طراحی و سئو وب سایت

سئو برای موفقیت در کسب و کار

وقتی لازم است از هر چیزی در مورد هر چیزی بدانید ، فقط یک نوع وب سایت وجود دارد که به ذهن شما خطور می کند – موتورهای جستجو. در واقع ، در هر کجای دنیا که باشید ، موتورهای جستجو به همراه شبکه های اجتماعی به یکی از پربازدیدترین وب سایت ها تبدیل می شوند. از این رو جای تعجب نیست که موتورهای جستجو خود را به عنوان مرز جدید تبلیغات آنلاین معرفی کرده اند.

بهینه سازی موتور جستجو به عنوان یکی از م vitalلفه های حیاتی هر کسب و کاری که به دنبال رشد است ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین ، تکامل یافته است. هر وب سایت تجاری بدون SEO ممکن است خودش را مخفی کند. در اصل این علم بهبود رتبه سایت شما در میان رقبای خود است که به سایت شما اجازه می دهد در صفحه اول موتور جستجو ظاهر شود.

بهینه سازی موتور جستجو برای هر ابتکار بازاریابی اینترنتی سرمایه بزرگی است. در بیشتر موارد ، این یک فرایند یکبار مصرف است که فقط بعداً به پیشرفت های جزئی احتیاج دارد. این در مقایسه با نتایج جستجوی “غیر ارگانیک” یا پولی (یعنی تبلیغات) است که باید از نظر مالی به صورت روزانه یا ماهانه ادامه یابد. وب سایت بهینه سازی شده توسط SEO به راحتی توسط خزنده های موتور جستجو به صورت خودکار نمایه می شود.

طبق آمار ، موتورهای جستجو با 94٪ اهمیت در رده های بعدی به عنوان مهمترین رسانه بازاریابی اینترنتی قرار دارند. رسانه های اجتماعی فقط 85٪ ، در حالی که ایمیل ها و وبلاگ ها به ترتیب 79٪ و 68٪ امتیاز داشته اند. همچنین مطالعاتی انجام شده است که نشان می دهد بهینه سازی SEO مستقیماً با نرخ تبدیل ارتباط دارد – تا 10٪ برای سایتهایی که با بهینه سازی پیشرفته ساخته شده اند.

واقعیت واضح این است که هرکسی می تواند SEO اولیه را انجام دهد. با این حال ، درآمد چیزی کم نیست – داشتن نرخ تبدیل 2. استثنایی است. اگر واقعاً می خواهید قابلیت مشاهده خود را در اینترنت افزایش دهید ، باید با کارشناسان تماس بگیرید. اینجاست که شرکت های معتبر سئو فعالیت می کنند. این ارائه دهندگان خدمات برای اطمینان از یافتن مشتری شما در موتورهای جستجوی محبوب از تکنیک های پیشرفته SEO استفاده می کنند.

با این حال ، همه شرکت های سئو یکسان ایجاد نشده اند. اگر زمان کافی را در اینترنت گذرانده باشید ، در واقع با چندین شرکت به اصطلاح مواجه می شوید که سایت های خود را با کلمات کلیدی تکراری پر می کنند تا فقط رتبه های بالاتر موتور جستجو را کسب کنند. این استراتژی ها هیچ ارزش واقعی برای مصرف کنندگان ندارند و در عوض برای ایجاد بی اعتمادی و بدرقه مشتریان بالقوه کار می کنند. از طرف دیگر ، یک شرکت معتبر SEO از تکنیک های پیشرفته ردیابی الگوریتم برای موتورهای جستجوی برتر توصیه شده در ابزار مدیر وب استفاده می کند. این روش ها به نفع مشتریان اجرا می شوند ، قابلیت دسترسی را افزایش می دهند و فقط محتوای مفید را برای کاربران توزیع می کنند.

اگر این تصور را داشتید که SEO به معنای درست قرار دادن کلمات کلیدی در صفحه شما است ، در این صورت اشتباه می کنید. این فرایند به همه چیز از جمله کدگذاری ، طراحی ، توزیع مقاله ، روابط عمومی و ساختار صفحه اهمیت می دهد. کل روند با مقدار زیادی تحقیق آغاز می شود ، که سئو شرکت ها از طرف شما تعهد می دهند. هر فاکتور ، تا کمترین فاصله صفحه تا صفحه اصلی در نظر گرفته می شود. با داشتن یک حرفه ای در تجارت که روی همه این جنبه ها کار می کند ، مطمئناً وب سایت شما از یک امتیاز مشخص برخوردار است. این ویژگی چیزی است که در غیر این صورت دستیابی به آن آسان نبود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا