دنیای وب

مربی بازاریابی اینترنتی اصول اولیه را به شما آموزش می دهد

یک مربی بازاریابی اینترنتی 5 مفهوم اساسی بازاریابی اینترنتی و نحوه اجرای آنها را به شما آموزش می دهد.

1- تحقیق کلمات کلیدی

2- بهینه سازی موتورهای جستجو

3- سندیکای اجتماعی

4- سندیکای RSS

5- ارائه ارزش

تحقیق کلمات کلیدی

یک مربی معتبر بازاریابی اینترنتی مطمئناً نشان خواهد داد که چگونه و چرا تحقیق کلمات کلیدی پایه و اساس هر تجارت آنلاین سودآور و پایدار است. از آنجایی که تجارت آنلاین مبتنی بر جستجو است، کلمات کلیدی کلید «پیدا شدن» در شبکه هستند. اگر این گام اول در بازاریابی آنلاین را نیاموخته اید، خود را غریبه ای تنها خواهید دید که در تلاش خود موفق نمی شوید.

بهینه سازی موتور جستجو

یک مربی خوب بازاریابی اینترنتی نشان می دهد که چگونه از مهارت جدید خود در تحقیق کلمات کلیدی برای دستیابی به موتورهای جستجو در مقاله، وبلاگ و سایر پلتفرم های وب 2.0 استفاده کنید، همانطور که شما “نت” خود را به دنیای فضای مجازی می اندازید. یک برنامه محکم برای سئو، مکان و فرکانس کلمات کلیدی در محتوای شما را بدون توجه به جایی که منتشر می کنید، ارائه می دهد که برای ایجاد ترافیک واجد شرایط و آماده برای خرید مفید است.

سندیکای اجتماعی

Social Syndication طرح دیگری خواهد بود که توسط مربی بازاریابی اینترنتی به شما معرفی می شود و خواهید آموخت که سندیکای اجتماعی می تواند بسیار شبیه کولر آبی آنلاین در دفتری باشد که می خواهید از آن فرار کنید. ایده این است که بیایید و یادداشتی برای دوستان خود بگذارید، اما آنقدر معطل نکنید که رئیس بیش از یک بار در روز شما را آنجا بگیرد. پیام خود را دریافت کنید و بروید. دور زدن سایت‌های اجتماعی و پخش کردن لینک‌های خود در بسیاری از سایت‌ها باعث می‌شود گوگل در جعبه شن و ماسه قرار بگیرد و شما فقط به خودتان آسیب می‌زنید.

پیوند RSS

مربی بازاریابی اینترنتی شما مطمئناً مزایای یادگیری استفاده از دنیای RSS را به شما نشان خواهد داد. Really Simple Syndication بین ربات ها محبوب است و باید بین شما نیز محبوب باشد. یک برنامه خوب که در اختیار شما قرار می گیرد باید تلاش های شما را با حداقل پنج برابر افزایش دهد. به عبارت دیگر، اگر شما پنج ارسال ارسال می کنید، می خواهید بتوانید حداقل 25 پیوند را از دایرکتوری های روابط عمومی بالا که به شما ترافیک با کیفیتی می دهد، بازگردانید.

ارائه ارزش

یک مربی بازاریابی اینترنتی نه تنها ارزشی برای شما فراهم می کند، بلکه به شما یاد می دهد که به دیگران نیز ارائه دهید. ارزش چیزی است که موفقیت در بازاریابی اینترنتی بر آن بنا شده است. بدون ارزش = بدون بازدید کننده یا خریدار برگشتی. ارزش قائل نشوید و پولی هم در نمی آورید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا