طراحی و سئو وب سایت

مرور کلمه کلیدی جاسوسی – آیا کلمه جاسوسی ارزش آن را دارد؟

آیا کلمه کلیدی جاسوسی ارزش قیمت آن را دارد؟ شاید از خود بپرسید که آیا این نرم افزار به شما کمک می کند تا در رقابت برتر باشید. در این بررسی کلمه کلیدی جاسوسی دریابید که چگونه به شما کمک می کند.

واقعیت را بپذیریم ، اگر می خواهید یک تجارت موفق در بازاریابی اینترنتی ایجاد کنید ، باید هزینه کنید! Google Adwords باشد ، یا Yahoo! تحقیقات بازاریابی ، تست کلمات کلیدی و کمپین های جدید بسیار هزینه بر است.

اما اگر می توانید به راحتی به رقبای خود اجازه دهید همه کارها را انجام دهند ، و سپس بیشترین کلمات کلیدی را که تبدیل می شوند بپردازید و آنها را بگیرید؟ خوب ، این دقیقاً همان چیزی است که کلمه کلیدی Spy در مورد آن است. این به معنای واقعی کلمه تمام کارها را برای شما انجام می دهد! دیگر نیازی به صرف زمان نامحدود برای راه اندازی کمپین ها و هزینه برای کلمات کلیدی غیر تبدیل نخواهید داشت. با استفاده از Keyword Spy ، تنها در عرض چند ثانیه بزرگترین کلمات کلیدی پول ساز به شما تعلق می گیرد.

این برنامه به شما این امکان را می دهد تا بر رقابت مسلط شوید ، زیرا قادر خواهید بود یکی پس از دیگری یک مبارزات موفق پیروزی کسب کنید. از این رقابت احساس بدی دارم ، زیرا آنها حتی فرصتی نخواهند داشت.

این یک واقعیت ناشناخته است که این نرم افزار توسط بسیاری از بازاریابان وابسته من که ماهانه صدها هزار دلار درآمد کسب می کنند ، استفاده می شود. این واقعا ابزاری قدرتمند است که باید در زرادخانه بازاریاب اینترنتی باشد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا