سیستم بازاریابی اینترنتی – از خود کپی استفاده نکنید!

شما می توانید بدون استفاده از سایت های خود کپی ، تجارت موفق داشته باشید. بنابراین اگر دستگاه های خودتکثیر را در نظر دارید ، یک سیستم بازاریابی جایگزین در نظر بگیرید.

وب سایتهایی که خودشان تکثیر می شوند از مزایای نگهداری کم برخوردار هستند. از آنجا که یک کاربر متوسط ​​حضور وب زیادی ندارد و یا توانایی ایجاد وب سایت به تنهایی را ندارد ، کاربر برای انجام بازاریابی از طرف خود به تجارت میزبان حق رای دادن اعتماد می کند. این باعث ایجاد همگنی و فقدان فردیت می شود ، زیرا کاربر مدیون بازاریابی و کنترل محتوا برای شرکت اصلی است. یک سیستم بازاریابی اینترنتی جایگزین ، مانند سیستم سرب آزاد یا پیشنهادی با بودجه ، به خوبی کار می کند اما به یک نهاد تجاری امکان منحصر به فرد بودن و انحصار در وب را می دهد.

Gorilla Marketing Pro 2.0 به شما امکان می دهد خیلی راحت صفحات ضبط سربی بسیار اصلی ایجاد کنید.

Gorilla Marketing Pro 2.0 یک سیستم ضد گلوله رایگان است که دقیقاً همان چیزی است که هست و به مشتریان بالقوه تجارت رایگان می دهد. این مشتریان بالقوه معمولاً خود صاحبان مشاغل کوچک هستند. پیشنهاد حمایت شده یک سیستم بازاریابی است که به صاحب مشاغل اجازه می دهد از این راهنماها برای تبلیغ محصول خود یا فروش سایر شرکتهای وابسته استفاده کنند و اگر مشتریان بالقوه آنچه را می بینند دوست دارند ، می توانند اطلاعات بیشتری را درخواست کنند. اگر این تقاضا منجر به فروش وابسته شود ، صاحب مشاغل کسب درآمد می کند. به این ترتیب ، تجارت کوچک به جای استفاده از یک وب سایت خود کپی به عنوان چتر برای شرکت ، مسئول بازاریابی خود است.

استفاده از سیستم سرب رایگان همراه با پیشنهادی بودجه ای می تواند درآمد باقیمانده کافی را به کسب و کار شما بدهد که از ساخت یک وب سایت خودتکرار پشیمان نشوند. استفاده از این مفاهیم به صاحب مشاغل کوچک این امکان را می دهد تا ردپای منحصر به فرد خود را در وب و شبکه ارتباطی خود داشته باشند. این سیستم بازاریابی اینترنتی دقیقاً مانند یک وب سایت که خود تکرار می شود ، به راحتی راه اندازی می شود ، نگهداری آن آسان است و درآمد زیادی ایجاد می کند. با این حال ، صاحبان مشاغل می توانند محصولات خود را به جای فروش محصولات خود همانطور که شخص دیگری می خواهد ، همانطور که می خواهند بفروشند. بنابراین ، میزان آزادی و انحصاری بودن سیستم برای صاحب مشاغل کوچک بسیار ارزشمند است.

این دقیقاً همان چیزی است که ما داریم Gorilla Marketing Pro 2.0اکثر افرادی که در ارتقا business تجارت خود به سطح پلاتینیوم جدی هستند ، آموزش و منابع مشابه هیچ چیزی نیست که من 21 سال قبل در بازاریابی اینترنتی دیده ام.

GMP همچنین بهترین طبقه بندی کننده خود سرب نیز هست ، سیستمی است که می توانید با ارتقا آن احساس خوبی داشته باشید.

شما واقعاً به مردم کمک می کنید و در عوض هیچ انتظاری ندارید ، من شخصاً با مردمم تماس می گیرم و به آنها کمک می کنم نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص دهند.

این یک پیروزی واقعی است …

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا