معرفی اپلیکیشن I am؛ ذهنی آرام‌تر داشته باشید

در طول روز چقدر افکار منفی دارید؟ توسط انسان خلق شده و توسط ذهن او پرداخت شده است. او جهان را همانطور که تصور می کند درک می کند. بنابراین، اگر افکار منفی خود را با افکار مثبت بیشتری جایگزین کند، ذهن بسیار آرام تری خواهد داشت. اپلیکیشن I am در این راه کمک زیادی به شما می کند و همچنین ذهن را هدایت می کند، اعتماد به نفس ایجاد می کند و الگوهای افکار منفی را تغییر می دهد.

ذهن روح را با فرمانروای بدن پیوند می دهد. هیچ رویدادی بدون دخالت و آگاهی ذهن در بدن رخ نمی دهد، زیرا بین ذهن و بدن ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. بی شک یکی از راه هایی که می تواند زندگی انسان را متحول، کشف و شناسایی کند همین ارتباط است. یکی از راه‌هایی که می‌توانید ذهن خود را آرام‌تر و مثبت‌تر کنید، جملات قوی و پرانرژی است. برنامه I am یک برنامه عالی برای شروع کار است. این اپلیکیشن با توجه به نیازهای شخصی شما برنامه ریزی شده است و هر روز چند پیام و جمله شاد را به شما نشان می دهد.

من یک اپلیکیشن هستم

اپلیکیشن I am با رابط کاربری آسان و جذاب خود کار را برای کاربران بسیار راحت و لذت بخش کرده است. اول از همه، چندین موضوع مختلف مرتبط با سلامت، رشد شخصیت، مراقبت از بدن و … وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. از آن زمان تاکنون هر روز جملات مثبت، انگیزشی و پرانرژی زیادی دریافت کرده اید. در منوی اصلی اپلیکیشن با کشیدن به بالا قادر خواهید بود جملات جدیدی را با موضوعات مختلفی که انتخاب کرده اید مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که متعهد شوید که جملات را با دقت بخوانید، به آنها فکر کنید و در نهایت به آنها عمل کنید.

در پایین سمت چپ اپلیکیشن I am با رفتن به قسمت دسته بندی ها می توانید قسمت های زیادی را با موضوعات مختلف که در ابتدا انتخاب کرده اید مشاهده کنید که هر کدام جملاتی با عناوین مشابه دارند. قدرت کلمات در برنامه نویسی ذهن بسیار زیاد است و می توانید از جملات انگیزشی زیادی برای تسهیل و تسهیل نفوذ ناخودآگاه خود استفاده کنید. البته این به شما بستگی دارد که در چه زمینه ای می خواهید از عبارات و جملات انگیزشی و تاکیدی استفاده کنید.

من یک اپلیکیشن هستم

در منوی اصلی اپلیکیشن I am شما قادر خواهید بود رنگ پس زمینه را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. با این کار فونت متن برنامه نیز تغییر خواهد کرد. جملات فرعی بخشی برای ذخیره عکس ها و به اشتراک گذاری آنها وجود دارد تا بتوانید هر یک از جملات مورد علاقه خود را ذخیره کرده و از خواندن آنها لذت ببرید. یکی دیگر از قابلیت های عالی اپلیکیشن این است که با زدن گزینه سه گوشه در پایین منوی اصلی، جملات برای شما اجرا و خوانده می شوند و می توانید به آنها گوش دهید.

من یک اپلیکیشن هستم

در چند روزی که از این اپلیکیشن استفاده کردم، باید بگویم که دو نکته منفی وجود دارد که می توان به آن اشاره کرد. یکی از آنها این است که اپلیکیشن کاملا رایگان نیست و برای دسترسی به تمام قسمت های آن باید هزینه کمی بپردازیم. نکته منفی دیگر این است که برای استفاده از این برنامه، انگلیسی شما باید آنقدر خوب باشد که بتوانید جملات را بخوانید زیرا فارسی را پشتیبانی نمی کند.

از گوگل پلی دانلود کنید
از اپ استور دانلود کنید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا