طراحی سگها

کنل ها اکنون فقط یک پناهگاه سگ نیستند. امروز ، مساوی ، اگر نه بیشتر ، توجه به خانه های سگ با زیبایی طراحی شده است که جذابیت و زیبایی بیشتری به منظره منزل صاحب می بخشد. در نتیجه ، طرح های جدید جذاب بطور منظم ظاهر می شوند و منعکس کننده گزینه های در حال تحول ما هستند. TJ Designs، Ash Custom Wood، All House Hands، Pet Street Mall، La Petite Maison، Lilliput Play Homes، Petsmart، Petmate، Post Modern Pets، Enhancements، Solid Cedar Dog Houses، Orvis برخی از شرکتهایی هستند که انواع مختلفی از طراحی های شگفت انگیز را ارائه می دهند کنز

کنل ها در انواع مختلفی از مواد – چوب ، پلاستیک ، نرده سیم و موارد دیگر موجود است. طراحی سگ خانه نیز مطابق با مواد مورد استفاده در ساخت خانه دزد متفاوت است. در میان جنگلها ، سروها ، گل سرخ و کاج بیشترین کاربرد را در ساخت و سازها دارند. طرح های لوکس و بازیگوش مانند کاخ ، خانه های ییلاقی ، خانه های تراس ، خانه های تراس و یک کابین چوبی ساخته شده از چوب ذکر شده در بالا.

کنجاله های آجیل A و Barn احتمالاً محبوب ترین طرح هایی هستند که توسط خالقان تازه کار و شرکت های تازه کار پذیرفته شده اند. اما آجیل بام ، که منظره های سخاوتمندانه ای از محیط اطراف را نشان می دهد ، نیز بسیار محبوب است. T.J Designs ، Petmate و پت استریت مال با خانه های خانه داری برخورد می کنند.

علاوه بر خانه های چوبی ، تعداد زیادی خانه سگ با طراحی منحصر به فرد نیز در بازار وجود دارد. با دقت همچنین خانه های چوبی با سقف شیب دار جزئی ، تغییر در سطوح مسطح معمول فراهم می کند. خانه های سگ ایگلو نیز برای تمیز کردن و نگهداری راحت هستند. پیشرفت ها و Petmate از جمله موارد دیگر باعث ایجاد چنین خانه هایی نیز می شود.

کارولهای کاملاً قابل حمل آنهایی هستند که توسط Petmate تهیه شده است. به نظر می رسد چادر انسانی است و از “پلی استر سنگین” ساخته شده است و دارای “زیپ نایلونی” است. معمولاً ظرف چند دقیقه می توان آن را تهیه کرد و یک خانه سگ متحرک بسیار مناسب است.

کارولها کاملاً برای مطابقت با خانه های صاحبان مسابقه سفارشی شده اند و توسط La Petite Maison تهیه شده است. کانسیلرهای سگ در سایت ساخته می شوند یا ابتدا ساخته می شوند و بسته به اندازه دانه سگ به مکان مورد نظر حمل می شوند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا