ساختمان و مسکن

طراحی خانه به سبک ویکتوریا و نمای بیرونی

همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، اصطلاح معماری ویکتوریا از زمان سلطنت ملکه ویکتوریا در انگلستان از اواسط سال 1837 تا آغاز سال 1901 به دست می آید. بنابراین این روند در معماری از انگلیس سرچشمه گرفته است ، اما حتی در قاره های دیگر به سایر کشورها نیز سرایت کرده است. در گذشته خانواده سلطنتی بسیار به هنر و تأثیرات مختلف فرهنگهای ناآشنا و در نتیجه جالب توجه بودند. به همین دلیل است که این سبک خاص عناصری از خاورمیانه و آسیا را با هم ترکیب می کند. اعتقاد بر این است که سبک ویکتوریایی توسط سایر معماران انگلیسی که به چهار نقطه اصلی جهان مهاجرت کرده اند ، به سایر کشورها منتقل شده است تا دانش خود را در مورد آنچه در خانه است به مقصد جدیدی که قصد خود را برای آن در نظر گرفته اند ، بدست آورند. به همین دلیل می توان خانه های ویکتوریا را در استرالیا ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، نیوزلند و غیره مشاهده کرد. سایر سایتهای از راه دور

دوره ویکتوریا با انقلاب صنعتی همپوشانی دارد ، این یعنی توسعه فناوری. این قطعاً به عناصر پیچیده تر طراحی خانه در آن زمان کمک می کرد. از ویژگی های بسیار معمولی خانه ای که به این سبک ساخته شده است و بسیار متمایز هستند. اولین چیزی که ممکن است هنگام دیدن چنین خانه ای توجه شما را به خود جلب کند نوع قسمت برج برج مانند سقف است که اغلب در آن وجود دارد. قسمت دیگری از سقف به صورت قسمتهای مختلف کج شده و ساخته شده است ، بنابراین شکل منظمی ندارد. معمولاً شیروانی جلوی خانه قرار دارد نه طرفین خانه. اما از آنجا که سقف به قسمت های زیادی تقسیم می شود ، ممکن است برخی از شیرها به کنار بچرخند. هدف از دیوارها ، داشتن صافی نیست ، بنابراین از زونا تزئینی ساخته شده اند. عدم تقارن ممکن است در دوره ای که از کل خانه ساخته شده است با این ایده در ذهن احترام گذاشته شود. با شروع از جلو ، بالکن ممکن است در امتداد یک طرف خانه پخش شود و تزئینات مفصلی را بر روی حصار داشته باشد. اتاق های خواب نیز بسیار معمولی هستند. پنجره های خلیج خارج از سطح اصلی ساختمان نیز متداول است. این خانه ها معمولاً از چوب ساخته شده و دارای دو فروشگاه هستند. تشخیص قسمت بیرونی یک خانه ویکتوریا همانطور که در بالا مشاهده می شود بسیار آسان است.

باور کنید یا نه ، طراحی خانه ویکتوریا هنوز هم توسط خیلی ها جالب و جذاب است. خانه هایی ساخته شده اند که با برخی از لمس های مدرن در اینجا و آنجا به این شکل نگاه می کنند. آنها قبلاً نوعی نگاه عاشقانه دارند و می توانند به غرور هر محله تبدیل شوند. امروزه حضور آنها روح گذشته را حفظ می کند و مالکیت را منحصر به فرد و متمایز می کند. از خارج ممکن است به نظر برسد که از کتاب تاریخ گرفته شده است ، اما از داخل می تواند مطابق با روند معاصر تزئین شود ، اگر این چیزی است که شما ترجیح می دهید. اگر می خواهید یک صاحب افتخار چنین خانه ای باشید ، باید بدانید که می توانید طراحی داخلی را تغییر داده و آن را با نیازها و ترجیحات خود مطابقت دهید. به عنوان مثال یک اتاق را می توان به کمد تبدیل کرد. می توان آشپزخانه را از این طریق تغییر داد تا وسایل موجود موجود باشد. همچنین اضافه کردن یک گاراژ بدون هیچ تفاوتی با بقیه خانه امکان پذیر است.

مبارز modern مدرنیته و قدیمی نباید یک مبارز but باشد بلکه یکپارچگی و آمیخته برای نشان دادن و فراموش کردن آن نیست.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا