مروری بر گیتار آکوستیک Revival RG-26M

یکی از محبوب ترین گیتارهای Revival Acoustics گیتار آکوستیک با حجم OM / OO با حجم RG-26M است. اگر از پاسخ سریع و صدای بی نظیری که توسط چوب ماهون داده شده است قدردانی می کنید و برای صدای خوب با حجم و مشت اضافه شده ارزش قائل هستید. پس ممکن است Revival RG-26M فقط بلیط شما باشد!

من به عنوان یک فروشنده Revival Acoustics چیزهای خوبی در مورد این مدل خاص شنیده ام ، و یکی از انگیزه های من برای تهیه این گیتار این بود که RG-26 را با یک گلدان صنوبر سفارش دادم و آن را دوست داشتم!

قیمت RG-26M منطقی تر است! پس از تلاش های فراوان برای خرید گیتار RG-26M از تهیه کنندگانم (زیرا آنها خیلی سریع به فروش آنها ادامه می دادند) سرانجام دو مورد پیدا کردم و شروع به مقایسه آنها کردم! اعتراف می کنم که کمی تعصب دارم ، زیرا صدایی که ماهاگونی / گیتار ایجاد می کند را دوست دارم. با گفتن اینها ، برای من نواختن این گیتار تجربه رضایت بخشی بود! همچنین توجه به این نکته مهم است که اندازه / شکل در اینجا نیز اهمیت دارد و تفاوت زیادی بین نواختن گیتار زرهی اندازه / بدن و پیچیدن بازوها به دور OM با کناره های نازک تر وجود دارد. اگر کسی بازوهای بلند من را نداشته باشد ، احساس راحتی بیشتری می کند! بدنه OM برای انتخاب تخت و رویکردهای برتر انگشت تا انگشتان به اندازه کافی همه کاره است! این گیتار دارای عرض مهره های 1 و 11/16 است و برای افرادی که دارای دست کوچک هستند به خوبی کار می کند ، بدیهی است که از قدرت و عمق زرهی برخوردار نیست ، اما می تواند صدای زیادی را به ارمغان بیاورد که باید بیشتر مردم را راضی کند و منحصر به فرد بودن آن همین است که دارد!

چیزی در مورد روش Woo’s me وجود دارد ، این گیتار ساده ، بدون مزخرف و ساده است ، از لحاظ استاندارد بودن (اساساً از همه مواد / چوب های مشابه برای ساخت آن استفاده می شود). سادگی برای خود زیبایی دارد و گرچه چوب ماهون نمی تواند به اندازه کوآ چشمگیر باشد ، اما از نظر رنگ ، ظرافت و رنگ متمایز و غنی است! آنچه می بینید آنچه در اینجا به دست می آورید ، ممکن است این کار زائد به نظر برسد ، اما هنگامی که همه گیتار ماهون را می نوازید ، کل صدای چوب ماهون را دریافت می کنید ، نه صدای مخلوطی از جنگل ها مانند صنوبر صنوبر سیتکا در قسمت پشت ماهون و کناره های RG-26 (نگاه کنید به بررسی بازیکن گیتار در صفحه مقالات وب سایت من) هر دو صفحه برتر گیتارهای RG-26M که دریافت کرده ام ، دارای بسیاری از مواردی است که من آنها را شخصیت می نامم. که در نوع خود احساس منحصر به فرد / لذت بخشی داشت. گرچه سبز است ، (درست بیرون از جعبه) هر دوی این خوک ها عملکرد خوبی داشتند و هر زمان که من در نصب هر گیتار مردد بودم ، این نشانه خوبی برای من است ، و نه تنها این ، بلکه همانطور که مدام آنها را بلند می کنم ، آن را بنوازم و احساس خوبی نسبت به آن داشته باشم !

اینجا چیز جالبی نیست ، اما من فکر می کنم این مدل گل رز گلابین خوبی را نشان می دهد ، که به نظر من شبیه گردنبند نگین دار است و در برابر چوب ماهون تیره عالی به نظر می رسد! پایان کار تمام ساتن / مات است و این باعث می شود گیتار یک احساس طبیعی و طبیعی کاملاً زیبا داشته باشد. من همچنین فکر می کنم که پایان ساتن به این گیتار کمک می کند صدای بیشتری از کت براق / پلی کربنات بیرون بیاورد و کاملاً متناسب با این سبک خاص باشد! اگر موضوعی وجود داشته باشد که بخواهم در مورد این گیتار تغییر دهم ، عرض آن گردن است ، و من شخصاً عرض مهره را ترجیح می دهم. من احتمالاً مدل Grover mini Romatic را عوض کرده و تیونرهای دنده باز را جایگزین آن می کنم تا جلوه ای پرنعمت تر داشته باشم و چون دستگیره های کوچک را برای مانور دادن کوچک می دانم.

مشخصات RG-26M همان مشخصات گیتار RG-26 است ، با تنها استثنائات بالای گراز ، پایان ساتن و خاتم کاری headstock ؛ Revival بر روی لوگوی Tree of Life Revival که با رنگ مروارید روی RG-26 ساخته شده است ، به صورت ابالونی حک شده است. Revival RG-26M یک گیتار آکوستیک چوب جامد بسیار مقرون به صرفه است که باعث صرفه جویی زیادی در صدا و پول شما می شود ، اگر به دنبال یک گیتار آکوستیک جامدادی با اندازه کامل هستید برای انجام کار بهتر تحت فشار قرار می گیرید!

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا