مزایای استفاده از سیستم گزارشگری آنلاین

تهیه گزارشات شرکت به صورت دستی روی کاغذ می تواند وقت و انرژی زیادی را از شما بگیرد. این امر همچنین منجر به هزینه های زیادی می شود و نیاز به مشارکت نیروی کار زیادی دارد. علاوه بر این ، گزارش ها نیز باید روزانه به روز شوند. یکی از م mostثرترین راه ها برای برون رفت از مشکل ایجاد و مدیریت گزارش ها ، استفاده از بستر گزارش آنلاین است. انتظار می رود که این برنامه ها در وقت شما صرفه جویی کرده و شما را قادر به ایجاد و به روزرسانی تعداد نامحدودی گزارش به راحتی خود کنند.

مزایای استفاده از سیستم گزارشگری آنلاین در زیر ذکر شده است:

سهولت دسترسی – گزارش های مبتنی بر ابر امکان دسترسی به آنها را در هر زمان و هر مکان فراهم می کند. دیگر لازم نیست مدیریت منتظر بررسی های هفتگی باشد ، زیرا گزارش ها همیشه به صورت آنلاین در دسترس هستند.

بدون نصب سخت افزار یا نرم افزار – برای استفاده از سیستم نیازی به نصب سخت افزار یا نرم افزار ندارید. همچنین نیازی به هزینه اشتراک ماهیانه نیست. برای باز کردن پورتال گزارش آنلاین و شروع به ایجاد گزارش های سفارشی ، فقط به یک اتصال اینترنتی نیاز دارید.

مقرون به صرفه – این نوع خدمات گزارشگری بسیار مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست است ، زیرا شامل استفاده از کاغذ نمی شود. در کاغذها ، تمبرها ، لوازم التحریر و غیره صرفه جویی خواهید کرد. علاوه بر این ، این سیستم گزارشگری به کاهش نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام کار کمک می کند.

بازخورد در زمان واقعی – پس از اتمام یک رویداد یا کارگاه ، می توانید فوراً گزارش دهید و بازخورد را برای شرکت کنندگان ارائه دهید.

گزینه گزارش انعطاف پذیر – مشاغل می توانند گزارش های سفارشی را به میل خودشان ایجاد کنند. آنها می توانند در صورت لزوم داده ها را اضافه یا حذف کنند. بنابراین می توانید گزارش های مختلفی را ایجاد ، بارگیری و چاپ کنید تا فرایند تصمیم گیری در شرکت شما را هدایت کند.

گزینه بارگذاری آسان تصویر – شرکت ها به راحتی می توانند تصاویر با اندازه های مختلف را در پرونده گزارش بارگذاری کنند. این کمک می کند تا همه گزارش های کمی و کیفی خود را در یک مکان نگه دارید.

تسهیلات ذخیره سازی – می توانید گزارش های اطلاعاتی را در هر زمان تهیه کنید تا دسترسی هر شخص یا افراد منتخب در آینده را فعال کنید. گزارش های ساده حاوی داده های مختلف از اطلاعات تماس کارمندان گرفته تا گزارش های بسیار محرمانه ای که به تشریح استراتژی های شرکت می پردازند ، با استفاده از یک سیستم گزارش مبتنی بر وب می توانند به صورت ایمن ذخیره شوند برای دسترسی محدود می توان گزارش ها را ایمن نگه داشت و از رمز عبور محافظت کرد.

مرکز ارسال سریع گزارش – لازم نیست روزها منتظر گزارش بمانید. یک راه حل گزارش مبتنی بر ابر به شما کمک می کند گزارشات فروش ، صف های “اعلام حضور” ماهانه یا دو ماهانه و غیره را طی چند دقیقه از طریق ایمیل یا فکس ارسال و دریافت کنید.

بنابراین ، از سیستم گزارش آنلاین برای صرفه جویی در وقت با کیفیت و کاهش کار در جلسه بعدی ، سمینار یا نمایشگاه تجاری خود استفاده کنید. این پورتال گزارش مبتنی بر وب ، برنامه ای جامع و بسیار مقیاس پذیر برای همه رویدادها و فعالیت های شما از هر اندازه و پیچیدگی ارائه می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا