نمای بیرونی ساختمان – اجرای و نصب سقف شیب دار ویلا – Push Persian

سازنده پیشانی این اصطلاحی است که سقف های شیب دار را برای پوشاندن قسمتهای بالای هر ساختمان به وجود آورد. ل سازنده پیشانی نمای کنسول ساختمان نیز نامیده می شود. معمولاً همزمان با نصب سازه فلزی پیشانی انجام می شود.

پس از اتمام نصب نمای ساختمان ساخت سازه پیشانی انجام خواهد شد ، بهتر است پیشانی را در انتهای نما نصب کنید زیرا نصب آن به داربست احتیاج دارد و اگر نصب به تاریخ دیگری موکول شود ، کارفرمایان باید هزینه اضافی را برای نصب مجدد داربست پرداخت کند.

دلایل کار و نصب پیشانی چیست؟

یکی دیگر از دلایل نصب و نصب پیشانی بعد از اتمام نمای ساختمان ، اتمام نمای ساختمان و رسیدن به بالای ساختمان است و سپس پیشانی باید نصب شود زیرا با یکپارچگی آن زیبایی زیبایی ساختمان را دو چندان می کند. سازنده پیشانی به منظور جلوگیری از خسارت در جلوی ساختمان و تخریب آن ، از ریزش برف و باران در جلو و درها و پنجره ها جلوگیری می شود ، زیرا با گذشت زمان ، رطوبت در قسمت جلوی ساختمان و پنجره ها موج می زند و خورشید می درخشد. این می تواند رنگ آنها را خراب کند.

سازنده پیشانی همچنین برای پارکینگ استفاده می شود.

برای دیدن خدمات ویژه تر ، کلیک کنید

لینک کوتاه: tny.im v.gd is.gd plink.ir g6g.ir


منبع خبر: نمای بیرونی ساختمان – اجرای و نصب سقف شیب دار ویلا – Push Persian

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا