زنگ ها و سوت ها زیر دامنه های وب سایت را ایجاد می کنند

بازاریابی آنلاین مانند سازماندهی یک مسابقه برای جلب توجه بیشتر و بیشتر مردم به آن است. تنها راهی که می توانید مشتری را به خود جلب کنید این است که او را به شرکت خود متصل کنید ، به همین دلیل ظاهر شدن در بالای صفحه Google اجباری است. ساده است ، اگر با Google نباشید ، تجارت شما از رقابت خارج می شود. انجام سئو فقط برای کسب رتبه یا مقام اول کافی نیست. شما همچنین باید یک گام به جلو فکر کنید و ایجاد زیر دامنه ها می تواند به شما در رسیدن به اهداف کمک کند. زیر دامنه در اصل یک زیر بخش از یک دامنه است که به Google کمک می کند هر صفحه را خزنده کند و دید بهتر را تضمین می کند. در اینجا برخی از افراد حرفه ای وجود دارد که مردم را به استفاده از آن برای بهبود رتبه بندی جستجو ترغیب می کنند.

  1. بهبود تجربه کاربر: ما این واقعیت را انکار نمی کنیم که استفاده از یک وب سایت با صفحات زیاد دشوار است و بازدید کننده را گیج می کند و از دسترسی آنها به صفحه واقعی جلوگیری می کند. اما با کمک زیر دامنه ها ، تقسیم سایت به بخشهای مختلف آسانتر می شود و مشتریان بیشتری را جذب خود می کند.
  2. در تعداد بیشتری رانندگی کنید: استفاده از زیر دامنه ممکن است باعث افزایش قابلیت مشاهده وب سایت در جستجوی محلی شود که باعث جذب افراد زیادی به آن می شود. از این به بعد ، باید شروع به استفاده از آن کنید. این باعث افزایش رتبه وب سایت شما و همچنین افزایش مشتری شما می شود.
  3. رتبه بندی جستجوی خود را افزایش دهید: هنگامی که افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید می کنند و آزمایشات بهتر از گذشته را انجام می دهند ، در واقع می تواند رتبه جستجوی شما را افزایش دهد. از این رو ، سرمایه گذاری در وقت و تمام تلاش خود در آن می تواند مفید باشد.
  4. رشته خود را در یک زمینه خاص ایجاد کنید: ایجاد دامنه های فرعی همچنین می تواند به شما کمک کند تا در دنیای بازاریابی اینترنتی جایگاهی را پیدا کنید. این تصویر برند شما را ایجاد می کند و آن را برای بیشتر مخاطبان قابل مشاهده می کند ، که به طور خودکار وفاداری مشتریان شما را به دست می آورد.

اینها برخی از دلایل شروع ایجاد زیر دامنه برای وب سایت شما است. اگر شک دارید و یا می خواهید رتبه بهتری داشته باشید ، می توانید یک متخصص SEO حرفه ای استخدام کنید ، که از همه ظرافت ها آگاهی دارد و به شما کمک می کند رقابت را قطع کنید و مارک تجاری در بازار باشید. تجارت و حضور آنلاین شما ارتباط مستقیمی دارند و از این رو ، باید بسیار جدی بگیرید ، زیرا تأثیر زیادی در تصویر برند شما دارد. بنابراین ، به جای هدر دادن تمام وقت و هزینه خود برای انجام هر کاری که به شما امکان نمی دهد نتیجه بگیرید ، یک زیر دامنه ایجاد کنید و نتیجه قطعاً شما را متحیر خواهد کرد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا