفاده شرکتی نیز در حال افزایش است. اما ، بعضی از مردم هنوز کمر خود را حفاری می کنند و به من می گویند – بازاریابی SMO چقدر خوب است؟ آیا شرکت من به آن نیاز دارد؟ بله ، شرکت شما به آن نیاز دارد و بسیاری از شرکت ها خدمات بازاریابی رسانه ای را ارائه می دهند ، شما می توانید آنها را برای ایجاد حضور تجاری خود استخدام کنید. در اینجا برخی از دلایل مهم نیاز این کار ذکر شده است:
کمک به ترافیک
فروش تجارت شما در شبکه های اجتماعی ممکن است بیشتر از مشتریان عادی کاربران را به خود جلب کند. افرادی که قبلاً اطلاعاتی در مورد شرکت شما دارند ، ممکن است بدنبال کلمات کلیدی مشابه کلمه قبلی شرکت شما باشند. استفاده نکردن از شبکه های اجتماعی می تواند جذب وفادارتر مشتری های خارج از حلقه خود را دشوار کند. هر محتوای با کیفیتی که در یک سایت رسانه های اجتماعی قرار می دهید فرصت خوبی برای به دست آوردن مشتریان جدید است.
SEO را بهبود می بخشد و بهینه سازی موتور جستجو را بهینه می کند
سایت های شبکه های اجتماعی اکنون به موتور جستجو تبدیل شده اند. اگر با سایت های شبکه های اجتماعی بهترین کاری را که می توانید انجام دهید ، با استراتژی SEO خود نتایج خوبی خواهید گرفت. بسته به حضور در شبکه های اجتماعی ، ممکن است بتوانید رتبه های خود را در Google حساب کنید. با این حال ، به روزرسانی مکرر وبلاگ ، توضیحات متا ، عناوین و غیره کافی نیست. همچنین لازم است سایتهای شبکه اجتماعی را به روز یا پیوند دهید. این بدان معنی است که حضور پررنگ در رسانه های اجتماعی به عنوان یک اولویت در SERP برای کلمات کلیدی خاص مورد نیاز است.
هزینه بازاریابی گران است
روزانه 6 ساعت وقت نگذارید ، 1 تا 2 ساعت در روز را در شبکه های اجتماعی صرف کنید تا ترافیک بیشتری ایجاد کنید. فقط یک ساعت برای تولید و تحویل کبد کافی است تا نتیجه تلاش های خود را ببینید. برای تقویت پیام خود هزینه تبلیغات در فیس بوک گران نیست ؛ می توانید بدون نگرانی آن را با قیمت پایین امتحان کنید و وقتی می دانید نتیجه ای را که انتظار دارید بدست آورید ، آن را افزایش دهید. می توانید بودجه خود را افزایش دهید و آن را تغییر دهید.
تبدیل ها را افزایش می دهد
هر محتوا ، تصویر یا متنی که در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارسال می کنید زمان بالقوه ای برای تبدیل مشتری است. این امکان را به شما می دهد تا به مشتریان جدید و همچنین مشتریان قدیمی دسترسی پیدا کنید ، جایی که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. نکته اصلی رسانه های اجتماعی این است که چه زمانی افراد می توانند پاسخ دهند یا نظر دهند و هرگونه پاسخ یا نظر می تواند منجر به بازدید سایت و نتایج شود.آگاهی از برند را افزایش می دهد
سایت های شبکه های اجتماعی کانال نهایی برای صداهای داخلی و شرکتی هستند. آنها سفر شما را برای شما آسان می کنند زیرا به شما کمک می کنند تا با مشتریان موجود و همچنین مشتریان جدید ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال ، یک کاربر معمول توییتر ممکن است اولین کار شما را بداند یا مشتریان فعلی شما بعد از دیدن شما در شبکه های مختلف ، در برند شما احساس بهتر و اطمینان بیشتری داشته باشند.
در نتیجه
بازاریابی SMM ، اگر به درستی انجام شود ، می تواند باعث آگاهی از برند ، قدردانی ، ایجاد ترافیک بیشتر و افزایش تبدیل شود. اگر امیدوارید که شروع به کار کنید یا مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، استخدام یک آژانس بازاریابی در شبکه های اجتماعی شما را موفق می کند. .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا