طراحی و سئو وب سایت

طراحی وب سایت و انتخاب شرکت طراحی وب مناسب

چندین سال است که شما شخصی وب سایت شرکت خود را طراحی نکرده اید و اکنون قدیمی است. شما در حال از دست دادن تجارت خود در مقابل رقبایی که وب سایت های با کیفیت طراحی شده با طرح و ناوبری عالی دارند ، ضرر می کنید. این می تواند اولین وب سایت شرکت شما باشد و شما می خواهید از پول و وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

چگونه یک شرکت طراحی وب با کیفیت انتخاب کنیم که هدف شرکت شما از طراحی یا طراحی مجدد این وب سایت را درک کند؟

ابتدا باید به چند سوال پاسخ دهید.

1. بودجه و بازه زمانی شما برای تکمیل پروژه طراحی وب یا بازسازی چیست؟

2. آیا برای ساخت این وب سایت از مطالب و تصاویر اصلی استفاده خواهید کرد؟

3. اگر این یک طراحی مجدد وب سایت است ، آیا قصد دارید تصاویر و محتوای به روز شده برای این ظاهر و طرح جدید را داشته باشید یا به یک شرکت طراحی وب نیاز دارید تا آن را به شما عرضه کند؟

4- آیا کسی در شرکت شما مهارت ویرایش اساسی دارد و آیا می تواند محتوای وب سایت را به روز کند یا این یک کار مداوم برای شرکت طراحی وب است که شما را استخدام می کند؟

5- آیا به دنبال یک شرکت محلی برای طراحی وب هستید؟

6. آیا شما قبلاً ایده ای در مورد رنگ طراحی وب ، طرح و مسیریابی دارید؟

دانستن پاسخ این سوالات به شما در انتخاب وب سایت مناسب شرکت طراحی وب کمک می کند.

اکنون وقت آن است که یک شرکت طراحی وب مناسب برای نیازهای خود پیدا کنید. به Google بروید و شرکتهای محلی طراحی وب را جستجو کنید و خواهید دید که چه تعداد نتیجه ظاهر می شود. به عنوان مثال “طراحی وب اورلاندو” را در نظر بگیرید: نتایج 8،860،000. وای ، نتایج زیادی برای “طراحی وب اورلاندو” وجود دارد.

وحشت نکنید ، احتمالاً شرکتی را پیدا خواهید کرد که در 50 نتیجه اول بتواند کارهای طراحی وب با کیفیت مورد نیاز خود را انجام دهد. شرکت های سطح بالای طراحی وب نمونه کارهایی از مشاغل آنلاین خواهند داشت که نمونه ای از تجارت طراحی وب سفارشی آنها را نشان می دهد. با اولین نتیجه طراحی وب شروع کنید.

نمونه کارها را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی معادل با طرح طراحی وب مورد نظر شما وجود دارد. شما فوراً قادر خواهید بود که ببینید آیا این شرکت طراحی وب برای شرکت ، ظاهر و احساس شما مناسب است یا خیر. بفهمید چه مدت در صنعت طراحی وب گذرانده اند و آن را با تعداد وب سایت های با کیفیت بالا در آن زمان مقایسه کنید.

اگر این یک طراحی مجدد بود ، بدانید که چند طراحی مجدد وب سایت انجام شده است و درخواست کنید قبل و بعد از طراحی مجدد وب سایت را ببینید.

دریابید که آیا آنها کارکنانی برای کار با نیازهای کامل طراحی وب در دسترس دارند یا خیر و آیا آنها از برنامه نویسی مورد نیاز برای انجام به موقع کار آگاهی دارند. از مراجع بخواهید ، شرکت طراحی وب برتر از ارائه منابع در زمینه طراحی وب که انجام شده خوشحال خواهد شد. اکثر بازرسان طراحی وب خوشحال خواهند شد که در مورد کیفیت کاری که یک شرکت بالقوه طراحی وب در وب سایت خود انجام داده است با شما صحبت کنند.

بسته به بودجه طراحی وب شما ، صحبت با چندین شرکت طراحی وب با کیفیت بالا می تواند کمک کند. شما حداقل 3 واحد اعتبار خواهید داشت و به دست آوردن بیشتر هرگز ضرری ندارد.

بخاطر بسپارید ، وقتی صحبت از کسب و کار شما و در معرض دید قرار گرفتن شرکتهایتان به صورت آنلاین قرار می گیرد ، وقت خود را صرف انتخاب یک شرکت طراحی وب با کیفیت بالا کنید که ممکن است آینده شما به آن وابسته باشد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا